كد مطلب: 1912
تعداد بازدید : 1744
تاريخ انتشار: چهارشنبه 10 تیر 1394 ساعت 15:41
آخرین بروزرسانی:

سبحانی فر خبر داد

اختصاص اعتبارات ویژه برای ساخت بند خاکی روستای نوده خوشاب

نماینده مردم سبزوار در مجلس از اختصاص اعتبارات ویژه برای ساخت بند خاکی روستای نوده انقلاب خوشاب خبر داد.
60

رمضانعلی سبحانی‌فر  در مراسم بازدید از بند خاکی روستای نوده انقلاب شهرستان خوشاب با اشاره به اختصاص اعتبارات ویژه برای ساخت این بند خاکی اظهار کرد: با توجه به اهمیت ساخت این بند خاکی و نیاز به اختصاص اعتبارات، مبلغی از محل ماده 180 به این پروژه داده می‌شود.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این بند خاکی با اعتباری بالغ بر 400 میلیون تومان ساخته می‌شود، تصریح کرد: در حال حاضر برای اجرای این پروژه اعتباری بالغ بر 17 میلیون تومان هزینه شده است.

سبحانی‌فر با بیان اینکه این پروژه با مشارکت مردم و دولت ساخته می‌شود، تصریح کرد: در سال گذشته اعتباری بالغ بر 225 میلیون تومان از محل اعتبارات مدیریت بحران برای اجرای این پروژه اختصاص یافت که با توجه به محدودیت اعتبارات دولت فقط 25 درصد از این اعتبارات اختصاص یافته است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر اعتباری بالغ بر 50 میلیون تومان برای خرید اراضی اطراف پروژه هزینه شده است، اعلام کرد: این پروژه در زمینی به مساحت هزار و 300 هکتار و به ارتفاع 9.5 متر ساخته می‌شود.

عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی با بیان اینکه این بند خاکی دارای 140 متر عرض است، اضافه کرد: ظرفیت مخزن پروژه برای آبگیری 140 هزار متر مکعب است که با اتمام آن بخش زیادی از قنوات و اراضی منطقه آبدهی می‌شود.فارس


نظرات (0)

اولین نظر را شما ارسال کنید.

ارسال نظر

نام*
پست الکترونیکی
دیدگاه*