كد مطلب: 100
تعداد بازدید : 1154
تاريخ انتشار: چهارشنبه 13 اسفند 1393 ساعت 20:16
آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 13 اسفند 1393 ساعت 20:16

سبحانی فر خبرداد

اختصاص 2 میلیارد تومان برای گازرسانی به خوشاب

نماینده مردم سبزوار ،سبزوار،جوین،خوشاب،داورزن و ششتمددر مجلس شورای اسلامی از اختصاص 2 میلیارد تومان برای اجرای عملیات گازرسانی به شهر خوشاب خبر داد.
100

علی سبحانی‌فر امشب در نشست تخصصی بررسی مشکلات شهرستان خوشاب با گلایه‌مندی از اداره‌کل گاز خراسان رضوی اظهار داشت: انتظار ما از اداره‌کل گاز استان اجرای پروژه‌های گازرسانی به روستاهای منطقه خوشاب به‌ویژه روستای رباط جز و مشکان است.

وی با بیان اینکه تنها انتظار ما از اداره‌کل گاز استان اجرای کارهای مقدماتی این پروژه‌هاست، تصریح کرد: خوشبختانه پیگیری زیادی برای جذب اعتبارات در زمینه اجرای این پروژه صورت گرفته که در آخرین پیگیری اعتباری بالغ بر2 میلیارد تومان برای اجرای پروژه گازرسانی به روستاهای رباط جز و مشکان اختصاص داده شده است.

وی با بیان اینکه پروژه گازرسانی به روستاهای رباط جز و مشکان باید در 6 ماهه نخست سال آینده به پایان برسد، گفت: وزیر نفت قول داده‌اند که تا پایان سال 94 همه روستاهای بالای 20 خانوار از نعمت گاز بهره‌مند شوند و از اداره‌کل گاز استان این انتظار می‌رود تا پیمانکار متناسب با حجم کار معین این پروژه را به اتمام برساند.

عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی با اشاره به مسئله راه‌های مواصلاتی شهرستان خوشاب و پروژه کنار گذر این منطقه یادآور شد: یکی از مطالبات مردم منطقه اجرای پروژه کنارگذر و دوبانده شدن مسیر سبزوار به خوشاب بود که در دیدار با وزیر راه و شهرسازی نیز این پروژه مطرح شد و وزیر قول دادند تا تیمی از کارشناسان این وزارتخانه برای بررسی این موضوع در شهرستان مستقر شوند.

وی با بیان اینکه برای اجرای پروژه کنار گذر شهر سلطان آباد می‌توان از ردیف 20 جدول بودجه اعتباری را اختصاص داد، خاطرنشان کرد: انتظار ما از اداره‌کل راه و شهرسازی استان تسریع در اجرای این پروژه است.

وی با اشاره به آسفالت 15 کیلومتر از محور روستایی دره یام در شهرستان خوشاب نیز ادامه داد: یکی از مشکلات مطرح در این منطقه پروژه محور روستایی سلطان‌آباد به جوین به طول 30 کیلومتر است که 15 کیلومتر از این محور آماده بهره‌برداری است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انتظار ما از مجموعه راه و شهرسازی استان توجه به این محور مواصلاتی و بهره‌برداری از آن است، ادامه داد: امیدواریم 15 کیلومتر از این محور امسال و 15 کیلومتر مابقی نیز در سال آینده آسفالت و به بهره‌برداری برسد.

سبحانی‌فر با اشاره به مسئله پوشش آنتن‌دهی تلفن همراه در منطقه خوشاب عنوان کرد: برای پوشش‌دهی آنتن‌های تلفن همراه در این منطقه نیازمند به نصب چند سایت BTS  و ریپیتر در منطقه درفک، دره یام، عنبرستان و بلوک تکاب هستیم که امیدواریم هزینه نصب این سیستم‌ها از محل اعتبارات USO تامین و در نیمه نخست سال آینده نیز این سیستم‌ها مستقر شوند.فارس


نظرات (0)

اولین نظر را شما ارسال کنید.

ارسال نظر

نام*
پست الکترونیکی
دیدگاه*