كد مطلب: 1874
تعداد بازدید : 1503
تاريخ انتشار: شنبه 6 تیر 1394 ساعت 15:24
آخرین بروزرسانی:

رئیس اداره برق سبزوار:

اداره برق سبزوار از کمبود اعتبارات رنج می‌برد

رئیس اداره برق سبزوار گفت: برای اجرای پروژه‌های مختلف از جمله برق‌رسانی به مسکن مهر و روستاهای اطراف شهرستان نیازمند اعتبار هستیم و یکی از مهم‌ترین مشکلات ما کمبود اعتبارات است.
3

هادی انبیایی در گفت‌وگو با  فارس  با بیان اینکه مشکلات مسکن مهر سبزوار در سرفصل‌های بودجه شهرستان نادیده گرفته شده است، اظهار کرد: متاسفانه پروژه‌های برق‌رسانی به مسکن مهر تاکنون به صورت موقت اجرا شده و هنوز طرح کامل نشده است.

وی با اشاره به اینکه اداره برق سبزوار از ادارات درگیر در مسئله سکونتگاه‌های غیر رسمی است، تصریح کرد: شرکت توزیع برق خراسان رضوی اعتباری را برای سکونتگاه‌های غیر رسمی اختصاص نمی‌دهد و کاری به این مناطق ندارد که اگر اعتباری در این حوزه داده نشود ما نمی‌توانیم به تعهداتمان عمل کنیم.

انبیایی با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین مشکلات ما در روستاها جابه‌جایی تیرهای برق در مناطق روستایی است، خاطرنشان کرد: پروژه جابه‌جایی انتقال تیرهای برق در روستاهایی که دارای طرح هادی هستند از طریق بنیاد مسکن اجرا می‌شود و در روستایی که دهیاری‌ها و شورای روستا قصد جابه‌جایی دارند باید از طریق شرکت توزیع برق اعتباری اختصاص یابد که استان در این زمینه نیز اعتباری به ما نمی‌دهد.

وی با اشاره به اجرای پروژه‌های برق‌رسانی به روستاهای بالای 10 خانوار شهرستان نیز گفت: ما برای برق‌رسانی به هرکدام از این روستاها به اعتباری بالغ بر 300 میلیون تومان نیازمندیم که با وضعیت فعلی اختصاص اعتبارات اجرای پروژه امکان‌پذیر نیست.

رئیس اداره برق سبزوار با بیان اینکه کل اعتبارات اختصاص یافته در بخش اعتبارات جاری 100 میلیون تومان است، افزود: ما این اعتبار را باید صرف جابه‌جایی تیرهای برق در روستاها کنیم که در آینده با مشکلی در این زمینه مواجه نشویم.

انبیایی به اجرای پروژه‌های عمرانی شهرداری سبزوار نیز اشاره کرد و گفت: برای اجرای روشنایی در این پروژه‌ها به اعتباری بالغ بر 6 میلیارد تومان نیازمندیم که شرکت توزیع برق استان نیز در این زمینه کمک مالی به ما نمی‌کند.


نظرات (0)

اولین نظر را شما ارسال کنید.

ارسال نظر

نام*
پست الکترونیکی
دیدگاه*