كد مطلب: 15585
تعداد بازدید : 27
تاريخ انتشار: یکشنبه 15 مهر 1397 ساعت 12:28
آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 مهر 1397 ساعت 12:04

ارائه خدمات بیمه درمانی در سبزوار مطلوب است

معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی گفت: ارائه خدمات بیمه ای به خانواده شهدا و ایثارگران در شهرستان سبزوار در وضعیت مطلوب قرار دارد.
33(2)

به گزارش ایثار ، محمد جواد غلامپور در بررسی وضعیت ارائه خدمات درمانی شهرستان سبزوار، ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهدای دیار سربداران گفت: میز خدمت بهداشت درمان با حضور تنی چند از مدیران بیمه تکمیلی در این شهرستان برگزار شد، که اکثریت جامعه هدف از ارائه خدمات بیمه دی در شهرستان سبزوار اظهار رضایت کردند.
 وی در همین راستا گفت: ارائه خدمات درمانی و بیمه تکمیلی به خانواده شهدا و ایثارگران صرفا وابسته به بنیاد نیست، بلکه تعامل و همکاری مراکز طرف قرار داد با بیمه دی، بنیاد ، شبکه بهداشت و درمان شهرستان و همه مسئولان موجب این رضایت مندی شده است.
 معاون بهداشت و درمان بنیاد خراسان رضوی ضمن قدردانی ویژه از مسئولان شهرستان سبزوار افزود: خوشبختانه فرماندار، رئیس اداره بهداشت و درمان، مراکز درمانی و حتی پزشکان و داروخانه های طرف قرارداد  همکاری بسیار مطلوبی در ارائه خدمات درمانی به خانواده شهدا و ایثارگران سبزواری داشته اند.
 وی در پایان افزود:  خانواده شهدا، جانبازان ، آزادگان و خانواده آنان از خدمات درمانی بیمه تکمیلی بهره مند هستند و اگر مسئولان توجه ویژه به این موضوع داشته باشند و بیمه نیز در پرداخت مطالبات ایثارگران توجه و تسریع لازم را داشته باشد، شاهد کاهش نارضایتی ها در سایر شهرستان ها نیز خواهیم بود.

 


نظرات (0)

اولین نظر را شما ارسال کنید.

ارسال نظر

نام*
پست الکترونیکی
دیدگاه*