كد مطلب: 234
تعداد بازدید : 4099
تاريخ انتشار: پنج شنبه 28 اسفند 1393 ساعت 16:07
آخرین بروزرسانی: پنج شنبه 28 اسفند 1393 ساعت 16:08

نسخه چاپيارسال به دوستان شهردار سبزوار:

المان‌های نووزی در سبزوار رونمایی شد

شهردار سبزوار گفت: 23 المان نوروزی با اعتباری بالغ بر 200 میلیون تومان ساخته شده که از آنها امروز رونمایی می‌شود.
90

محمد علی طالبی در مراسم رونمایی از المان‌های نوروزی سبزوار که در محل پارک فاطمی این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: این المان‌های نوروزی در طرح‌ها و نقشه‌های مختلف و با رویکردهای بومی و محلی ساخته شده اند.

شهردار سبزوار با بیان اینکه طراحی این المان‌ها توسط بخش خصوصی صورت گرفته است، تصریح کرد: در دو ماه اخیر برای طراحی این المان‌ها فراخوانی اعلام شد که پس از آن طرح‌های ارائه شده توسط تیمی از کارشناسان در شهرداری مورد بررسی قرار گرفت و از بین 190 طرح ارائه شده 23 طرح پذیرفته شد.

وی با بیان اینکه در ساخت این المان‌های نوروزی بیشتر به کیفیت کار توجه شده است تا کمیت المان‌ها گفت: تعداد 23 المان با اعتباری بالغ بر 200 میلیون تومان ساخته و در نقاط مختلف شهرستان نصب شد.

طالبی با اشاره به ویژه برنامه‌های نوروزی شهرداری سبزوار نیز افزود: با توجه به تقارن روزهای فاطمیه با نوروز در مدت سه روز شهر فضای عزاداری به خود می‌گیرد و فضاسازی محیطی نیز در این زمینه پیش‌بینی شده است.

شهردار سبزوار ادامه داد: پس از گذر از این روزها برنامه‌های نوروزی در قالب جشنواره‌ها، بازارچه‌های صنایع دستی، موزه شهر و ... برای زائران و مسافرانی که قصد ماندن در شهرستان را دارند پیش‌بینی شده است.فارس


نظرات (0)

اولین نظر را شما ارسال کنید.

ارسال نظر

نام*
پست الکترونیکی
دیدگاه*