كد مطلب: 141
تعداد بازدید : 3652
تاريخ انتشار: شنبه 16 اسفند 1393 ساعت 19:32
آخرین بروزرسانی: شنبه 16 اسفند 1393 ساعت 19:35

با حضور سبحانی فر صورت گرفت

بازدید از پروزه های نیمه تمام راههای شهرستان سبزوار ، جوین ، جغتای ، خوشاب ، داورزن ، ششتمد و روداب

مهندس عبدالهاشم حسن نیا به همراه سبحانی فر نماینده پرتلاش مردم سبزوار ،جوین،جغتای،خوشاب،داورزن و ششتمد در مجلس شورای اسلامی و مدیران راه شهرسازی استان از پروژه های نیمه تمام راههای شهرستان سبزوار – جوین - جغتای - خوشاب – داورزن – ششتمد – روداب بازدید به عمل آوردند .
10

در ابتدا  ازمسیر فیروزه به سلطان آباد- سلطان آباد  به سبزوار – کاشک به برغمد و مسیر سلطان آباد به رحمت آباد در شهرستان خوشاب بازدید بعمل آمد.

 در ادامه در شهرستان جوین از چند نقطه حادثه خیز مسیر اسفراین به سبزوار در حکم آباد و مسیر حکم آباد به نقاب و کنار گذر نقاب و همچنین نقاب به سه راه انداده  بازدید نموده و در شهرستان جغتای از مسیر گوری  گورپان  و مسیر جغتای به دستوران – و دستوران به منیدر و مسیر جغتای به برغمد بازدید بعمل آوردند. 

همچنین در سبزوار از مسیر جوین به سبزوار – روداب به سبزوار – برآباد به نامن مسیر در حال تعریض ششتمد به دولت آباد و کنار گذر شرق سبزوار در منطقه ایزی و مسیر ترانزیت سبزوار به سلطان آباد  و  سلطان آباد به قوچان مورد بازدید قرار گرفت .

که در این سفر تصمیمات مناسب و خوبی برای آسفالت  جاده ها و روکش مسیر های آسفالت تخریب شده   و تعریض جاده ها گرفته شد .

همچنین در این بازدید معاون سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور قول تخصیص اعتبار جهت تکمیل زیرسازی و ساخت ابنیه مورد نیاز را داده و بر آسفالت این محورششتمد به سبزوار قبل از پائیز 94 تأکید کرد.

در این بازدید مهندس داورزنی شهردار ششتمد از پیگیریها و حمایتهای بی وقفه مهندس سبحانی فر در راستای تعریض محور ششتمد ـ سبزوار قدردانی کرد و درخواست تخصیص اعتبار مناسب جهت سرعت بیشتر پروژه شد.

 


نظرات (2)

توسط شنبه 16 اسفند 1393 ساعت 20:19
سلام خسته نباشی نماینده جهادی شهرمان آقای سبحانی فر حقا انقلابی درراههای منطقه ایجاد شده است
توسط شنبه 16 اسفند 1393 ساعت 20:19
سلام خسته نباشی نماینده جهادی شهرمان آقای سبحانی فر حقا انقلابی درراههای منطقه ایجاد شده است

ارسال نظر

نام*
پست الکترونیکی
دیدگاه*