كد مطلب: 6162
تعداد بازدید : 1520
تاريخ انتشار: چهارشنبه 28 مرداد 1394 ساعت 15:42
آخرین بروزرسانی:

بیمارستان حشمتیه آذرماه امسال افتتاح می‌شود

رئیس علوم پزشکی سبزوار با اشاره به افتتاح به موقع بیمارستان حشمتیه سبزوار گفت: بیمارستان حشمتیه سبزوار آذرماه امسال افتتاح می‌شود.

علیرضا مسلم  در جلسه شورای ترافیک شهرستان سبزوار با بیان اینکه به دلیل نبود پارکینگ افتتاح بیمارستان حشمتیه حتی برای یک ثانیه به تعویق نخواهد افتاد، اظهار داشت: ایجاد مشکلات ترافیکی بعد از افتتاح بیمارستان کاملاً مشهود است ولی این مشکل را کسانی باید پاسخ دهند که مجوز احداث و پروانه ساخت بیمارستان در محل فعلی را صادر کردند.

وی با بیان اینکه بحث ترافیک منطقه و نبود پارکینگ در محل یکی از جدی‌ترین مشکلات بیمارستان است که پس از افتتاح حشمتیه مشکل‌ساز خواهد شد، افزود: با توجه به صرف هزینه‌های میلیاردی برای ساخت بیمارستان عدم اجازه افتتاح امری غیر منطقی است و این بیمارستان تا پایان آذرماه به بهره برداری خواهد رسید.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار نیز در این جلسه با بیان اینکه هسته مرکزی شهرستان دارای مشکلات ترافیکی بسیاری است که معضلاتی را برای مردم به همراه دارد، افزود: رفع مشکلات ترافیکی شهرستان از مهمترین خواسته‌های مردم شهرستان است که باید در دستور کار مسئولان قرار بگیرد.

احمد برادران با بیان اینکه رفع معضل ترافیک نیازمند یک کار فرهنگی در شهرستان است، اظهار داشت: گسترش خدمات الکترونیکی و غیر حضوری که در دستور کار دولت قرار دارد و تشویق مردم به استفاده از وسایل عمومی می‌تواند کمک بزرگی در حل مشکلات ترافیکی داشته باشد.

وی با اشاره به تنظیم طرحی برای مهار ترافیک شهرستان، خاطرنشان کرد: کمبود پارگینگ در شهرستان یکی از عواملی است که مشکل ترافیک را تشدید می‌کند و احداث پارکینگ در هسته مرکزی شهر امری ضروری محسوب می‌شود که باید در دستور کار قرار بگیرد.

برادران با تاکید بر اینکه شهرداری باید در ساخت و سازها به ایجاد پارکینگ توجه کند، یادآور شد: باید از ساخت و سازهای فاقد پروانه حتی در حوزه دولتی جلوگیری شود و از بزرگترشدن مغضل ترافیک در شهرستان جلوگیری شود تا فکری اساسی برای این مشکل صورت گیرد.

برادران با اشاره به قرار گیری بیمارستان حشمتیه در هسته مرکزی سبزوار و نداشتن پارکینگ، عنوان کرد: این پروژه بزرگترین پروژه درمانی در غرب استان خراسان رضوی است و باید برای رفع مشکل نبود پارکینگ راهکار هایی ارائه شود.

فرماندار سبزوار با تاکید بر اینکه به هیچ فرد و دستگاهی اجازه نمی‌دهیم، افتتاح حشمتیه را به تعویق بیندازند، تصریح کرد: به تعویق انداختن افتتاح بیمارستان و جلوگیری از یک پروژه میلیاردی خلاف منافع و منابع شهرستان است و باید راهکاری درست و منطقی برای بهبود وضعیت اندیشیده شود.تسنیم


نظرات (1)

توسط سه شنبه 17 شهریور 1394 ساعت 12:37
باسلام وتشکر نماینده محترم درست میگوینددرابتدای کلنگ زنی بایدبه فکرپارکینگ میبودند البته پارکینگ طبقاتی برای آن قسمت شهربسیارعالیست علاوه برمراجعین بیمارستان پرسنل نیزبه پارکینگ نیاز دارند

ارسال نظر

نام*
پست الکترونیکی
دیدگاه*