كد مطلب: 1871
تعداد بازدید : 2843
تاريخ انتشار: شنبه 6 تیر 1394 ساعت 13:06
آخرین بروزرسانی:

تجمع مال باختگان موسسه میزان در مقابل دادگستری سبزوار

صبح امروز شماری از مال باختگان صندوق میزان در مقابل درمقابل دادگستری شهرستان سبزوار تجمع کرده اند و این تجمع هم اکنون ادامه دارد.

به گزارش  اسرارنامه گفته می شود این تجمع برای دقایقی منجر به بسته شدن این چهارراه پرتردد شهر سبزوار و کندی ترافیک شده است.

گفتنی است این تجمع در حالی امروز 6 تیر در مقابل دادگستری سبزوار اتفاق افتاده است که در ایام هفته گرامیداشت قوه قضائیه هستیم و فردا 7 تیر سالروز شهادت آیت الله بهشتی رئیس سابق قوه قضاییه است.

مردمی که سال ها با این تصور که موسسه میزان، یک موسسه معتبر وابسته به قوه قضاییه است و حتی آرمی نزدیک به آرم قوه قضاییه دارد، در این موسسه سپرده گذاری کرده اند، حالا انتظار دارند، قوه قضاییه و سایر مراجع قانونی مدافع حقوق ضایع شده آنان در چند ماه اخیر باشند.


نظرات (2)

توسط یکشنبه 7 تیر 1394 ساعت 1:45
مسئولین دیگه کاری از دستشون برنمیاد . فرماندار بیرجند افزود: من تا حدی اجازه دارم که مسئله شما را پیگری کنم و بیشتر از آن اجازه ندارم و این موضوع باید در مشهد پیگیری شود. ما سپرده گذاران باید با هم یک صدا شویم و حقمان را کامل باز ستانیم. یک دست صدا نداره . http://www.tasnimnews.com/Home/Single/781359
توسط یکشنبه 7 تیر 1394 ساعت 1:47
خدا یار و نگهدارشان باشد . دعا میکنم که انشاالله به هدفشان برسند که خواسته ما هم همین است مسئولین دیگه کاری از دستشون برنمیاد . واقعا متاسفم بجای حل کردن مشکل مردم دم از بگیر و ببند سپرده گزاران بدبخت میزنند اقای دادستان ٬مازندگیمون رفته شما اگه زندگیتان یک شبه به باد فنا می رفت به همین راحتی برای خودتان حکم می دادی ؟؟؟؟؟؟ فرماندار بیرجند افزود: من تا حدی اجازه دارم که مسئله شما را پیگری کنم و بیشتر از آن اجازه ندارم و این موضوع باید در مشهد پیگیری شود. ما سپرده گذاران باید با هم یک صدا شویم و حقمان را کامل باز ستانیم. یک دست صدا نداره . http://www.tasnimnews.com/Home/Single/781359 ما که دیگه نه هیچ وقت مجلس برای نماینده های بی مسئولیت و نه ریاست جمهوری رای نخواهیم داد . وسلام

ارسال نظر

نام*
پست الکترونیکی
دیدگاه*