كد مطلب: 15601
تعداد بازدید : 37
تاريخ انتشار: دوشنبه 23 مهر 1397 ساعت 10:29
آخرین بروزرسانی:

تحمیل بسته‌های ترکیبی اپراتورها به مصرف‌کنندگان

رییس کارگروه ارتباطات و مخابرات مجلس، گفت: بسته‌های ارائه شده به روش ترکیبی تحمیلی هستند و مصرف کننده مجبور است تا هزینه بخش شبانه را نیز پرداخت کند.
201711109066995107

رمضانعلی سبحانی‌فر در گفت‌وگو با خانه ملت، در خصوص بسته‌های اینترنت اپراتورهای تلفن همراه، اظهار داشت: در بسته‌های ترکیبی اینترنت ارائه شده توسط اپراتورهای تلفن همراه که امکان مصرف بخشی از آن به صورت روزانه و بخش دیگر شبانه وجود دارد حقوق مصرف کنندگان رعایت نمی‌شود.
رئیس کارگروه ارتباطات و مخابرات کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در بسیاری از موارد مصرف کنندگان امکان استفاده از بسته‌های اینترنت شبانه ارائه شده در قالب بسته‌های ترکیبی را ندارند، گفت: به نوعی می‌توان گفت بسته‌های ارائه شده به روش ترکیبی تحملی هستند و مصرف کننده مجبور است تا هزینه بخش شبانه را نیز پرداخت کند.
نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه از اپراتورهای تلفن همراه و شرکت‌های عرضه کننده اینترنت تلفن همراه در خواست می‌کنیم تا موارد مطرح شده را رعایت کنند، ادامه داد: بسته‌های ارائه شده باید شفاف باشند و اختیار مصرف کننده در انتخاب آنها افزایش پیدا کند.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پایان در خصوص اینکه اپراتورها تنوع بسته‌های اینترنت تلفن همراه خود را کاهش داده‌اند، خاطرنشان کرد:اپراتورهای تلفن همراه با ارائه بسته‌های ترکیبی که امکان مصرف بخشی از حجم آن باید در ساعاتی مشخص مصرف شود برای مصرف کنندگان محدودیت‌های ایجاد کرده اند.

 


نظرات (0)

اولین نظر را شما ارسال کنید.

ارسال نظر

نام*
پست الکترونیکی
دیدگاه*