كد مطلب: 15575
تعداد بازدید : 25
تاريخ انتشار: دوشنبه 9 مهر 1397 ساعت 16:47
آخرین بروزرسانی:

رمضانعلی سبحانی‌فر:

خرید دلار پر ریسک تر از همیشه است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: احتمال ریزش شدید قیمت ارز و طلا در بازار وجود دارد
bb2c5d0ce87a0c6c172b

رمضانعلی سبحانی‌فر در گفت‌ و گو با خانه ملت، در خصوص وضعیت قیمت ارز در بازار غیررسمی گفت:روند  غیرمنطقی صعود قیمت دلار باعث شده قیمت دلار به میزان فعلی برسد که به هیچ عنوان قابل قبول نیست چرا که با هیچ منطق اقتصای نمی توان نرخ فعلی  ارز در بازار غیر رسمی را توجیه کرد.

 

احتمال ریزش شدید قیمت ارز در بازار وجود دارد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ادامه داد: طبیعی است دشمنان و سودگران بازار ارز تمامی تلاش خود را بکار می برند تا نرخ دلار را حفظ کنند تا با ایجاد فضای روانی به سودهای نجومی بیشتر دست یابند اما مردم اطلاع داشته باشند این نرخ ها غیرواقعی است و احتمال ریزش شدید قیمت ارز در بازار وجود دارد.

نماینده مردم سبزوار،جغتای، جوین و خوشاب در مجلس شورای اسلامی افزود:دولت و بانک مرکزی اقداماتی را برای مهار التهابات بازار ارز دارند که بطور طبیعی پیش بینی می شود در کاهش نرخ طلا و سکه نیز تاثیرگذار باشد.

 

تاثیر مثبت همکاری بانکی ایران و اروپایی در کاهش نرخ ارز

سبحانی‌فر در ادامه گفت:دشمنان و مخالفان نظام جمهوری اسلامی ایران و سوداگران با اخلال در بازار ارز در پی بهره برداری سیاسی و اقتصادی هستند اما باید با انها مقابله کرد. با تصمیمات اتخاذ شده برای مدیریت بازار ارز پیش بینی می شود با ریزش قیمت ها بازار به ثبات نسبی برسد.

وی ادامه داد:با توجه به اعلام آمادگی اروپایی ها برای همکاری با سیستم بانکی جمهوری اسلامی ایران و منابع ارزی در اختیار دولت، ریزش نرخ دلار امکانپذیر است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی یادآور شد:در هرصورت خرید دلار یا سکه طلا با قیمت های کاذبی که در حال حاضر در بازار غیر رسمی وجود دارد ریسک بزرگی محسوب می شود و توصیه می شود دلار با نرخ های بالای فعلی از سوی مردم خریداری نشود چرا که هر لحظه امکان ریزش شدید قیمت در بازار ارز وجود دارد.


نظرات (0)

اولین نظر را شما ارسال کنید.

ارسال نظر

نام*
پست الکترونیکی
دیدگاه*