كد مطلب: 15591
تعداد بازدید : 17
تاريخ انتشار: جمعه 20 مهر 1397 ساعت 15:02
آخرین بروزرسانی:

در داورزن چه خبر است؟؟

این روزها معلوم نیست در داورزن چه خبراست. این روزها تب و تاب انتصابات و تغییرات در داورزن بیش از پیش دیده می شود. شاید در این میان بدترین خبر برای داورزنی ها رفتن پیش بین فرماندار قابل این دیار بود.
davarzan4d

خبرها اما حاکی از دخالت های سیاسی در این انتصابات است. می گویند پیش بین با پیگیری های مقصودی از این دیار رفت. اخیرا هم از وزیر کشور سوال کرده که چرا انتصابات در محدوده حوزه انتخابیه اش سیاسی است.
این روزها اما مقصودی عقده هایش در تغییر فرمانداران منطقه را بر سر داورزن خالی می کند. پیش بین  با آن کارنامه قابل دفاع از دوران خدمتش رفت و بدتر از آن خبری دیگر آمد که قرار است رئیس دفتر مقصودی بشود شهردار داورزن. داورزنی ها این مردمان پاک تینت، عزیز و بزرگ تا کی باید چوب بی لیاقتی های شورایی را بخورند که برای حفظ موقعیتشان آینده شهروندان داورزنی را می فروشند؟؟
امروز داورزن باید در جایگاه مهمی در سطح  استان خراسان رضوی باشد اما اسیر سیاست زدگی شده است. بدتر از همه اینها اینکه شهرداری داورزن مقصد افرادی است که مقصودی به آنها قول اشتغال داده است!!
نمونه آن فردی است که روزی در دفتر سبحانی بود و سنگ او را به سینه می زد و  امروز به عنوان بادی گارد به همراه مقصودی  همه جا می رود و برای او سینه چاکی می کند. آری او قرار است مدیر روابط عمومی شهرداری داورزنی شود در حالی که داورزن سرزمین نخبگان و شریعتی هاست و نیازی به این افراد ندارد!!!
چرا باید پول های مردم داورزن به جای خرج در توسعه  و عمران این دیار به جیب جماعتی برود که سوادشان در حد دیپلم و زیر دیپلم است. این روزها روزهای سیاهی برای داورزن است. داورزن در حقیقت در هزینه قمار سیاسی است. از یک سو مقصودی در کشاکش برای عقده گشایی و عرض اندام و ازسویی شورای شهری که برای منافع خود می جنگند.
شاید داورزنی ها روزی متوجه این وضعیت شوند که فردا دیگر دیر باشد.؟؟ مردم داورزن خود قضاوت کنند که فردا چه خواهد شد.!! کانال تلگرامی صدای سبزوار بزرگ

 


نظرات (0)

اولین نظر را شما ارسال کنید.

ارسال نظر

نام*
پست الکترونیکی
دیدگاه*