كد مطلب: 14360
تعداد بازدید : 185
تاريخ انتشار: دوشنبه 18 دی 1396 ساعت 17:19
آخرین بروزرسانی:

دستگیری سارقان مسلح بانک سبزوار

فرمانده انتظامی خراسان‌ رضوی از دستگیری دو سارق مسلح یکی از بانک‌های سبزوار خبر داد.

چهارشنبه هفته گذشته، دو سارق مسلح با یک اسلحه کلاشنیکف به یکی از شعب بانک صادرات در خیابان شهید خوشبین شهر سبزوار وارد شدند و با تهدید کارکنان، بیش از١٠ میلیون تومان ربودند و متواری شدند.
با دستور سردار کریمی، فرمانده انتظامی خراسان‌ رضوی، تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان برای بررسی موضوع و شناسایی سارقان وارد عمل شدند.
بررسی‌ها نشان داد که سارقان پس از سرقت با یک دستگاه موتورسیکلت از محل متواری شده‌اند. تحقیقات ادامه یافت و کارآگاهان با استفاده از شگردهای پلیسی توانستند یک خودروی پراید را ردزنی کنند که سارقان پس از فرار از صحنه، توسط این وسیله نقلیه، پول‌های سرقتی را جابه‌جا کرده بودند. با به‌دست آمدن این سرنخ مهم، پلیس مالک خودرو را فراخواند که او با اظهار بی‌اطلاعی از این موضوع، اعلام کرد که خودرو خود را در روز حادثه به یکی از اقوام‌شان داده است. پس از آن، دستورات تخصصی لازم برای شناسایی محل اختفای این متهم داده شد و فرایند دستگیری او آغاز گردید.
محمد که ٢٩ ساله است، روز جمعه در یکی از روستاهای اطراف سبزوار بود که ناگهان مأموران به محل اختفای او یورش بردند و این متهم را دستگیر کردند. محمد که گمان نمی‌کرد به این زودی گرفتار شود، در بازجویی‌ها ضمن اعتراف به سرقت از بانک، همدست دیگرش را هم معرفی کرد.
شامگاه شنبه، مرحله دوم این عملیات برای دستگیری متهم دیگر پرونده در سبزوار آغاز شد و متهمی ٢۶ ساله نیز دستگیر شد. از مخفیگاه این متهم، یک قبضه اسلحه کلاشنیکف که در سرقت بانک از آن استفاده شده بود، به اضافه مقادیری مهمات جنگی کشف شد.
به گفته سردار کریمی، تحقیقات از متهمان برای مشخص شدن جزئیات مبهم این سرقت و همچنین کشف احتمالی پول‌ها آغاز شده است.


نظرات (0)

اولین نظر را شما ارسال کنید.

ارسال نظر

نام*
پست الکترونیکی
دیدگاه*