كد مطلب: 14386
تعداد بازدید : 173
تاريخ انتشار: دوشنبه 23 بهمن 1396 ساعت 12:24
آخرین بروزرسانی:

نماینده مردم سبزوار در مجلس:

دشمن به دنبال ایجاد روحیه یاس و ناامیدی میان مردم است

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: امروزه دشمن پس از ناامیدی و شکست توطئه‌های خود به دنبال ایجاد روحیه یاس و ناامیدی میان مردم است.
photo_2018-02-12_01-

 رمضانعلی سبحانی‌فر ظهر امروز در مراسم پایانی راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان جوین با بیان اینکه حضور پرشور مردم در راهپیمایی لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی است، اظهار کرد: حضور گسترده مردم در راهپیمایی امروز نشان از ولایت‌مداری مردم و حمایت آنان از نظام و ولایت‌فقیه است و پشتیبانی مردم از نظام جمهوری اسلامی تمامی توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کند.

وی افزود: امروزه دشمن پس از ناامیدی و شکست توطئه‌های خود به دنبال ایجاد روحیه یاس و ناامیدی میان مردم را دستور کار قرار داده که این توطئه به برکت حضور مردم و هدایت رهبر معظم انقلاب اسلامی نابود می‌شود.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دهه فجر انقلاب اسلامی بهترین فرصت برای انتقال دستاوردهای نظام طی 40 سال اخیر به نسل جوان است و تمامی اقشار مختلف مردم باید از خدمات دولت آگاه شوند.

سبحانی‌فر با اشاره به راه‌اندازی کارخانه فولاد سبزوار و نیروگاه سیکل ترکیبی با سرمایه‌گذاری 2 هزار و 700 میلیارد تومانی، یادآور شد: راه‌اندازی این دو پروژه انقلابی عظیم در ایجاد اشتغال‌زایی در حوزه انتخابیه شهرستان سبزوار ایجاد می‌کند.


نظرات (0)

اولین نظر را شما ارسال کنید.

ارسال نظر

نام*
پست الکترونیکی
دیدگاه*