كد مطلب: 5941
تعداد بازدید : 2149
تاريخ انتشار: سه شنبه 16 تیر 1394 ساعت 11:10
آخرین بروزرسانی:

دیدار هیات مدیره موقت کانون صنفی سبزوار با سبحانی فر

هیات مدیره موقت کانون صنفی سبزوار با سبحانی فر نماینده مردم سبزوار،جوین،جغتای،خوشاب،داورزن و ششتمد در محلس شورای اسلامی دیدار کردند.
image_news_8333


امروز دوشنبه ۱۳۹۴/۰۴/۱۵ باخبر شدیم جناب مهندس سبحانی فر نماینده محترم مجلس شورای اسلامی٬ در سبزوار شرف حضور دارند٬ لذا فرصت را مغتنم شمرده و تنی چند از اعضای هیئت مدیره موقت کانون صنفی سبزوار به صورت سرزده به دفتر ایشان مراجعه نمودیم.بعد از اطلاع رسانی مسئول دفتر ٬ به ایشان ٬ جناب مهندس علی رغم جلسات از قبل برنامه ریزی شده با فراغ باز ابتدا در جمع اعضا کانون حضور بهم رسانده و به خواسته های ما گوش دادند که جای تشکر و قدر دانی را دارد.
در این دیدار دو دغدغه مهم فرهنگیان در شرایط فعلی به اطلاع ایشان رسید

۱: از ایشان خواسته شد تا موضوع بازداشتهای اخیر اعضا کانون صنفی تهران خصوصا جناب باغانی و عبدی در مجلس مطرح و رایزنی های لازم با قوه قضاییه انجام گیرد

۲: کانون صنفی معلمان ضمن قانونی بودنش ولی متاسفانه مدتی است که وزارت کشور در خصوص تمدید مجوز آن اقدامی صورت نداده است لذا از جناب مهندس سبحانی فر خواسته شد که در این خصوص هم پیگیری های لازم را انجام دهند.

آقای سبحانی فر هم دو خواسته های ما را یاداشت کرده و حتی اسامی عزیزان دربند را گرفته و فرمودند که پیگیر خواهند بود.

در پایان هیات مدیره موقت کانون صنفی سبزوار از جناب مهندس سبحانی فر که با وجود مشغله زیاد ٬ بدون هماهنگی قبلی پذیرایشان بودند کمال تشکر و قدر دانی را داشته و از خدواند بزرگ برای ایشان توفیق روز افزون و عزت و سربلندی را خواستاریم.
والسلام

ازطرف :احمد حایری مقدم از فعالین صنفی شهرستان سبزوار

پایگاه خبری معلم


نظرات (0)

اولین نظر را شما ارسال کنید.

ارسال نظر

نام*
پست الکترونیکی
دیدگاه*