كد مطلب: 15539
تعداد بازدید : 87
تاريخ انتشار: دوشنبه 12 شهریور 1397 ساعت 12:20
آخرین بروزرسانی:

ساختمان هلال احمر سبزوار به بهره برداری رسید

ساختمان اداری و آموزشی هلال احمر سبزوار روز یکشنبه طی مراسمی با حضور معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران به بهره برداری رسید.
n83020244-72524510

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در این مراسم گفت: ساختمان اداری و آموزشی هلال احمراین شهرستان در زیربنای 438 مترمربع و هزینه چهار میلیارد و930 میلیون ریال ساخته شده است.
دکتر سید مجتبی احمدی افزود: سبزوار در مسیر جاده تهران - مشهد قرار دارد و سالانه 25 میلیون زائر و مسافر از این مسیر عبور می کنند. به همین خاطر تجهیز و افزایش پایگاههای امداد و نجات سبزوار در دستور کار قرار دارد.
وی در ادامه هزینه در هلال احمر را سرمایه گذاری توصیف و بیان کرد: ساختمان قدیم هلال احمر سبزوار با قدمت بیش از 40 سال فرسوده بود لذا راه اندازی ساختمان جدید یک ضرورت بود.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ادامه داد: با موافقت معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر یک خودرو و ست نجات نیز با اعتبار پنج میلیارد ریال به جمعیت هلال احمر سبزوار تحویل داده می شود.
جمعیت هلال احمر سبزوار دارای سه پایگاه امداد و نجات جاده ای در مسیرهای سبزوار - شاهرود و سبزوار- بردسکن است. سبزوار در فاصله 230 کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.


نظرات (0)

اولین نظر را شما ارسال کنید.

ارسال نظر

نام*
پست الکترونیکی
دیدگاه*