كد مطلب: 14431
تعداد بازدید : 161
تاريخ انتشار: شنبه 22 اردیبهشت 1397 ساعت 17:01
آخرین بروزرسانی:

با انتشار پیامی؛

سبحانی فر از استقبال باشکوه مردم از رئیس جمهور تقدیر کرد

نماینده مردم سبزور ،جوین،جغتای،خوشاب،داورزن،ششتمد وروداب در مجلس شورای سلامی با صدور پیامی از مردم فهیم دیار سربداران در استقبال پرشور از حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور و کاروان تدبیر و امید قدردانی کرد.
0caf6398a179c99f9797

علی سبحانی فر در این پیام آورده است: برخود لازم می دانم از مردم فهیم و شریف دیار سربداران که یک بار دیگر پشتیبانی از نظام را در 16 اردیبهشت ماه در استقبال از کاروان دولت تدبیر و امید به مرحله ظهور گذاشتند و وحدت وهمدلی را به رخ جهانیان کشیدند تقدیر و تشکرنمایم.
و از سفر ریاست محترم جمهوری جناب آقای دکتر روحانی و اعضاء هیات دولت که در این سفر به دیار سربداران شهرستانهای سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزان ،ششتمد و استان خراسان رضوی و شهرستانها در بین مردم حضور یافته و مشکلات مردم را از نزدیک مورد بررسی قرار دادند و مصوبات دولت با بیش از 2000 میلیارد تومان را داشتند تقدیر و تشکر می نمایم.
وی خاطرنشان نمود: امیدواریم در سایه توجهات الهی و حمایت های مردم همیشه در صحنه  حوزه انتخابیه ، برکات و دستاوردهای سفر کاروان تدبیر و امید و در راس آن جناب آقای دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران گشایشگر افق های جدید توسعه، پیشرفت و رونق اقتصادی و اشتغال در دیار سربداران  شود.

 


نظرات (0)

اولین نظر را شما ارسال کنید.

ارسال نظر

نام*
پست الکترونیکی
دیدگاه*