كد مطلب: 168
تعداد بازدید : 4236
تاريخ انتشار: سه شنبه 19 اسفند 1393 ساعت 11:27
آخرین بروزرسانی: سه شنبه 19 اسفند 1393 ساعت 11:27

قدردانی اعضاء شورا ی اسلامی شهر ششتمد از سبحانی فر؛

سبحانی فر: گازرسانی به روستاهای ششتمد آغاز خواهد شد

نماینده مردم سبزوار ، جوین ، جغتای ، خوشاب ، داورزن و ششتمد در مجلس شورای اسلامی در جمع اعضاء شورای اسلامی و دهیاران دهستان بیهق ششتمد گفت: رکوردار شهرستانهای تحت ومالت در مجلس شورای اسلامی هستیم و تعداد محدودی حوزه انتخابیه همانند سبزوار وجود دارد.
10

مهندس سبحانی فر افزود: ما انتظار داشتیم ابلاغ شهرستان ششتمد صورت پذیرد تا بخشی از مشکلات مردم این خطه برطرف شود.

وی ادامه داد: کارهای کارشناسی این منطقه با تأخیر انجام شد و همین مقوله باعث به تأخیر افتادن ابلاغ شهرستان ششتمد شد.

سبحانی فر افزود: در آخرین سفر هیئت دولت قبل به خراسان رضوی این موضوع مصوب و مقرر شد ابلاغ آن صورت بپذیرد که متأسفانه اقدام نشد.

نماینده مردم ششتمد در مجلس شورای اسلامی گفت: دستور معاون اول دولت تدبیر و امید را گرفتیم و باید به این نکته نیز توجه داشته باشیم که حدود 200نقطه در کشور منتظر ارتقاء هستند.

وی افزود: هنوز هیچ نقطه ای در دولت جدید ارتقاء نیافته است و تلاش خواهیم نمود که ابلاغ ارتقاء ششتمد به شهرستان اجرایی شود.

سبحانی فر اظهار داشت: در این سه سال فعالیت های زیادی در راستای رفع محرومیت ششتمد صورت گرفته استو در حال حاضر تقریباً تمام منطقه از پوشش تلفن همراه بهره مند شده اند.

وی گفت: تعریض محور ششتمد ـ سبزوار بدون اعتبار راهسازی آغاز شده و پروژه سرعت بسیار خوبی داشت و در چند روز گذشته نیز معاون سازمان راهداری کشور از این محور و روند اجرای پروژه بازدید داشت.

نماینده مردم شهرستانهای سبزوار ، جوین ، جغتای ، خوشاب ، داورزن و ششتمد در مجلس شورای اسلامی گفت: پایان گازرسانی به ششتمد یعنی آغاز گازرسانی به روستاهای مجاور و این مهم در آینده نزدیک آغاز خواهد شد.

سبحانی فر از ابلاغ دو میلیارد تومان اعتبار آب شرب ششتمد خبر داد و گفت: 600میلیون تومان از محل ماده 180 به این پروژه تخصیص یافته است.

وی گفت: مشکلات روستاهای این منطقه باید با سرعت بیشتری برطرف شود و در سال آینده تلاش خواهیم کرد مشکل آب شرب روستای باداشیان برطرف شود.

شایان ذکر است در ابتدای نشست نیز بخشدار ششتمد گزارشی از وضعیت بخش ششتمد و دهستان بیهق ارائه نمود.

غلامرضا ابراهیم نژاد در این نشست به سفرهای کاری آقای مهندس سبحانی فر به ششتمد اشاره کرد و گفت: حدود یکماه قبل میزبان آقای سبحانی فر در دهستان تکاب بودیم و چند روز قبل نیز سفری در حوزه راه به ششتمد داشته اند.

وی ادامه داد: امروز نیز آقای سبحانی فر ضمن بازدید از تعدادی از روستاهای دهستان بیهق پذیرای نقطه نظرات نمایندگان مردم در مجموعه شوراهای اسلامی هستند.

اعضاء شورا ی اسلامی شهر ششتمد نیز به خاطر قدردانی از آقای مهندس سبحانی فر جهت فراهم کردن زمینه بازدید آقای مهندس حسن نیا معاون سازمان راهداری کشور از محور ششتمد ـ سبزوار در روستای برازق حضور یافتند.آوای دیار فرید


نظرات (0)

اولین نظر را شما ارسال کنید.

ارسال نظر

نام*
پست الکترونیکی
دیدگاه*