كد مطلب: 14355
تعداد بازدید : 182
تاريخ انتشار: پنج شنبه 14 دی 1396 ساعت 14:26
آخرین بروزرسانی:

سهم خواهی در وقت اضافه!؟

در روزهای اخیر شاهد هجوم برخی کانال های تلگرامی به نماینده عالی دولت تدبیر و امید در شهرستان و نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی دو مرد توسعه دیار سربداران هستیم. حمله هایی از جنس نیرنگ، فریب، تشویش اذهان عمومی، جوسازی ، توهین و افترا. هجوم اما از سوی کانال های صورت گرفته که به نوعی به جریان و افراد خاصی در ارتباط و وابسته هستند

در نخستین اقدام کانال های وابسته به جریان افرطی گری با انتشار متنی  از فرزند یکی افراد خوشنام و معتمد شهرستان که در گذشته مشاور جوانان فرماندار سبزوار بود سعی کرد تا با سوء استفاده از احساسات پاک و انقلابی مردم عزیز شهرمان طوری القا کند که در فرمانداری شهرستان افردی وابسته به جریان های ضد انقلابی نقوذ کرده و مهمترین نهاد سیاسی شهر را تصاحب کرده اند. به نوعی که در همان لحظات اولیه فریاد وا مصیبتا و  استعفاء فرماندار را سردادند.    جوسازی این رسانه ها به صورت هماهنگ صورت گرفته بود، به طوری که هرسه کانال خبری که از یک اتاق فکر تغذیه می شوند، در یک زمان مشخص و با متن هایی هماهنگ بدون آنکه منبع خبری خاصی را خطاب قرار دهند، به جوسازی علیه فرماندار موفق سبزوار پرداخته بودند. گرچه که اقدام کور این افراد به اهدافش نرسید، اما انتظار مردم از مقامات قضایی شهرستان برخورد با اینگونه رفتارهای زشت و غیر اخلاقی  است.       بخصوص که وقاحت را نیز از حد رد کنند و آبروی مسلمانی را مورد خدشه قرار دهند. در هرحال حفظ آبروی مسلمان واجب است بخصوص که این فرد مسلمان کارگزار دولت اسلامی و یا فردی خوشنام و معتمد در شهرستان باشد.                                
از سویی باز در این روزها شاهد هجمه جدید به دیگر مرد توسعه دیار کهن بیهق  هستیم.رمضانعلی سبحانی فر که رونق صنعت ، کشاورزی، نهضت گازرسانی، آبرسانی و توسعه راه های روستایی منطقه غرب خراسان رضوی امروز مدیون پیگیری های چند ساله اوست، را به دلیل حضور در یک سفر کاری مورد هجمه قرار می دهند.
هجمه ولی اینبار از سوی رسانه ای منتشر می شود که هیچ وابستگی سیاسی به جریان افراطی گری در شهرستان ندارد، اما حضور برخی افراد مرتبط با این کانال خبری در دفتر شخصی خاص نشان می دهد که این جریان نیز به دنبال عقده گشایی های خود به دلیل ناکامی در 2 سال اخیر است. سهم خواهی برای تغییر مدیران شهرستان های غرب خراسان رضوی، سیاه نمایی نسبت به دستاوردهای چند ساله اخیر در بخش های صنعت، معدن، کشاورزی و... در شهرستان  از مهمترین شاخص های این جریان است. جریانی که روزی مدعی دعوت از مدیران ارشد کشوری  به شهرستان است و باز روزی به دلیل عدم تن دادن این مدیران ارشد به خواسته هایشان آن را در صدر لیست استیضاح قرار می دهد.              
سبحانی فر نماینده مردم سبزوار و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی مدتی است برای سفر کاری با هیاتی به چین سفر کرده است. برنامه سفر اما مدت ها پیش قبل از بررسی موضوع بودجه طرح شده بود. اما یکی از نکات مهم در این سفر موضوع بررسی و دعوت از سرمایه گذاران چینی برای حضور درپروژه های معدنی دیار بیهق است. براساس خبرها اکنون دو سرمایه گذار چینی برای حضور در بخش معادن سبزوار اعلام آمادگی کرده اند که حاصل سفر گذشته سبحانی فر به همراه هیات اقتصادی ایران به چین و همراهی مجموعه مدیریتی سبزوار و در راس آن شخص فرماندار توسعه گرای شهرستان هستند
اینکه امروز نماینده مردم سبزوار برای توسعه اشتغال در حوزه انتخابیه خود به دنبال سرمایه گذار خارجی است و از فرصت های پیش آمده نیز بهره برداری می کند از نظر برخی  اقدام نکوهیده ای قلمداد می شود ؟   همین جریان تا چند روز پیش دم از نبود اشتغال و سرمایه گذاری در سبزوار می زد و حال در مسیر رونق اشتغال سنگ اندازی می کنند. حضور سبحانی فر در نشست کمیسیون های تخصصی بودجه برکسی پوشیده نیست و در رسانه ها نیز این حضور اعلام شده است.

 


نظرات (0)

اولین نظر را شما ارسال کنید.

ارسال نظر

نام*
پست الکترونیکی
دیدگاه*