كد مطلب: 14436
تعداد بازدید : 118
تاريخ انتشار: پنج شنبه 3 خرداد 1397 ساعت 11:07
آخرین بروزرسانی:

عامل تهدید به انتشار تصاویر خصوصی در سبزوار دستگیر شد

فرمانده انتظامی سبزوار گفت: با تلاش ماموران پلیس فتا، عامل تهدید به انتشار تصاویر خصوصی در فضای مجازی در این شهرستان دستگیر شد

.سرهنگ سید محمد هاشمی  افزود: با دریافت مرجوعه قضایی مبنی بر تهدید به انتشار تصاویر خصوصی زن جوان در فضای سایبری، موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

وی اظهار کرد: در بررسی اظهارات شاکیه مشخص شد، فردی با ارسال پیام ‌هایی مبنی بر تهدید به انتشار تصاویر خصوصی وی در شبکه‌ های مجازی، نیت ‌های پلید در سر داشته است.

وی گفت: کارشناسان پلیس فتا پس از تحقیقات فنی در فضای سایبری متوجه شدند، اخاذ اینترنتی از شماره مجازی (متعلق به کشور کانادا) استفاده کرده و هیچگونه ردی از خود به ‌جا نگذاشته که در ادامه رسیدگی، آی. پی اخاذ اینترنتی شناسایی و متهم دستگیر شد.

سرهنگ هاشمی افزود: متهم با مشاهده ادله موجود اعتراف کرد که با پسر این زن دوست بوده و با دسترسی به تصاویر خصوصی شاکیه و طرح نقشه‌ مزبور قصد اخاذی داشته است.

فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار همچنین  از دستگیری چهار سارق حرفه ای با 25 فقره سرقت خبر داد.

سرهنگ سيد محمد هاشمي گفت: فرد دستگیر شده در ابتدا منکر هرگونه سرقت بود اما در مواجهه با ادله و مستندات پليسی به 25 فقره سرقت از ساختمان های در حال ساخت و سرقت تابلوهاي آلومينيومي از آرامستان های سطح شهرستان سبزوار با همدستی سه مرد جوان اعتراف کرد.

 


نظرات (0)

اولین نظر را شما ارسال کنید.

ارسال نظر

نام*
پست الکترونیکی
دیدگاه*