كد مطلب: 14369
تعداد بازدید : 225
تاريخ انتشار: پنج شنبه 28 دی 1396 ساعت 09:12
آخرین بروزرسانی:

عقد 200 هزار دلار قرار داد پژوهشی بین دانشگاه حکیم سبزواری و دانشگاه های اروپایی

معاون استاندارو فرماندار ویژه سبزوار گفت: این دانشگاه توانست در طول سه سال گذشته حدود 200 هزار دلار قرارداد پژوهشی با دانشگاههای اروپایی از جمله لیون، پاریس 13 فرانسه، تورین ایتالیا و شرکتهای اروپایی منعقد کرده است.
13960919000771_Test_

احمد برادران در آئین تودیع و معارفه رئیس دانشگاه حکیم سبزواری با بیان اینکه سرانه تولید علم در دانشگاه حکیم  سبزواری از 67 صدم  درصد در سه سال گذشته  به 2،34 درصد ارتقاء یافت، اظهارداشت: امسال و با پیگیری های صورت گرفته 72  میلیارد تومان به دانشگاه حکیم سبزواری اختصاص داده شد که در مقایسه با سال های گذشته حدود  سه برابر افزایش داشت.
برادران افزود: در چهار سال گذشته اعضای هیات علمی دانشگاه حکیم  از 192 به 270 نفر افزایش یافته و نشریات دانشجویی دانشگاه نیز سه برابر افرایش داشته است.
فرماندار ویژه سبزوار همچنین افزایش پنج برابری کرسی های آزاد اندیشی و کاهش 20 درصد پروندهای کمیته انضباطی دانشجویان در دانشگاه حکیم را از دیگر دستاوردهای این دانشگاه دانست.
ویژه سبزوار با اشاره به  ایجاد فضای باز برای مشارکت اجتماعی و سیاسی دانشجویان و پرهیز از نگاه امنیتی در فضای دانشگاهها در این دولت افزود:  دولت از نقد موثر و سازنده دانشجویان و اساتید برای پیشبرد اهداف نظام و تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی استقبال می کند.
در این مراسم از زحمات چهارساله دکتر جواد حدادنیا تجلیل و علی اصغر مولوی به عنوان سرپرست دانشگاه حکیم سبزواری معرفی شد.

 


نظرات (0)

اولین نظر را شما ارسال کنید.

ارسال نظر

نام*
پست الکترونیکی
دیدگاه*