كد مطلب: 1885
تعداد بازدید : 2267
تاريخ انتشار: یکشنبه 7 تیر 1394 ساعت 14:37
آخرین بروزرسانی: یکشنبه 7 تیر 1394 ساعت 14:50

مراسم گرامیداشت شهدای هفتم تیر در مسجد جامع سبزوار

مراسم گرامیداشت شهدای هفتم تیر در مسجد جامع سبزوار برگزار شد.

این مراسم با حضور سبحانی فر نماینده مردم سبزوار،جوین،جغتای،خوشاب،داورزن و ششتمد در مجلس شورای اسلامی ،بردران فرماندار سبزوار نیروهای نظامی و انتظامی و مردم شریف سبزوار برگزار شد.

دراین مراسم ریس دادگستری سبزوار به شخصیت شهید بهشتی پرداخت ودر  مقام شهید وايشان افزود که نظام جمهوری اسلامی 36 سال است که براساس اعتقاد وپشتیبانی مردم باهمین اعتقادات ازبرنامه های شوم دشمنان مصون مانده است .

سید آبادی افزود،امروز اگر ما می گویم مانمی خواهیم به صلاح هسته ای دست پیدا کنیم براساس اعتقاداتمان است واین اعتقاد از هرحرف وقانون محکم تراست وآنچه ماامروز دنبال می کنیم علوم هسته ای صلح آمیز است.

وی با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران همان مکتب پیامبر و ائمه اطهار(ع) را طی می‌کند، خاطرنشان کرد: در ایران اسلامی اصل عدالت محوری و رسیدگی به تظلمات مردم به عنوان یک اصل اساسی مورد نظر است و دستگاه قضا به عنوان مرجع رسیدگی به این تظلمات وظیفه اجرای عدالت اسلامی را در جامعه برعهده دارد.

سیدآبادی با اشاره به اعمال زشت و ناپسند گروه‌های تکفیری در تخریب چهره اسلام عنوان کرد: این گروه‌ها عدالت اسلامی را به گونه‌ای که استکبار بر آنان دیکته کرده معرفی می‌کنند و سعی دارند با اجرای برخی اعمال این دین الهی را تخریب کنند.


نظرات (0)

اولین نظر را شما ارسال کنید.

ارسال نظر

نام*
پست الکترونیکی
دیدگاه*