كد مطلب: 101
تعداد بازدید : 2203
تاريخ انتشار: چهارشنبه 13 اسفند 1393 ساعت 20:20
آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 13 اسفند 1393 ساعت 20:20

فرماندار :

مسوولان زمینه جذب گردشگر در سبزوار را فراهم کنند

معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار گفت: مسوولان دستگاه های اجرایی با برنامه ریزی مناسب زمینه جذب گردشگر و زائر را در این شهرستان فراهم کنند.
فرماندار

احمد برادران سه شنبه شب در نشست شورای اداری سبزوار افزود: باید با خدمات دهی مناسب زمینه ماندگاری بیشتر مسافران و زائران را در سبزوار فراهم کنیم.

وی با تاکید بر استفاده از توانمندی های گردشگری و تاریخی سبزوار اظهار کرد: ایام نوروز فرصت مغتنمی برای شناساندن جاذبه های تاریخی و فرهنگی این شهرستان است.

رییس ستاد هماهنگی خدمات سفر سبزوار ادامه داد: دستگاههای اجرایی باید این فرصت را مغتنم شمرده و زمینه آشنایی بیشتر مسافران و گردشگران نوروزی را با جاذبه های تاریخی این شهرستان فراهم کنند.

وی همچنین بر پایش و نظارت مستمر بر بازار در ایام نوروز تاکید کرد و گفت: با همکاری همه مسوولان دستگاههای اجرایی در طرح های ویژه نوروزی آرامش بازار حفظ می شود.

فرماندار سبزوار با بیان اینکه برای اولین بار طی 10 سال گذشته اعتبارات طرح های عمرانی این شهرستان 100 درصد تخصیص یافته است افزود: مدیران اجرایی هر چه سریعتر اعتبارات مربوط به دستگاههای خود را جذب کنند تا این اعتبارات برگشت داده نشود.

وی همچنین با اشاره به تخصیص اعتبار مناسب برای پروژه های بزرگ نظیر راه آهن سبزوار گفت: تا پایان سال آینده عملیات آماده سازی، زیرسازی و ریل گذاری راه آهن این شهرستان انجام می شود.

وی با قدردانی از شورای اسلامی و شهرداری سبزوار و 18 سازمان مرتبط با توانمندسازی سکونتگاه های غیررسمی اظهار کرد: سبزوار دبیرخانه آزمایشی کشور در این بخش شناخته شده است.

وی ادامه داد: دولت یازدهم در بخش توانمندسازی سکونتگاه های غیررسمی توجه ویژه با تاکید بر مشارکت مردمی دارد.

شهردار سبزوار نیز در این نشست با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده گفت: توجه جدی به زیرساخت ها در حوزه های سرمایه گذاری و انجام کارهای اساسی برای عملیاتی شدن این مهم در شهرداری آغاز شده است.

محمد علی طالبی افزود: در حوزه های ترافیک و توقفگاه های خودرو نیز تدبیرهای لازم در شهرداری سبزوار اتخاذ شده است که اقدامات اجرایی در این زمینه از سال آینده آغاز می شود.

وی در باره بودجه شهرداری گفت: بیش از یک چهارم بودجه سال آینده از محل درآمدهای حاصل از سرمایه گذاری است.


نظرات (1)

توسط چهارشنبه 13 اسفند 1393 ساعت 22:28
سلام همکارگرامی/ سایت شما نمای زیبایی دارد ایشا... موفق باشید....

ارسال نظر

نام*
پست الکترونیکی
دیدگاه*