كد مطلب: 1660
تعداد بازدید : 1417
تاريخ انتشار: دوشنبه 4 خرداد 1394 ساعت 16:01
آخرین بروزرسانی:

معاون فرماندار سبزوار خواستار ساماندهی بوستان بین راهی استیر شد

معاون فنی و عمرانی فرمانداری سبزوار خواستار ساماندهی بوستان بین راهی استیر این شهرستان برای استفاده زائران و مسافران شد

محمد کلاته  در نشست ستاد هماهنگی خدمات سفر سبزوار افزود: بوستان استیر که در حاشیه جاده اصلی تهران - مشهد قرار دارد از ظرفیت های گردشگری شهرستان سبزوار است که باید به این مرکز رفاهی توجه شود.

وی اظهار کرد: هم اکنون آب شرب و برق این بوستان قطع شده و وسایل بازی کودکان و امکانات دیگر آن نیز در حال تخریب است و متولی خاصی هم ندارد.

وی با تاکید بر همکاری مسوولان بویژه منابع طبیعی برای ساماندهی این بوستان گفت: باید امکان استفاده مردم و مسافران از خدمات این محل فراهم شود.

بوستان بین راهی استیر سبزوار در حدود 10 کیلومتری غرب شهر سبزوار در حاشیه جاده تهران - مشهد قرار دارد.

سالانه حدود 18 تا 20 میلیون مسافر و زائر از حاشیه این بوستان عبور می کنند.

معاون فرماندار سبزوار همچنین کاروانسرای تاریخی بین راهی زعفرانیه این شهرستان را هم از ظرفیت های خوب سبزوار عنوان کرد و گفت: تغییر کاربری این کاروانسرا به عنوان یک مرکز خدماتی و رفاهی و یا یک مجتمع فرهنگی برای خدمات رسانی به زائران و مسافران بسیار ضروری است.

وی افزود: ایجاد مراکز تفریحی، خدماتی و بوستان های بین راهی سبب کاهش حوادث رانندگی می شود.

جانشین رییس ستاد تسهیلات تابستانی سبزوار همچنین بر آمادگی دستگاه های اجرایی این شهرستان برای خدمات دهی هر چه بیشتر و بهتر به مسافران و زائران بارگاه مطهر رضوی تاکید کرد و گفت: باید از همه امکانات و ظرفیت های شهرستان برای خدمات دهی به مسافران و زائران استفاده کرد.

وی ایام تابستان را فرصت مناسبی برای معرفی جاذبه های تاریخی و فرهنگی شهرستان عنوان کرد و افزود: باید با برنامه ریزی مناسب زمینه ماندگاری بیشتر مسافران و زائران را در شهرستان فراهم کنیم.ایرنا


نظرات (1)

توسط چهارشنبه 6 خرداد 1394 ساعت 8:23
با سلام خدمت جناب کلاته و دیگر مردم غزیز سبزواری تازمانی که شما توان جلوگیری این یریز به پاش های مطربی رو تو سازمان ها و دستگاه های اجرایی شهر نگیرید وبا وجود اگاهی کام به اجهاف حق مردم این امر مححقق نمیشود که هزینه کرد ها به صورت معقول و اساسی صورت پذیرد و نتیجه ان در این اوضاع اصفناک اینی میشود که میبینید جلو طالبی و امسالهم رابگیرید

ارسال نظر

نام*
پست الکترونیکی
دیدگاه*