كد مطلب: 15597
تعداد بازدید : 43
تاريخ انتشار: شنبه 21 مهر 1397 ساعت 16:53
آخرین بروزرسانی:

هشت رویداد استارت آپی در سبزوار برگزار شد

مراسم پایانی هشت رویداد استارت آپی ویژه مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)سبزوار در رشته های فناوری اطلاعات، بازاریابی، فروش و خدمات روز شنبه در این شهر برگزار شد.


مدیر کل کمیته امداد خراسان رضوی در این مراسم گفت: این نهاد با هدف کسب و کار پایدار مددجویان از طرحهای دانش بنیان و استارت آپها حمایت می کند.
حبیب الله آسوده افزود: حمایت کمیته امداد از طرحهای استارت آپ نخستین بار برای در کشور سه ماه پیش در خراسان رضوی آغاز شد. در این چارچوب باید برای جوانان بحث های ایده پروری فراهم شود و طی آن با شناسایی استعدادها شبکه ای از جوانان مستعد ایجاد می شود.
وی ادامه داد: جوانان باید برای ایجاد کسب و کار پایدار به سمت طرحهای ایده پروری هدایت شوند تا علاوه بر ایجاد شغل فرصتهای کارآفرینی برای دیگران نیز فراهم شود.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان رضوی گفت: امسال رویداد استارت آپها به سمت دانش آموزان نیز هدایت می شود تا خلاقیت و نوآوری نسلهای برتر و آینده آینده جامعه تقویت شود.
وی بر حمایت کمیته امداد از ایده های برتر تاکید و بیان کرد: رویدادهای برتر بوسیله مربیان و مشاوران تا مراحل تجاری سازی پیش می رود و همچنین با پرداخت تسهیلات قرض الحسنه از طرحها حمایت می شود.
آسوده افزود: تاکنون 450 نفر در قالب 70 گروه در خراسان رضوی در رویدادهای استارت آپ شرکت و ایده های خود را در معرض داوری قرار داده اند. در هر شهرستان یک ایده برتر انتخاب شده و از این میان اسفند آتی طرح برتر استانی معرفی می شود.
وی گفت: از میان هشت طرح استارت آپی شهرستان سبزوار یک طرح اسفند ماه با دیگر طرحها استانی به رقابت خواهد رفت.


نظرات (0)

اولین نظر را شما ارسال کنید.

ارسال نظر

نام*
پست الکترونیکی
دیدگاه*