كد مطلب: 15565
تعداد بازدید : 48
تاريخ انتشار: یکشنبه 25 شهریور 1397 ساعت 16:45
آخرین بروزرسانی:

هنوز گزینه ای برای تصدی وزارت خانه ها به مجلس معرفی نشده

عضو فراکسیون امید در مجلس شورای اسلامی گفت: هنوز دولت گزینه ای برای وزارت کار و اقتصاد به دولت معرفی نکرده است و گزینه های مطرح شده قطعی نبوده و در حد گمانه زنی هستند.
bb2c5d0ce87a0c6c172b

رمضانعلی سبحانی‌فر در گفت‌وگو با شفقنا درباره گزینه‌های پیشنهادی وزارت‌خانه‌های اقتصاد و کار، گفت: هنوز اسمی یا گزینه‌ای به صورت قاطعانه درباره وزارت‌خانه ها مطرح نیستند و طبعا اگر گزینه یا اسمی در برخی رسانه ها به صورت غیررسمی مطرح می‌شود به صورت گمانه زنی است و هنوز به صورت رسمی دولت یا نمایندگان دولت به مجلس کسی یا فردی را به مجلس معرفی نکرده است.
نماینده سبزوار در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این پرسش که دولت چه زمانی این وزرا را معرفی می‌کند، گفت: فعلا که مجلس تعطیل است و از طرف دیگر مهلت قانونی سرپرست ها تمام نشده است. بنابراین هنوز دولت برای انتخاب و معرفی وزرای پیشنهادی زمان دارد.
وی همچنین درباره استیضاح وزیر صنعت توضیح داد که  همچنان نمایندگان درباره این مساله در حال رایزنی هستند و درباره اینکه سرنوشت این استیضاح چه خواهد شد، نمی توان قاطعانه پیش بینی خاصی را مطرح کرد. بنابراین هر اتفاقی در این استیضاح ممکن است و باید تا آن زمان منتظر ماند.

 


نظرات (0)

اولین نظر را شما ارسال کنید.

ارسال نظر

نام*
پست الکترونیکی
دیدگاه*