كد مطلب: 14477
تعداد بازدید : 131
تاريخ انتشار: چهارشنبه 6 تیر 1397 ساعت 17:20
آخرین بروزرسانی:

پوشش 85درصدی شبکه فاضلاب در سبزوار

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سبزوار گفت : سبزوار پوشش 85 درصدی شبکه فاضلاب را دارا می باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب سبزوار ،حسین ریاضی در جمع مدیرعامل و معاونین شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی  با اشاره به آغاز فصل گرما و افزایش نیاز مردم به آب گفت : درهفته صرفه جویی برنامه های متنوعی از سوی این شرکت در راستای آموزش به شهروندان اجرا می شود.
وی ادامه داد : در اولین روز از هفته صرفه جویی با حضور گسترده کارکنان در جایگاه نماز جمعه و تشکیل میز خدمت به پرسش های آبی شهروندان پاسخ داده شد. ریاضی با اشاره به قرارداد اجرای 37 کیلومتری شبکه فاضلاب در شهر سبزوار گفت : 12 کارگاه فعال فاضلاب در سطح شهر وجود دارد تا به نیاز های مردم پاسخ داده شود.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سبزوار اعلام کرد : 66 کیلومتر در بخش آب نیز قرارداد فعال وجود دارد که 30 کیلومتر مربوط به خط انتقال آب ششتمد ، 3کیلومتر اجرای خط 700 و 33 کیلومتر هم مربوط به بخش جاری می باشد. در ادامه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی گفت : تفکر مهندسی که بیش از گذشته در مجموعه آبفا سبزوار شکل گرفته می تواند با کمترین هزینه بیشترین بهره وری را داشته باشد.
حسین اسماعیلیان افزود : تجربیات ارزشمندی در سبزوار به دست آمده که با هومشمند سازی شبکه و نشت یابی تاثیر مهمی بر کاهش آب بدون درآمد داشته است . وی همچنین خواستار انتقال تجارب های آبفای سبزوار به دیگر شرکت ها و امورهای تابعه شد .
 وی با اشاره به کمبود منابع مالی گفت : اگر از ظرفیت نیروی انسانی درست استفاده شود مشکل موجود تا حد زیادی رفع می شود. در ادامه معاونین و مدیران شرکت آب و فاضلاب سبزوار عملکرد حوزه کاری خود را تشریح کردند .


نظرات (0)

اولین نظر را شما ارسال کنید.

ارسال نظر

نام*
پست الکترونیکی
دیدگاه*