كد مطلب: 235
تعداد بازدید : 2646
تاريخ انتشار: جمعه 29 اسفند 1393 ساعت 15:25
آخرین بروزرسانی: جمعه 29 اسفند 1393 ساعت 15:27

پیام تبریک نوروزی سبحانی فر

سر آغاز سال نو و شکفتن شکوفه های دل انگیز و معطر بهاری بار دیگر جان مرده طبیعت را احیا نمود و قدرت واراده پروردگار در حیات پس از مرگ و معاد را به رخ منکران این وعده تخلف ناپذیر الهی کشید که : " اذا جاء الربيع فذكروا ذكرا نشورا - هنگامي كه بهار آمد پس ياد كنيد قيامت را. " ترنم بهاری و تجدید حیات در اولین فصل سال 1394 همزمان با گرامیداشت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)جوش و خروش و حرکت را در بطن جامعه بوجود می آورد و موجبات رونق فعالیتها و تحول روحی در میان آحاد ملت است.
0

در سا لی که گذشت به برکت الطاف لایزال الهی و کمک و همت مردم بزرگوار شهرستانهای سبزوار،جوین،جغتای،خوشاب،داورزن ،ششتمد و روداب خداوند توفیقی عنایت نمود تا به عنوان خادم و وکیل آنها درمجلس شورای اسلامی به خدمت مشغول باشم و بار سنگین امانتی که بر دوش حقیر گذاشته اند در حد توان وبضاعت خویش به انجام رسانم. و خداوند را بر این مهم شاکرم که از حقوق مردم ذره ای کوتاه نیامده ام و بر سر احقاق حقوق آنها لحظه ای سکوت نکرده ام و تساهل وتسامحی به کار نبسته ام.

امید است دعای خیر مردم شریف و مومن سبزوار،جوین،جغتای،خوشاب،داورزن و ششتمد زمینه ساز خدمات بیش 􀀯تر اینجانب به این خطه زرخیز از کشور پهناور اسلامی مان باشد. بر خود نیز لازم میدانم که ضمن تبریک رویش طبیعت و نوروز باستانی خدمت همه مردم عزیز ایران خصوصا ملت سبزوار،جوین،جغتای،خوشاب،داورزن وششتمد و روداب، سالی خوش توام با موفقیت در ظل توجهات حضرت باریتعالی وعنایات بی بدیل حضرت بقیه الله (عج)و نائب بر حقش حضرت امام خامنه ای(حفظه الله) از خداوند قادر طلب نمایم. آرزومندیم در سال جدید شاهدشکوفایی، پیشرفت و سر فرازی هر چه بیشتر میهن اسلامی ایران و حوزه انتخابیه باشیم و چشمان کم فروغمان به جمال یوسف فاطمه)عج( روشن و منور گردد.

رمضانعلی سبحانی فر

نماینده مردم شریف سبزوار، جوین، جغتای،خوشاب ،داورزن وششتمد


نظرات (1)

توسط شنبه 1 فروردین 1394 ساعت 15:54
با تشکر از سایت خوبتان. بنده هم به نوبه خودم به شما و بازدیدکنندگان این سایت عید باستانی را تبریک عرض می نمایم و آرزوی سلامتی و تندرستی دارم. با تشکر

ارسال نظر

نام*
پست الکترونیکی
دیدگاه*