كد مطلب: 1580
تعداد بازدید : 1641
تاريخ انتشار: جمعه 25 اردیبهشت 1394 ساعت 13:31
آخرین بروزرسانی:

امام جمعه:

95 درصد مدیران خوشاب غیربومی هستند

امام جمعه خوشاب با تقدیر و تشکر از مدیران لایقی که شبانه روز خدمت می کنند تصریح کرد : 95 در صد مدیران این شهرستان غیر بومی هستند.

حجت الاسلام حیدر علی یوسف زاده ؛با انتقاد از وضعیت استقرار ادارات در این شهرستان به قدس گفت: متاسفانه به دلیل نبود اعتبارات و برنامه فرهنگی ؛ امروز شهرستان با تهدیدات مختلف فرهنگی مواجه است.

وی اظهار کرد: یکی از مشکلات شهرستان خوشاب پروازی بودن مدیران ادارات دولتی و اسکان آنها در خارج از شهرستان است .وی افزود:حتی مدیران نهادهای امنیتی ؛خدماتی از جمله مدیران ادارات برق؛راه ؛شبکه بهداشت و حتی تعدادی از روحانیون پروازی هستند .

وی تصریح کرد : نبود اداره  تبلیغات اسلامی سبب شده تا ما در حوزه استقرار روحانیون در شهرستان با مشکلاتی مواجه باشیم که این مسئله برای انجام فعالیت‌های فرهنگی اسلامی یک تهدید مهم است

وی یادآور شد: یکی از دغدغه های مهمی که در این منطقه تبدیل به معضل شده است مسأله افزایش میزان طلاق ها در روستاها و شهر است .

 

 

نظرات (3)

توسط جمعه 25 اردیبهشت 1394 ساعت 22:42
چرا منبع خبر درج نکرده اید کسر شان شماست خجالت می کشید . منبع خبر روزنامه قدس
توسط جمعه 25 اردیبهشت 1394 ساعت 23:50
با سلام: منبع خبر فوق بدون هیچ دخل و تصرفی در متن خبر، عینا منتشر شده است.
توسط جمعه 29 خرداد 1394 ساعت 3:0
آقای سبحانی لطفا به فکر دانشگاه علوم پزشکی باشید. انتصابات غیربومی ریاست محترم دانشگاه علی الخصوص در سطح معاونین اعتراض خیلی ها رو در سیستم دانشگاه درآورده. لطفا پیگیر اصلاح و بومی گزینی افراد منتسب به سبزوار بزرگ در دانشگاه باشید.

ارسال نظر

نام*
پست الکترونیکی
دیدگاه*