کم‌کاری تعاونی‌ها در استفاده از تسهیلات اشتغال

سهم تعاونی‌ها در اشتغال کشور 25 درصد پیش بینی شده است، اما متاسفانه تعاونی‌ها نتوانستند از ظرفیتی که در اختیارشان قرار داده شده است به خوبی استفاده کنند. تعاونی یکی از 3 رکن اقتصاد کشور در کنار بخش دولتی و خصوصی به عنوان یک راهکار جدی برای برون‌رفت از مشکلات است.

پاسخ سبحانی فر به گلایه از بی‌توجهی مجلس به فیلترینگ

اخیرا یک مقام دولتی با گلایه از بی‌توجهی مجلس به فیلترینگ، خواست که ۲ نماینده مجلس عضو در کارگروه حداقل در جلسات شرکت کنند، اما یکی از نمایندگان عضو کارگروه فیلترینگ می‌گوید: در جلسه‌ای دعوت نبوده است.

بهره مندی 3هزار بیمار دیابتی از خدمات تخصصی در سبزوار

خدمات پزشکی،پرستاری و آموزشی به 3 هزار بیمار دیابتی در کلینیک های تخصصی دیابت درسبزوارو شهرستان های تابعه ارائه می شود.

گام های بلند اصناف سبزوار برای توسعه اقتصادی

شب گذشته علی سبحانی فر با هیات رئیسه و روسای اتحادیه های اتاق اصناف سبزوار دیدار و‌گفت وگو کرد.

برداشت کنجد در داورزن افزایش یافت

مدیر جهاد کشاورزی داورزن گفت: سال زراعی جاری 420 تن کنجد از کشتزارهای این شهرستان برداشت شد که نسبت به پارسال 22 درصد بیشتر است.

بررسی مشکلات فرودگاه سبزوار با حضور معاون شرکت فرودگاه های کشور، علی سبحانی فر و فرماندار سبزوار

صبح امروز با حضور علی سبحانی فر، برادران فرماندار سبزوار، مقصودی دیگر نماینده سبزوار و آقای دکتر باقریان معاون فرودگاهی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران،باتفاق آقای مهندس گلیج مدیر کل دفتر مقررات فرودگاهی شرکت فرودگاهها،مهندس زحمتکشان مدیر ساختمان شرکت فرودگاهها و حاج آقا رفیعی مدیریت ساماندهی عرصه و اماکن شرکت فرودگاهها و نماینده مجری ارائه طرح جامع فرودگاه (شرکت طرح راه ابریشم ) مشکلات فرودگاه سبزوار بررسی شد.

واژگونی مرگبار اتوبوس در سبزوار/

سخنگوی سازمان اورژانس کشور از واژگونی یک دستگاه اتوبوس خبر داد و گفت: این حادثه یک کشته بر جا گذاشت.

درمان 62 بیمار سکته مغزی در سبزوار

با ارائه خدمات درمانی به موقع و تزریق دارو،62 بیمار سکته مغزی، از مرگ و یا فلج شدن بخش هایی از بدن نجات یافته اند.

دیدار سبحانی فر با فرمانده پلیس راهور فرماندهی انتظامی سبزوار

صبح امروز علی سبحانی فر و فرمانده پلیس راهور فرماندهی انتظامی سبزوار دیدار کردند.

سبحانی فر در جمع اعضا شورای سیدآباد و سوزنده:

اختصاص پنج بسته حمایتی ویژه اقشار کم درآمد جامعه‌

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت:دولت و مجلس برای حمایت از اقشار کم درآمد جامعه پنج بسته حمایتی پیش بینی کرده که در مرحله اجرا قرار دارد.

سبحانی فر دردیدار مردم بلقان آباد:

اجرای ۱۵ بند خاکی در سطح روستاهای سبزوار بزرگ

نماینده مردم شهرستان های سبزوار، جوین، جغتای،خوشاب، داورزن، ششتمد ‌روداب گفت: با پیگیری انجام شده طرح احداث ۱۵ بند خاکی در سطح حوزه انتخابیه در حال اجراست.

اشتغال روستائیان از اولویت های حوزه انتخابیه

نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن، ششتمد و روداب در مجلس شورای اسلامی گفت: اشتغال روستائیان از مهمترین اولویت های ما در سطح حوزه انتخابیه است.

مسئولان نسبت به حل مشکلات پنبه کاران سبزواری تلاش کنند

نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن، ششتمد و روداب در دیدار با مردم خونگرم و صمیمی روستای آزادمنجیر با اشاره به دغدغه کشاورزان این روستا اظهار داشت: با توجه به گرمای طاقت فرسا در تابستان، کمبود آب و هجوم آفت ها به اراضی کشاورزی پنبه کاران خسارات زیادی را متحمل شده اند.

شاخص توسعه زیر ساخت ها در سطح روستاهای حوزه انتخابیه به ۹۰ درصد رسید

نماینده مردم شهرستان های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن، ششتمد ‌‌روداب گفت: شاخص توسعه زیر ساخت ها در سطح روستاهای حوزه انتخابیه از ۶۰ درصد به ۹۰ درصد افرایش یافته است.

بررسی مشکلات روستای دلقند با حضور علی سبحانی فر

صبح امروز با حضور علی سبحانی فر نماینده مردم شهرستان های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن در مجلس شورای مشکلات روستای دلقند از توابع بخش مرکزی سبزوار بررسی شد.

امام جمعه جدید روداب معرفی شد

صبح امروز جلسه معارفه امام جمعه جدید شهر روداب با حضور سبحانی فر نماینده مردم سبزوار،جوین،جغتای،خوشاب،داورزن ،ششتمد و روداب در مجلس شورای اسلامی ، مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان رضوی،بخشدار روداب و مسئولین بخش و شهر روداب برگزار شد.

گزارشی از رونمایی مجموعه اشعار حمید سبزواری

در آیین رونمایی از دیوان شعر مرحوم حمید سبزواری، رئیس حوزه هنری گفت: سروده‌های حمید سبزواری منشور شعر انقلاب است، با خواندن آثار این شاعر بزرگ، روحیه مقاومت، ایستادگی و استکبارستیزی او را درک می‌کنید. از همین‌رو در سروده‌های او می‌توان هم تصور کاملی از شعر انقلاب و هم ماهیت خود انقلاب را دریافت کرد.

تجهیز دانشگاه علوم پزشکی سبزوار به شبکه اینترانت بیمارستانی

برای نخستین بار در کشور ، شبکه اینترانت بیمارستانی در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار راه اندازی شد.

پرواز تهران - مشهد در فرودگاه سبزوار به زمین نشست

مدیر فرودگاه سبزوار گفت: صبح امروز پرواز تهران به مقصد مشهد در پی شرایط نامساعد جوی و دید کم فرودگاه مشهد در فرودگاه سبزوار به زمین نشست.

آغاز ساخت خوابگاه های جدید در دانشگاه سبزوار

3 هزار و 500 مترمربع تا سال ۹۸ به فضای خوابگاههای دانشجویی دانشگاه حکیم سبزواری افزوده می شود