سبحانی فر فعالترین نماینده سال دوم دوره دهم مجلس

رمضانعلی سبحانی فر نماینده پر تلاش شهرستانهای سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب خراسان رضوی بهمراه تعدادی دیگر از نمایندگان مجلس بعنوان فعالترین نماینده سال دوم دوره دهم از طرف هیات رئیسه و با بررسی حضور و فعالیتها انتخاب شد .

آهوان گرسنه میهمان ناخوانده مزارع کشاورزان سبزواری

افزایش هجوم آهوان تشنه و گرسنه به مزارع باعث ایجاد خسارت سنگین به محصولات کشاورزان مجاور پناهگاه شیر احمد سبزوار شده است.

سبحانی فربا توجه به کاهش سطح منابع آبی تاکید کرد

ضرورت اجرای طرح های گلخانه ای

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: با تلاش های صورت گرفته در چندسال اخیر طرح خط انتقال آب به از ۵۰ هزار کیلومتر به بیش از ۲۰۰ هزار کیلومتر رسیده است.

افتتاح خانه هلال احمر شهر روداب

خانه هلال احمر شهر رودابافتتاح شد.

تشییع پیکرجانباز دفاع مقدس و پدر دو شهید در سبزوار

پیکر رزمنده و جانباز دفاع مقدس و پدر دو شهید در سبزوار تشییع شد.

سبحانی‌فر:

افزایش قیمت ۵۰ درصدی برخی خودروها در بازار آزاد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: برخی از محصولات در بازار آزاد با افزایش قیمت ۵۰ درصدی مواجه هستند اما این افزایش قیمت‌ها توسط خودروسازان صورت نگرفته است.

اختصاص بورسیه دانشگاه پاریس به‌ دانشگاه حکیم سبزواری

مدیر دفتر همکاری ‌های علمی بین ‌المللی و ارتباط با صنعت دانشگاه حکیم سبزواری گفت: 10 بورس تحصیلی مقطع دکترا از دانشگاه 'پاریس 13' به‌ دانشگاه حکیم سبزواری اختصاص یافت.

30رشته صنایع دستی در سبزوار فعال است

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سبزوار گفت: هم اینک 30 رشته در حوزه صنایع دستی این شهرستان با فعالیت 150 استادکار دارای پروانه دایر است.

2500 زن سرپرست خانوار مستمری بگیر بهزیستی سبزوار هستند

رئیس اداره بهزیستی سبزوار گفت: 40 درصد از مددجویان زیرپوشش این نهاد زنان سرپرست خانوار هستند که از این تعداد 2500 نفر مستمری دریافت می کنند.

برپائی بیش از 200 پایگاه تفسیر قرآن کریم در سبزوار

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان،بیش از 200 پایگاه ثابت تخصصی و عمومی قرآن کریم در شهرستان سبزوار تشکیل شده است.

اجرای طرح ترسیب کربن در 20 روستای سبزوار

طرح ترسیب کربن در 20 روستا و طرح تثبیت شنهای روان و ریزگردها و حفظ پوشش گیاهی در 120 هکتار از اراضی بیابانی سبزواردر حال اجراست.

بیش از بر هزار نفر در معادن غرب خراسان رضوی فعالیت می کنند

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سبزوار گفت: غرب خراسان رضوی دارای 90 معدن است که یکهزار و سه نفر در آنها فعالیت مستقیم دارند.

توده 5 کیلویی از شکم زن سبزواری خارج شد

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: در عملی موفقیت آمیز در مرکز آموزشی، درمانی واسعی این شهرستان، توده پنج کیلوگرمی از شکم یک زن سبزواری خارج شد.

90درصد اتوبوسهای شهری سبزوار فرسوده است

مدیرعامل سازمان حمل و نقل، بار و مسافر شهرداری سبزوار گفت: 90 درصد از مجموع 73 دستگاه اتوبوس فعال در ناوگان اتوبوسرانی این شهر فرسوده بوده و نیاز به نوسازی دارند.

خوشاب قطب تولید زیره سبز در استان

رئیس جهاد کشاورزی خوشاب گفت: این شهرستان با بیش از 20 درصد سطح زیر کشت زیره سبز، یکی از قطب های تولید این محصول در خراسان رضوی است.

کشت فلفل در جغتای 7 برابر شد

مدیر جهاد کشاورزی جغتای گفت: در سال زراعی جاری 350 هکتار از کشتزارهای این شهرستان زیر کشت فلفل رفته است که نسبت به مدت مشابه پارسال هفت برابر افزایش دارد.

خودرو پلیس جغتای در آتش سوخت

مسئول سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری جغتای گفت: عصر جمعه در جاده جغتای- سبزوار خودرو سمند پلیس دچار آتش سوزی شده و سوخت.

کشت گلخانه ای در سبزوار افزایش یافت

مدیر جهاد کشاورزی سبزوار گفت: سطح زیر گشت گلخانه ای در این شهرستان از 20 هزار متر مربع سال 92 به 100 هزار متر مربع در سال جاری افزایش یافت.

عضو کمیته تعیین مصادیق مجرمانه:

نمایندگان همچنان از تلگرام استفاده می‌کنند چون نیاز جامعه است

یک عضو کمیته تعیین مصادیق مجرمانه با اشاره به نامه شش نفر از کابینه دولت مبنی بر رفع فیلتر توییتر، یوتیوب و بعضی از شبکه‌های اجتماعی، گفت: نمایندگان در حال حاضر اعلام می‌کنند که از تلگرام استفاده می‌کنند، پس این موضوع نیاز جامعه است.

احمدی‌نژاد به بیت رهبری رفت+عکس

شب گذشته در دیدار رهبر انقلاب با مسوولان نظام، عکسی از حضور محمود احمدی نژاد در سایت رسمی آیت‌الله خامنه‌ای منتشر شده است. این دیدار در حسینه امام خمینی واقع در بیت رهبر معظم انقلاب برگزار شده است.