رئیس اداره بهزیستی سبزوار:

35 صندوق خُرد روستایی در سبزوار فعال شد

رئیس اداره بهزیستی سبزوار گفت: حدود 35 صندوق خرد روستایی باهدف ایجاد اشتغال، درآمدزایی و استحکام بنیان خانواده‌ها با بیش از 250 عضو در این شهرستان مشغول به فعالیت هستند.

حریق آپاراتی در سبزوار یک مصدوم برجای گذاشت

معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار گفت: آتش سوزی یک واحد آپاراتی در خیابان طبرسی این شهر یک مصدوم بر جای گذاشت.

فرماندار سبزوار خبر داد

تهیه و تدوین سند توسعه روستایی برای 14 روستای سبزوار

فرماندار سبزوار گفت: طی امسال سند توسعه روستایی برای 14 روستای این شهرستان تهیه و تدوین می‌شود.

آغاز راه اندازی گرم کارخانه آهن اسفنجی فولاد سبزوار

راه اندازی گرم کارخانه تولید آهن اسفنجی (احیای مستقیم) طرح فولاد سبزوار آغاز شد.

دستگیری سارقان مسلح بانک سبزوار

فرمانده انتظامی خراسان‌ رضوی از دستگیری دو سارق مسلح یکی از بانک‌های سبزوار خبر داد.

مدال آور کوچک!!!

21 آذرماه سال 1396 برابربا 12 دسامبر سال 2017 مسابقات جهانی چرتکه موسوم به" يو سي مس" UCMAS در کشور مالزي با حضور 2 هزار و 200 نفر از 35 کشور جهان برگزار شد. در این مسابقات جهانی 166 نفر از جمهوري اسلامي ايران شرکت داشتند. دانش آموزان شرکت کننده در اين مسابقات به 200 پرسش در مدت هشت دقيقه پاسخ دادند.

برداشت 2 هزار و 400 کیلوگرم زعفران در خوشاب ب

مدير جهاد کشاورزي خوشاب گفت: طی امسال، 2 هزار و 400 کیلوگرم زعفران در این شهرستان برداشت شده است.

دولت به جای کاهش روی کاغذ تورم را واقعاً حل کند

آمارهای ارائه شده در بخش اقتصاد بر پایه مبانی علمی مطرح می‌شود؛ اما این آمارها کامل و در همه‌جا، نشان دهنده وضع واقعی کشور و زندگی مردم نیست؛ بنابراین، در این میان، مشکلی وجود دارد که باید آن را شناخت و حل کرد. بنابر آمارها، تورم از چند ده درصد به زیر ده درصد رسیده، ولی آیا قدرت خرید مردم و ارزش پول ملی نیز در همین مقیاس بالا رفته است؟

برگزاری مسابقات منطقه ای والیبال به میزبانی جمعیت هلال احمر در سبزوار

معاون مدیرعامل و رئیس جمعیت هلال احمر سبزوار از برگزاری مسابقات منطقه ای والیبال در مدت2روز و به میزبانی جمعیت هلال احمر این شهرستان در محل مجتمع ورزشی این جمعیت خبرداد.

سهم خواهی در وقت اضافه!؟

در روزهای اخیر شاهد هجوم برخی کانال های تلگرامی به نماینده عالی دولت تدبیر و امید در شهرستان و نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی دو مرد توسعه دیار سربداران هستیم. حمله هایی از جنس نیرنگ، فریب، تشویش اذهان عمومی، جوسازی ، توهین و افترا. هجوم اما از سوی کانال های صورت گرفته که به نوعی به جریان و افراد خاصی در ارتباط و وابسته هستند

خروش حماسی مردم سبزوار در محکومیت ناآرامی

راهپیمایی اقشار مختلف شهروندان سبزواری در محکومیت ناآرامی و آشوبگریی روز پنجشنبه محل چهار راه شهدا تا میدان کارگر این شهر برگزار شد.

فقدان زیرساخت فرآوری زعفران در سبزوار

مدیر جهاد کشاورزی سبزوار گفت: 85 درصد از کل 6 تن محصول تولیدی زعفران این شهرستان به دلیل نبودن زیرساختهای کافی برای فرآوری آن به خارج از سبزوار منتقل می شود.

ظرفیتی که نادیده گرفته شده است؛

سبزوار و قطب گردشگری دینی

شهرستان سبزوار به عنوان یکی از مهم‌ترین شهرهای زیارتی کشور با ۲۷ بقعه متبرکه و دارا بودن مساجد تاریخی و اماکن دینی دیگر با قدمتی هزار ساله، یکی از قطب‌های دینی در کشور است که می‌توانست به یکی از قطب‌های گردشگری دینی در کشور تبدیل شود ولی به دلایلی از جمله عدم تخصیص بودجه کافی نتوانسته است از این ظرفیت به خوبی بهره ببرد.

فرمانده سپاه سبزوار:

مردم خیلی زود به نقشه پلید دشمن پی بردند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سبزوار گفت: مردم با بصیرت ایران خیلی زود به نقشه پلید دشمن پی بردند و صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند.

افزایش سوددهی کارخانه‌های زیرمجموعه صندوق‌های بازنشستگی راه‌حل خروج از بحران است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، راه‌حل مقابله با بحران صندوق‌های بازنشستگی را تغییر نگاه مدیریتی و تلاش برای خلق ثروت از سوی این صندوق‌ها دانست.

امام جمعه روداب:حمایت خیران نباشد، کلاس‌های قرآنی تعطیل می‌شود

امام جمعه روداب با تأکید بر حمایت خیران از فعالیت‌های قرآنی، بیان کرد: اگر مسئولان و خیران حمایت نکنند، در آینده نزدیک باید شاهد تعطیلی کلاس‌های قرآنی و به رکود رفتن برنامه‌های قرآنی باشیم.

سرپرست جديد دانشگاه حکيم منصوب شد

باپذيرش استعفاي جواد حدادنيا طي حکمي از سوي وزير علوم، تحقيقات و فناوري علي اصغر مولوي به عنوان سرپرست اين دانشگاه منصوب شد.

افزايش 165 درصدي پرداخت زکات در سبزوار

مدير کميته امداد سبزوار گفت: 16 ميليارد 679 ميليون ريال زکات در اين شهرستان جمع‌آوري شد که نسبت به سال گذشته 165 درصد رشد داشته است.

فرماندار سبزوار

ایجاد ناامنی زمینه ساز خوشحالی دشمنان است

فرماندار سبزوار گفت: مطالبه گری و بیان دغدغه، حق مردم است اما ایجاد ناامنی زمینه ساز خوشحالی دشمنان می شود.

سارقان مسلح به یک بانک در سبزوار دستبرد زدند

دو سارق مسلح ظهر چهارشنبه به یک بانک در سبزوار دستبرد زدند.