سبحانی‌فر

باید فضایی فراهم شود تا علم و دانش تبدیل به ثروت گردد

نماینده مردم شهرستان های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن در مجلس شورای اسلامی گفت: برای توسعه پایدار باید فضایی فراهم شود تا علم و دانش تبدیل به ثروت گردد.

آموزش یک روزه مدیران قرآنی بسیج در سبزوار

مدیر دارالقرآن سپاه ناحیه سبزوار از برگزاری کارگاه آموزشی یک روزه مدیران قرآنی بسیج در این شهرستان خبر داد

اسامی نهایی حجاج سبزواری جانباخته در فاجعه منا اعلام شد

12 حاجی سبزواری آسمانی شدند

پایگاه خبری سازمان حج و زیارت کشور امروز پس از گذشت 8 روز از وقوع فاجعه غم بار منا ، سرانجام اسامی نهایی 465 تن از حجاج ایرانی جانباخته را منتشر کرده است که در آن بین نام 12 حاجی سبزواری به چسراشم می خورد.

سبحانی‌فرخبر داد :

موسسه میزان به بانک جدید منتقل می شود

نماینده مردم سبزوار ،جوین،جغتای،خوشاب ،داورزن و ششتمد در مجلس شورا ی اسلامی گفت: موسسه میزان به بانک جدید منتقل می شود و مردم می‌ توانند به این بانک مراجعه کنند.

پیام تسلیت سبحانی فربه خانواده های سبزواری حادثه منا

نماینده مردم سبزوار ،جوین،جغتای،خوشاب ،داورزن و ششتمد در مجلس شورا ی اسلامی در پیام درگذشت تعدادی از حجاج دیار سربدران بیت الله الحرام در حادثه منا را به خانواده ها و بازماندگان آنان تسلیت گفته و آرزوی شفای عاجل برای مجروحان کردند

تجمع دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در اعتراض به فاجعه منا

جمعی از دانشجویان و استادان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار روز چهارشنبه در اعتراض به فاجعه منا و عملکرد آل سعود در قبال این حادثه تجمع آعتراض آمیز برگزار کردند.

دفاع سبحانی فر از ظریف

روز گذشته و در حالی که بسیاری از نمایندگان از مواضع رئیس جمهوری در جمع سران جهان دفاع کردند شماری از نمایندگان مخالف دولت موضوع دست دادن ظریف به اوباما را برجسته کرده و آن را عدول از خط قرمزهای نظام خواندند.

فرماندار: جوین با کمبود ایستگاه آتش نشانی مواجه است

فرماندار جوین گفت: این شهرستان دست کم دو ایستگاه آتش نشانی دیگر نیاز دارد.

آثار کشف شده در تپه باستانی سبزواری‌ها در سبزوار می‌ماند

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سبزوار گفت: آثار باستانی کشف شده در محل تپه باستانی سبزواری‌ها به صورت سایت موزه‌ای رو باز به نمایش عموم درخواهد آمد.

سرمایه گذاری صنعتی در سبزوار افزایش یافت

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سبزوار از رشد 1.9 برابری سرمایه گذاری صنعتی در این شهرستان طی نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

فرمانده سپاه سبزوار : هدف دشمن نفوذ فکری و فرهنگی بین جوانان است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سبزوار گفت: هدف عمده دشمن از جنگ نرم نفوذ فکری و فرهنگی بین نوجوانان و جوانان است.

كاشت ۱۰۰ هزار گونه گل های پاییزی در سبزوار

مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری سبزوار گفت: به منظور زیباسازی محیط شهری در فصل پاییز، ۱۰۰ هزار گونه گل های پاییزی در شهر سبزوار كاشت شد.

پیگیر حقوق مسلم شهروندان جانباخته سبزواری هستیم

عاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار ضمن محکوم کردن بی کفایتی و سهل انگاری دولت مردان سعودی در نحوه مدیریت مراسم حج، گفت: پیگیری حقوق همشهریان جان باخته را حق مسلم خود می دانیم.

افزایش 5/8 درصدی متولدین در سبزوار

رئیس اداره ثبت احوال سبزوار گفت: تعداد متولیدین سبزواری در شش ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 5/8درصد رشد داشته است.

کاهش ۵۰ درصدی حوادث حوزه آتش نشانی در شهرداری نقاب

شهردار نقاب از کاهش ۵۰ درصدی حوادث حوزه آتش نشانی در شهرداری نقاب شهرستان جوین خبر داد

افزایش 9 برابری پرداخت زکات در سبزوار

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) سبزوار از افزایش 9 برابری پرداخت وجوهات زکات طی شش ماه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه پارسال در این شهرستان خبر داد.

تصاویر جان باختگان سبزواری فاجعه منا

علی اکبر حسینی - احمد عباسی – رجبعلی جمعه – محمود دشتی - علی اکبر باغانی – علیرضا باغانی – علی رجبی – محمد شاه محمدی

صنعتی شدن سبزوار سرعت گرفته است

شهرستان سبزوار در منطقه غرب خراسان رضوی واقع شده است. گذر راه ابریشم در گذشته و واقع شدن این شهرستان در كریدور تهران- مشهد و همین‌طور مسیر‌های اسفراین و بردسكن اهمیت ویژه‌ای را به این دیار داده است.

افزایش شمار جان‌باختگان خراسان رضوی در حادثه منا

رئیس ستاد هماهنگی حادثه منا در خراسان رضوی گفت: طبق آخرین آماری که به دست ما رسیده است تعداد فوتی‌های استان خراسان رضوی به 47 نفر افزایش یافته است، همچنین مفقودی‌های استان 40 نفر و مصدومان 7 نفرند.

فرماندار داورزن : حادثه منا و مکه نشان از بی کفایتی آل سعود است

فرماندار شهرستان داورزن گفت: حادثه منا و مکه نشان از بی کفایتی آل سعود در اداره حج دارد.