تدبیر دولت در پیشرفت و رونق اقتصادی با حضور 54 مقام بلند پایه در 37 شهر

سبزوار:معاون وزیر صنعت: توسعه صادرات تنها راهکار رونق تولید است

ابلاغ سیاست های کلان اقتصادی از سوی رهبر معظم انقلاب در راستای بهبود وضعیت اقتصادی و معیشت مردم راهبرد اصلی دولت تدبیر و امید در سال 94 قرار گرفت تا با قوت و سرعت بیشتر زمینه شکوفایی اقتصاد کشور را فراهم و آن را به پیش ببرد.

تولید5 /۲۱ درصد گوشت مرغ استان در سبزوار

رییس اداره تولیدات دامی مدیریت جهادکشاورزی شهرستان سبزوارگفت : این اداره در چهار بخش دامهای سبک،دامهای سنگین ، طیور و صنایع تبدیلی مرتبط با دامپروری فعالیت می کند.

تخصیص 700 میلیون ریال برای مرمت دو اثر تاریخی سبزوار

رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سبزوار گفت: امسال 700 میلیون ریال برای مرمت و استحکام بخشی کاروانسرا و چاپارخانه تاریخی روستای زعفرانیه این شهرستان تخصیص یافت.

فرماندار از کمبود پزشک و امکانات درمانی داورزن ابراز ناخرسندی کرد

فرماندار داورزن از کمبود پزشک و امکانات درمانی در این شهرستان تازه تاسیس ابراز ناخرسندی کرد و گفت : هم اکنون این شهرستان از داشتن یک مرکز درمانی شبانه روزی محروم است.

نصب وسایل ورزشی پارکی برای روستاهای بیزه نهالدان مزینان و بهمن آباد بزودی

بخشدار مرکزی شهرستان داورزن بر لزوم ایجاد زمینه تفریحات سالم و ترویج فرهنگ ورزش در روستا ها تاکید کرد.حامدقربانی بخشدار مرکزی1

تکمیل طرحهای هادی جوین 26 میلیارد ریال نیاز دارد

سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی جوین گفت: برای تکمیل شش طرح هادی نیمه تمام این شهرستان 26 میلیارد ریال مورد نیاز است.

افزایش پارکینگ‌های عمومی سبزوار در دستور کار قرار دارد‌

معاون فرماندار سبزوار گفت: افزایش تعداد پارکینگ‌های عمومی سبزوار در دستور کار قرار دارد.

بهره برداری از شش پروژه کشاورزی در خوشاب

سبزوار : همزمان با هفته جهاد کشاورزی از شش پروژه کشاورزی طی مراسمی در شهرستان خوشاب بهره برداری شد .

15 طرح کشاورزی در داورزن بهره برداری شد

مدیر جهاد کشاورزی داورزن گفت: 15 طرح در زیربخشهای مختلف کشاورزی این شهرستان با هزینه هشت میلیارد و 80 میلیون ریال از اعتبارات دولتی و خودیاری کشاورزان بهره برداری شد.

نشست تخصصی رسیدگی به مسائل صنعت و معدن و رفع موانع واحد های تولیدی سبزوار

سبحانی فر: سبزوار قطب قطعه‌سازی خودرو کشور می‌شود

نشست کارگروه رفع موانع توليد کشور روز گذشته در فرمانداري سبزوار برگزار شد. در اين کارگروه که رئيس کميسيون صنايع و معادن مجلس ، سبحانی فر سخنگوی کمسیون صنایع ،معاون امور صنايع وزير صنعت و معدن، رئيس هيئت مديره سازمان گسترش و نوسازي وزارت صنايع و معادن، معاون صنايع کوچک و سازمان شهرک هاي صنعتي ، مديرکل صنعت و معدن خراسان رضوي، عضو اتاق صنعت و معدن ايران و جمعي از مديران کل وزارت صنايع و معادن حضور داشتند به مشکلات بيش از 100صنعتگر سبزواري رسيدگي شد.

شش موزه سبزوار برای بازدید مسافران تابستانی آماده شد

رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سبزوار گفت: شش موزه این شهرستان برای بازدید زائران و مسافران تابستانی در غرب خراسان رضوی آماده شد.

عشایر سبزوار ، داورزن و خوشاب نیازمند تسهیلات

مسوول امور عشایر سبزوار گفت: اعتبارات تخصیص یافته امسال برای عشایر شهرستان های سبزوار ، داورزن و خوشاب در غرب خراسان رضوی جوابگوی نیاز آنها نیست.

تهیه طرح آبخیزداری 67 هزار هکتار از عرصه های سبزوار و داورزن

رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سبزوار گفت : تا کنون برای 67 هزار هکتار در هشت منطقه شهرستان های سبزوار و داورزن طرح آبخیزداری تهیه شده است.

سبحانی فر : جمعی از نمایندگان کلیدخوردن استیضاح های جدید را مدیریت شده و هدفمند می دانند

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: جمعی از نمایندگان در جلسه فراکسیون رهروان ولایت اعلام کردند که استیضاح های اخیر وزرای دولت یازدهم را مدیریت شده می دانند.

نکوداشت مفاخر ششتمد یک ضرورت است

در سالروز تولد حکیم ابوالحسن علی بن زید بیهقی تعدادی از علاقه مندان به این عالم جهان اسلام در آرامگاه ایشان حضور یافتند.

مراسم بزرگداشت سی و هشتمین سالگرد شهادت دکتر شریعتی در مزینان برگزار می شود

ستادبزرگداشت مراسم سالگرد دکتر علی مزینانی شریعتی همزمان با سالروز شهادت فرزندشایسته کویر مراسم بزرگداشتی را در مزینان برگزار می نماید.

مسابقات مچ‌اندازی محلات سبزوار بكار خود پايان داد

نخستین دوره مسابقات مچ‌اندازی محلات سبزوار در حالي بكار خود پايان داد كه فيناليست ها رقابت هاي تنگاتنگي را براي كسب عنوان قهرماني با هم داشتند.

تا ۳ ماه آينده:

خيابان هاي اصلي توحيد شهر آسفالت مي شود

توحيد شهر يكي از شهرك هاي اقماري سبزوار است كه سنگ بناي آن به سال ۶۰ بر مي گردد. اين شهرك عليرغم جمعيت حدود ۲۵ هزار نفري هنوز از وجود برخي امكانات از جمله نبود راه دسترسي مناسب به سطح شهر، كم عرض بودن خيابان ها و كوچه ها، عدم اصلاح هندسي خيابان هاي اصلي، نبود پمپ بنزين و جايگاه سي ان جي، نبود ميادين ميوه و تره بار، نبود علائم راهنمايي و رانندگي، زمين هاي روباز ورزشي و… بي بهره است.

سلامت سبزواري ها درخطر است

کشتارگاه سنتي دام سبزوار 33 سال پيش توسط شهرداري در راستاي ذبح بهداشتي احشام احداث شد اما در 2 سال گذشته بعد از ابراز گلايه ها و انتقادهاي امام جمعه، فرمانداري و متوليان بهداشتي شهرستان و رسانه ها، شهرداري مجبور شد يک باب سالن پيش سرد غيراستاندارد را براي کشتارگاه دام سبزوار ايجاد کند تا دام کشتار شده پس از ذبح در اين سالن نگهداري شود.

307 انجمن حمايت از حقوق مصرف کنندگان در شهرستان‌ها فعاليت دارند

نايب رئيس انجمن حمايت از مصرف کنندگان کشور از فعاليت 307 انجمن شهرستاني حمايت از حقوق مصرف کنندگان در کشور خبرداد.