قطعی‌ نبودن قیمت از مهم‌ترین مشکلات مسکن مهر سبزوار

مسکن مهر سبزوار دارای مشکلات عدیده‌ای است

معاون عمرانی فرماندار سبزوار با بیان اینکه پروژه مسکن مهر در قالب 3 هزار و 615 واحد مسکونی در سطح شهرستان سبزوار اجرا شده است، گفت: این پروژه با پیشرفت 92 درصدی هنوز دارای مشکلات جدی و خاصی است.

با حضور دکتر خلیلی:

برگزاری نشست لوزان بدون سانسور در سبزوار

همایش لوزان بدون سانسور در خصوص ابعاد مختلف توافق لوزان و روشن شدن هر چه بیشتر ابعاد فنی و حقوقی این توافق هسته ای در سبزوار برگزار خواهد شد.

مربی تیم سبزوار: دو تیم بازی جذاب و تماشاگرپسندی ارائه کردند

مربی تیم هندبال ثامن الحجج(ع) سبزوار گفت: دو تیم بازی جذاب و تماشاگرپسندی ارائه کردند اما با دفاع مستحکم و ضدحملات سریع بر تیم شهرداری تبریز غلبه کردیم.

بهره برداری از استخر دو منظوره کشاورزی در مرکز جهاد کشاورزی روداب

مهندس قاسمعلی نیک پسند اظهار داشت: به منظور ترویج پرورش ماهی و کاهش مصرف کودهای شیمیایی این استخر ذخیره آب کشاورزی به حجم 1760 متر مکعب، در مسیر چاه احداث شد و با توجه به پرورش ماهی، آب آن به عنوان کود مغذی برای مزارع، باعث افزایش کمی و کیفی تولید محصولات کشاورزی می شود.

با حضور فرماندارجغتای؛

نشست مشورتی دهیاران روستاهای بخش مرکزی جغتای برگزارشد

در روز یکشنبه سوم خرداد جلسه مشورتی دهیاران بخش مرکزی با حضور علی آبادی فرماندار شهرستان جغتای، آقای کلاوشکی سرپرست بخشداری مرکزی و دهیاران روستاهای این بخش برگزار شد.

تاکید فرماندار جوین بر رصد و کنترل واحدهای صنفی

فرماندار جوین در جلسه کارگروه تنظیم بازار که در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد در خصوص اهمیت جلسات کمیسیون تنظیم بازار سخن گفت.

منابع آبی سبزوار سه متر کاهش یافته است

مدیر امور آب منطقه سبزوار گفت: استان خراسان دارای37 دشت است که از این رقم 35 دشت ممنوعه و 15 دشت نیز جزء دشت های بحرانی استان از آن ها یاد می شود.

قاراش میش در تالار کاشفی سبزوار

نمایش کمدی قاراش میش از شب گذشته در تالار کاشفی مجتمع فرهنگی هنری اسرار سبزوار برای مدتی نامشخص به روی صحنه رفت.

آغاز آسفالت جاده مزینان به داورزن

با پیگیری های مستمر شورای اسلامی و موافقت وزیر راه و شهرسازی بالاخره نوسازی آسفالت جاده مزینان به داورزن آغاز شد.

100رشته قنات خوشاب نیازمند مرمت و لایروبی است

فرماندارخوشاب خواستار توجه بیشتر مسوولان برای احیا و مرمت قنوات این شهرستان شد و گفت : هم اکنون مرمت و لایروبی حدود 100 رشته از قنوات این شهرستان نیازمند 100 میلیارد ریال اعتبار است .

امام جمعه روداب : برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی (ره) باید از سال های پیش با شکوه تر بر گزار شود

امام جمعه روداب گفت: برگزاری با شکوه تر مراسم ارتحال امام (ره)وظیفه عقلی،شرعی وعرفی ما است و درست و با شکوه برگزار کردن این مراسمات به کشورهای دیگر نشان می دهد که ما هنوز پای آرمانها و اعتقادات خود ایستاده ایم .

احداث مراکز رفاهی و خدماتی در جاده سبزوار - کاهک ضروری است

معاون فرماندار داورزن بر احداث مراکز رفاهی و خدماتی بین راهی در جاده سبزوار - کاهک داورزن برای استراحت رانندگان و کاهش سوانح جاده ای تاکید کرد.

اجرای کشت مستقیم در 1200 هکتار از اراضی کشاورزی سبزوار

رئیس جهاد کشاورزی سبزوار از اجرای کشت مستقیم در یک هزار و 200 هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان خبر داد.

دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار هفت رتبه فرهنگی و هنری کسب کرد

رییس دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار از کسب هفت رتبه برتر توسط اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه در یازدهین نمایشگاه آثار فرهنگی و هنری نماز دانشگاههای آزاد اسلامی استان های خراسان خبر داد.

سبحانی فرسخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شد

نماینده مردم سبزوار،جوین،جغتای،خوشاب،داورزن و ششتمد در مجلس شورای اسلامی به عنوان عضو هیت رئیسه وسخنگوی کمیسیون صنعت معدن و تجارت انتخاب شد.

نسخه چاپيارسال به دوستان رئیس دادگستری سبزوار خبر داد

برخورد قضایی با مالکان چاه‌های غیر مجاز در سبزوار

رئیس دادگستری سبزوار از برخورد قضایی با مالکان چاه‌های غیر مجاز در این شهرستان خبر داد.

رئیس اداره میراث فرهنگی سبزوار:

مرمت و بازسازی 10 اثر تاریخی سبزوار در دستور کار قرار گرفت

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری سبزوار گفت: طرح مرمت و نوسازی 10 اثر تاریخی سبزوار تهیه و مجوزهای لازم برای آغاز عملیات مرمتی اخذ شد.

مسابقات قرآن و معارف اسلامی سبزوار آسیب شناسی شد

کارشناس مسؤول نماز، قرآن و عترت مديريت آموزش و پرورش سبزوار گفت: جلسه آسیب شناسی مسابقات قرآن و معارف اسلامی سبزوار برگزار شد.

حضور آموزش و پرورش در نمايشگاه پويايي و بالندگي و جواني جمعيت سبزوار

آموزش و پرورش سبزوار با داير كردن غرفه مشاوره تحصيلي و ازدواج، حضور پر رنگي در نمايشگاه پويايي و بالندگي و جواني جمعيت در سبزوار دارد.

انتقاد امام جمعه از نحوه هزينه کرد موقوفات خوشاب

امام جمعه خوشاب گفت: شهرستان خوشاب داراي 360 موقوفه است که متأسفانه به دليل نبود اداره اوقاف در شهرستان درآمد وقفيات اين شهر در جاي ديگري هزينه مي شود.