برگزاری کنسرت کتاب برای نخستین بار در سبزوار

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سبزوار گفت: این کنسرت برای نخستین بار در ایران و با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی در سبزوار برگزار می گردد.

سازش 31 درصدی زوج های متقاضی طلاق در سبزوار

رئیس اداره بهزیستی سبزوار گفت: پرونده 31 درصد زوج های متقاضی طلاق در این شهرستان با مراجعه به مراکز مشاوره این نهاد امسال به سازش منجر شد.

نماینده مردم سبزوار در مجلس:

افزایش عوارض خروج از کشور حمایت از تولید داخلی و صادرات است

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: مهم‌ترین راه کسب درآمد و تحقق اقتصاد مقاومتی جذب گردشگران است و اقدام دولت در افزایش عوارض خروج مسافران به نوعی حمایت از تولید داخلی و صادرات محسوب می‌شود.

معاون دانشگاه علوم پزشکی سبزوار بیان کرد

تربیت 15 هزار سفیر سلامت خانوار طی امسال در سبزوار

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از تربیت 15 هزار سفیر سلامت خانوار از ابتدای امسال تاکنون در این شهرستان خبر داد.

آتش سوزی فروشگاه مواد غذایی در سبزوار

معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی سبزوار گفت: یکی از شعبات فروشگاه مواد غذایی و بهداشتی کوروش در این شهر دچار حریق شد.

دغدغه مندیم!!

سخنگوی شورای اسلامی شهر سبزوار با اشاره به عملکرد سه ماه شورای پنجم اظهارداشت:اعضاء شورای اسلامی شهر در زمینه توسعه، عمران، گردشگری، محط زیست ... دغدغه های زیای دارند.

استاندار خراسان رضوی:

سرمایه گذاری حدود 18 هزار میلیارد تومانی در بخش های مختلف استان

استاندار خراسان رضوی گفت:امسال حدود 18 هزار میلیارد تومان شامل 10 هزار و500 میلیارد تومان در بخش صنعت، معدن و تجارت، پنج هزار و800 میلیارد تومان در بخش گردشگری، هزار میلیارد تومان در بخش جهاد کشاورزی و 320 میلیارد تومان در بخش آی تی و... سرمایه گذاری شده است

انسداد 200 حلقه چاه فاقد مجوز در غرب خراسان رضوی

معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، 200 حلقه چاه فاقد مجوز در مناطق زیر پوشش این امور مسدود شده است

تخصیص یک هزار و600 میلیارد ریال اعتبار برای مقاوم سازی مسکن روستایی

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی گفت: در سالجاری یک هزار و600 میلیارد ریال اعتبار برای مقاوم سازی مسکن روستایی تخصیص یافت.

سه حادثه رانندگی در جاده سبزوار-شاهرود 11 مصدوم و یک کشته برجای گذاشت

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی سبزوار گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه سواری پژو 206 با سواری پژو 405 در جاده سبزوار - شاهرود هشت نفر مصدوم شدند.

فاز دوم طرح ریجستری تلفن‌همراه آغاز شده است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه فاز دوم طرح ریجستری آغاز شده که شامل تمامی مدل‌های گوشی‌های تلفن همراه می‌شود، گفت: از محل اجرای طرح ریجستری حداقل یک هزار میلیارد تومان عاید دولت می‌شود.

رئیس اداره بهزیستی سبزوار خبر داد

احداث 54 واحد مسکونی برای خانواده‌های دارای 2 معلول

رئیس اداره بهزیستی سبزوار گفت: در حوزه مسکن، 54 واحد مسکونی برای خانواده های دارای 2 معلول با کمک بلاعوض 300 میلیون ریالی در حال ساخت است.

فعالیت هشت اکیپ راهداری در طرح زمستانی غرب خراسان رضوی

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای سبزوار گفت: هشت اکیپ راهداری در طرح زمستانه امسال در سطح جاده های شهرستان سبزوار و داورزن واقع در غرب خراسان رضوی به مسافران خدمات رسانی می کنند.

احیای قنوات خوشاب نیازمند 440 میلیارد ریال اعتبار

مسئول امور فنی و زیربنایی مدیریت جهاد کشاورزی خوشاب گفت: از مجموع 276 رشته قنات این شهرستان 80 درصد آن نیاز به احیا و مرمت دارند که برای این امر 440 میلیارد ریال اعتبار لازم است.

فرماندار ویژه سبزوار

مهم‌ترین انتظار از دانشگاه، تولید علم و توجه به نهادهای اجتماعی است

معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار گفت: مهم‌ترین کارکرد و انتظار از دانشگاه و دانشجو، تولید علم، کسب دانش و توجه اساسی به نهادهای اجتماعی برای توسعه و پیشرفت جامعه مدنی است

احداث میدان خریدوفروش دام سبک و سنگین در خوشاب

مدیر جهاد کشاورزی خوشاب از احداث میدان خریدوفروش دام سبک و سنگین با ظرفیت حدود 350 رأس دام به‌زودی در این شهرستان خبر داد.

انفجار واحد مسکونی و مصدومیت یک نفر در سبزوار

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار گفت: نشت گاز در یک واحد مسکونی در این شهرستان منجر به انفجار و مصدومیت یک نفر شد.

سبحانی فر مطرح كرد؛

٥ مزيت عرضه مستمر زعفران در بورس كالا

نماینده مردم سبزوار، جوین و جغتای در مجلس گفت: اهداف و چشم‌اندازهایی برای ورود کالاهاي كشاورزي به خصوص زعفران به بورس كالا در نظرگرفته شده که از آن جمله می‌توان به حضور فعال در بازارجهانی، مدیریت نوسانات قیمت این محصولات، جلوگیری از واسطه‌گری، تنظیم بازار و شفافیت اقتصادی اشاره کرد.

رتبه نخست تلفات جاده محور سبزوار –شاهرود

شهرستان سبزوار با توجه به قدمت تاریخی و موقعیت جغرافیایی که دارد در حوزه راه و ترافیک بسیار حائز اهمیت است. قرار گرفتن این شهرستان از دیرباز در مسیر جاده ابریشم این گذرگاه را به گذرگاهی مهم و حساس در کشور تبدیل کرده است که این اهمیت در طول زمان افزایش یافته است.

برپایی ایستگاه بزرگ صلواتی در داورزن

فرماندار داورزن گفت: بزرگترین ایستگاه صلواتی غرب خراسان رضوی با هدف استقبال از زائران حضرت امام رضا (ع) در روستای صدخرو بخش مرکزی داورزن بر پا شد.