افزایش 18 درصدی پروازها در فرودگاه سبزوار

مدیر فرودگاه سبزوار گفت: از ابتدای امسال تاکنون 248 پرواز در فرودگاه سبزوار انجام شد که نسبت به مدت مشابه پارسال 18 درصد بیشتر شده است.

تولید 34 درصد از ماهی استان در سبزوار

مدیر جهاد کشاورزی سبزوار گفت: 34 درصد از ماهی خراسان رضوی در این شهرستان تولید می‌شود. مدیر جهاد کشاورزی سبزوارگفت: در حال حاضر 34 درصد ماهی استان در شهرستان سبزوار به تولید می‌رسد که در این زمینه نیازمند همکاری بانک‌ها برای ارائه تسهیلات به تولیدکنندگان هستیم.

مسمومیت روستاییان سبزوار منشاء آبی ندارد

شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی اعلام کرد: مسمومیت 9 روز قبل جمعی از ساکنان روستای 'آریان' از توابع بخش روداب شهرستان سبزوار ناشی از آلودگی آب نبوده است.

دستگیر ی صیادان پرندگان شکاری در سبزوار

رئیس حفاظت محیط زیست سبزوار گفت: 2 شکارچی که برای زنده گیری پرندگان شکاری از بوشهر به سبزوار آمده بودند، توسط یگان حفاظت محیط زیست دستگیر شدند.

سبحانی فر مطرح کرد:

لزوم نصب داده ها بر روی شبکه ملی اطلاعات

رییس کمیته ارتباطات مجلس، گفت: شبکه ملی اطلاعات باید هر روزبه رسانی شود.

همزمان یا سراسر کشور

مراسم رژه یگان‌های نظامی در داورزن برگزار شد

مراسم رژه نیروهای مسلح در اولین روز هفته دفاع مقدس با حضور فرماندار، فرماندهان نظامی داورزن برگزار شد. م

تشییع پیکر شهید دفاع مقدس در سبزوار

پیکر پاک شهید محمد علی قناعتی از شهیدان تازه تفحص شده هشت سال دفاع مقدس روز جمعه با حضور اقشار مختلف مردم در سبزوار تشییع شد.

سبحانی‌فر:

اظهارات سخیف ترامپ تاثیری بر برجام ندارد

سخنگوی حزب اعتدال و توسعه گفت: با وجود لفاظی‌ها و اظهارات سخیف ترامپ، جمهوری اسلامی ایران به برجام پایبند می‌ماند.

مسیح الله معصومی به عنوان شهردار زنجان انتخاب شد

شورای شهر زنجان پس از کش و قوس های فراوان مسیح الله معصومی را به عنوان شهردار جدید زنجان انتخاب کرد.

عمران شهری در شهرک صنایع سبزوار

اوایل شهریورماه بود که سبحانی فر نماینده مردم سبزوار در مجلس و سیدعلی کوشکی شهردار سبزوار به همراه جمعی از مدیران شهری در شهرک خدماتی و کارگاهی فرودگاه جهت بررسی مشکلات شهری این منطقه از شهر سبزوار حضور یافتند.

سامانه فاتحه مجازی سبزوار رسما آغاز بکار کرد

رئیس سازمان آرامستان های شهرداری سبزوار گفت: به منظور تکریم شهروندان سبزواری، پس از راه اندازی آزمایشی و اجرای موفق سامانه فاتحه مجازی زیارت مزار شهدا و متوفیان این شهر، این سامانه رسما آغاز بکار کرد.

راه اندازی پارلمان مشورتی بازنشستگان آموزش و پرورش سبزوار

معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش سبزوار گفت: پارلمان مشورتی بازنشستگان آموزش و پرورش این شهرستان به منظور بهره گیری از تجربه و تفکر آنان راه اندازی شد.

آتش نشانی صدخرو با کمبود نیرو مواجه است

دهیار روستای صدخرو گفت: آتش نشانی این روستا با ساختمان و تجهیزات کامل، به خاطر نبود نیروی کافی، تنها در ساعات اداری از 7:30 تا 14 بعد از ظهر فعال است، و چنانچه هزینه های حقوق یک نیروی دیگر به مبلغ ماهانه یک میلیون تومان تأمین شود، این ایستگاه می تواند با 2 نیرو فعالیت 24 ساعته داشته باشد.

گزارش تصویری / ادامه روند آسفالت محور روداب به سبزوار

گزارش تصویری / ادامه روند آسفالت محور روداب به سبزوار

ایجاد 921 فرصت شغلی جدید در سبزوار

معاون برنامه ریزی فرمانداری سبزوار گفت: از ابتدای امسال تاکنون 921 فرصت شغلی جدید با سرمایه گذاری و تسهیلات 57 میلیارد و 30 میلیون ریال در این شهرستان ایجاد شده است.

با حضور نماینده سبزوار ؛

نمایشگاه اختصاصی محصولات صادراتی ایران در کی‌یف افتتاح شد

نمایشگاه اختصاصی محصولات صادراتی ایران در کی‌یف با حضور رمضانعلی سبحانی فر نماینده سبزوار، غلامحسین شافعی رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، سفیر ایران در اوکراین و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.

افزایش 54 درصدی گردشگران داورزن

مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری داورزن گفت: از ابتدای امسال تاکنون حدود چهار میلیون مسافر از جاذبه های تاریخی، طبیعی و فرهنگی این شهرستان دیدن کردند که نسبت به مدت مشابه پارسال 54 درصد افزایش داشت.

اجرای طرح تذکر لسانی در ادارات سبزوار

دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر سبزوار گفت: تذکر لسانی از مراحل پیشگام امر به معروف و نهی از منکر است که در ادارات این شهرستان اجرا می شود.

۱۰۰ درصد تاکسی های سبزوار به تاکسی متر مجهز شدند

معاون سازمان حمل ونقل، بار و مسافر شهرداری سبزوار گفت: در راستای ارتقای خدمات کیفی و کمی به شهروندان، ۱۰۰ درصد تاکسی های سبزوار به سامانه تاکسی متر مجهز شده اند.

سه شنبه های بدون خودرو در سبزوار

رئیس اداره ورزش و جوانان سبزوار گفت: طرح سه شنبه های بدون خودرو با هدف ترغیب استفاده از دوچرخه و کنار گذاشتن خودروهای شخصی با حضور 45 رکاب زن صبح امروز در این شهر اجرا شد.