80 درصد موتور سواران سبزواری از کلاه ایمنی استفاده نمی کنند

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی سبزوار به خسارتهای ناشی از تصادفات راکبان موتورسیکلتها اشاره و بیان کرد: 80 درصد موتور سواران در این شهرستان از کلاه ایمنی استفاده نمی کنند.

رئیس اداره بهزیستی سبزوار:

طرح یک وعده‌غذای گرم در 57 مهد کودک سبزوار آغاز شد

رئیس اداره بهزیستی سبزوار با اشاره به آغاز طرح یک وعده‌غذای گرم در 57 مهد کودک روستایی و حاشیه شهر، گفت: 2 هزار کودک کمتر از 6 سال در این شهرستان زیرپوشش این طرح قرار می‌گیرند.

نمایندگان مجلس در بازدید از جیتکس:

خلاقیت استارت آپ های ایرانی در سطح جهانی است

رمضانعلی سبحانی فر، نماینده مردم سبزوار و رییس کمیته فناوری اطلاعات و ارتباطات مجلس شورای اسلامی همراه با حمیده زرآبادی، نماینده مردم قزوین در مجلس به بازدید از استارت آپ های الکام استارز در نمایشگاه جیتکس 2017 پرداختند.

گزارش تصویری نمایشگاه جیتکس دوبی

سی‌وهفتمین نمایشگاه جیتکس دوبی از ۱۶ مهر در دبی شروع به کار کرده و تا ۲۰ مهر فعال است. در این نمایشگاه ۴۷۰۰ مشارکت‌کننده از ۱۰۰ کشور جهان در فضای مفید بیش از ۹۰ هزار مترمربع حضور دارند .

خالی شدن 25 درصد ظرفیت مرغداری ها

زنگ خطری برای صنعت مرغداری در سبزوار

صنعت مرغداری از مهمترین زیرساخت های توسعه در صنعت کشاورزی و غذایی هر کشوری محسوب می شود. سبزوار از مهمترین شهرستان هایی است که در زمینه صنعت مرغداری و تولید خوراک دام و طیور پیشگام است. بیش از 339 واحد واحد مرغ گوشتی با مجوز و بدون مجوز و ۱۳ واحد مرغ تخم‌گذار در این شهرستان فعال هستند که 25 درصد نیاز گوشت استان خراسان رضوی و ۱۲ درصد تولید گوشت کشور را تامین می کنند.

اختصاص 2 میلیارد تومان اعتبار به حوزه فرهنگی سبزوار

رئیس کمیسیون فرهنگی و گردشگری شورای اسلامی شهر سبزوار گفت: در سال گذشته 2 میلیارد تومان اعتبار از سوی این شورا به حوزه فرهنگی اختصاص‌یافته است.

افزایش 30 درصدی تولید گوشت مرغ در جغتای

رئیس شبکه دامپزشکی جغتای گفت: در 6 ماهه نخست امسال هزار و 300 تن گوشت مرغ در این شهرستان تولید شد که نسبت به مدت مشابه پارسال 30 درصد افزایش دارد.

فرمانده انتظامی سبزوار خبر داد

اجرای طرح همیار پلیس در سبزوار

فرمانده انتظامی سبزوار گفت: اجرای طرح همیار پلیس در این شهرستان نقش مهمی کاهش حوادث و تلفات جاده‌ای دارد.

پرداخت 35 میلیارد ریال تسهیلات کارآفرینی در سبزوار

رئیس صندوق کارآفرینی امید سبزوار گفت: در نیمه نخست امسال 35 میلیارد ریال تسهیلات برای اجرای 140 طرح اشتغال زایی در این شهرستان پرداخت شده است.

تولد یک مینی نوزاد در سبزوار+عکس

تولد نوزادی سالم و سلامت با وزن ۶۵۰ گرم در بیمارستان شهيدان مبينی سبزوار

اهدای عضو کودک 9 ساله سبزواری

اهداء اعضاء کودک ۹ ساله در سبزوار موجب نجات و ادامه زندگي بيمار نيازمند به عضو شد .

کشف 71 کیلوگرم مواد مخدر در سبزوار

فرمانده انتظامی سبزوار گفت: 71 کیلوگرم ماده مخدر تریاک از یک دستگاه خودرو تریلی در این شهرستان کشف و ضبط شد.

فاز اول فولاد سبزوار به زودی راه اندازی می شود

نماینده مردم سبزوار ،جوین،جغتای،خوشابعداورزن و ششتمد در مجلس شورای اسلامی ازراه اندازی فاز اول فولاد شهرستان سبزوار خبرداد.

افزایش 75 درصدی موفقیتهای پلیس فتا در سبزوار

فرمانده انتظامی سبزوار گفت: ظرف 6 ماه نخست امسال کشف پرونده های جرائم سایبری پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات در این شهرستان نسبت به مدت مشابه پارسال 75درصد افزایش داشته است.

تشکیل کارگروه وقف با محوریت علم و فناوری در سبزوار

مسئول اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های سبزوار و خوشاب اظهار کرد: از ابتدای سال جاری، کارگروه وقف در حوزه علم و فناوری در سبزوار تشکیل شده که تاکنون موفقیت‌هایی نیز در این زمینه داشته است.

ربیعی در سبزوارمطرح کرد

اجرای طرح هزار روستا و هزار تعاونی تحولی در اشتغال مناطق روستایی

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: طرح هزار روستا و هزار تعاونی در شهرهای زیر ۱۰ هزار نفر در راستای رونق اشتغال و تولید اجرا می شود.

هشت هزار متقاضی کار در سبزوار

فرماندار ویژه سبزوار گفت: میزان بیکاری در این شهرستان 10،9 درصد است و هشت هزار و 218متقاضی کار در سبزوار وجود دارند.

افزایش 18 درصدی پروازها در فرودگاه سبزوار

مدیر فرودگاه سبزوار گفت: از ابتدای امسال تاکنون 248 پرواز در فرودگاه سبزوار انجام شد که نسبت به مدت مشابه پارسال 18 درصد بیشتر شده است.

تولید 34 درصد از ماهی استان در سبزوار

مدیر جهاد کشاورزی سبزوار گفت: 34 درصد از ماهی خراسان رضوی در این شهرستان تولید می‌شود. مدیر جهاد کشاورزی سبزوارگفت: در حال حاضر 34 درصد ماهی استان در شهرستان سبزوار به تولید می‌رسد که در این زمینه نیازمند همکاری بانک‌ها برای ارائه تسهیلات به تولیدکنندگان هستیم.

مسمومیت روستاییان سبزوار منشاء آبی ندارد

شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی اعلام کرد: مسمومیت 9 روز قبل جمعی از ساکنان روستای 'آریان' از توابع بخش روداب شهرستان سبزوار ناشی از آلودگی آب نبوده است.