برگزاری سومین دوره مسابقات اتومبیلرانی ویژه بانوان در سبزوار

رئیس اداره ورزش و جوانان سبزوار از برگزاری سومین دوره مسابقات اتومبیلرانی ویژه بانوان هم‌زمان با ولادت حضرت معصومه(ص) در این شهرستان خبر داد.

رخداددرگیری در شهرستانک تحت بررسی است

مدیر کل دفتر امور امنیتی و انتظامی استانداری خراسان رضوی گفت: موضوع درگیری و حوادث روز گذشته در یکی از روستاهای شهرستان جغتای توسط کمیته ای متشکل از نمایندگان شورای تامین و دستگاههای مسئول تحت بررسی و رسیدگی قرار دارد.

آموزش انگلیسی برای کارکنان مرکز انتقال نفت سبزوار

منطقه شمال‌شرق اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی زبان انگلیسی برای کارکنان مرکز انتقال نفت و تاسیسات سبزوار کرد.

38 درصد مدارس سبزوار نیازمند بازسازی و بهسازی

فرماندار ویژه سبزوار گفت: 38 درصد از مجموع مدارس این شهرستان باید مرمت، بهسازی و نوسازی شوند. تحقق این امر نیازمند حمایت و مشارکت افراد نیکوکار است.

توانمندسازی 110 زن سرپرست خانوار با حمایت بهزیستی در سبزوار

رئیس اداره بهزیستی سبزوار گفت: طی یک سال اخیر 110 زن سرپرست خانوار با دریافت تسهیلات توانمند گردیده و از چرخه حمایتی بهزیستی در این شهرستان خارج شدند.

کشف 1،8 میلیارد ریال کالای قاچاق در سبزوار

فرمانده انتظامی سبزوار گفت: با تلاش پلیس یک میلیارد و 800 میلیون ریال کالای قاچاق در حال حمل در مسیر جاده های سبزوار - بردسکن و سبزوار - شاهرود کشف شد.

یک کشته و ۱۲ مجروح در درگیری شهرستانک

فرماندار جغتای گفت در پی عملیات حفر چاه آب شرب در اراضی روستای شهرستانک جغتای توسط امور آب و فاضلاب روستایی درگیری بین نیروی انتظامی و اهالی روستای شهرستانک رخ داد که یکی از معترضین جان خود را از دست داد و ۱۲ نفر مجروح شدند.

مراسم گرامیداشت 45 شهید روستای نوده برگزار شد

یادواره 45شهید روستای نوده شهرستان خوشاب همراه با محفل انس با قران با حضور اهالی روستا برگزار شد.

سبحانی‌فر:

رشد ۱۵درصدی مصرف برق صنعتی کشور نشانه‌ رونق صنعتی

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه ۹۰۰مورد از تحریم‌های کشور بعد از برجام برداشته شده ، گفت: حجم صادرات غیر نفتی از واردات کشور پیشی گرفته و این نشان از بهبود روابط بین المللی کشور است.

مرمت برج 700 ساله ریواده در جغتای

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری جغتای گفت: برج تاریخی روستای ریواده این شهرستان متعلق به دوره ایلخانی با هزینه یک میلیارد و 200 میلیون ریال مرمت، بازسازی و ساماندهی شد.

چوپان جوینی بره های قوچ وحشی را از مرگ نجات داد

رئیس اداره حفاظت محیط زیست جوین گفت: یک چوپان با نجات 2 بره قوچ و میش وحشی از مرگ حتمی، آنها را به اداره حفاظت محیط زیست این شهرستان تحویل داد.

افزایش پروازهای فرودگاه سبزوار

با موافقت هواپیمایی ملی ایران با افزایش دو پرواز دیگر برای فرودگاه سبزوار موافقت شد.

تجمع مدافعان حجاب و عفاف در سبزوار

تجمع بزرگ مدافعان حجاب و عفاف عصر چهارشنبه با حضور گسترده بانوان در حسینیه عطارهای سبزوار برگزار شد.

پیکر مقنی سبزواری درون چاه پیدا شد

معاون عملیات سازمان آتش نشانی سبزوار گفت: با تلاش گروه جستجو و نجات پیکر بی جان یک مقنی در حادثه قنات روستای عشرت آباد بخش مرکزی این شهرستان پیدا شد.

کشف یک میلیارد ریال دام قاچاق در داورزن

فرمانده انتظامی داورزن گفت: یک میلیارد و 190 میلیون ریال دام قاچاق امروز با تلاش پلیس در مبادی ورودی این شهرستان کشف و ضبط شد.

کشف 18 پرنده قاچاق در سبزوار

رئیس اداره حفاظت محیط زیست سبزوار گفت: با همکاری پلیس راه 18 طوق پرنده عروس هلندی امروز در یک اتوبوس مسافربری که از اصفهان به سمت مشهد در حال حرکت بود کشف شد.

سبحانی‌فر:

حزب و اعتدال توسعه به دنبال سهم خواهی از کابینه دوازدهم نیست

سخنگوی حزب اعتدال و توسعه تاکید کرد که این حزب به دنبال سهم‌خواهی از کابینه دوازدهم نیست.

حادثه در کمین مردم مزینان است

اداره برق شهرستان داورزن بیدار شوید

باور کنید اینجا موصل و یا شهرهای جنگ زده ی سوریه نیست و هیچ موشکی هم به این منطقه اصابت نکرده ، این تیر برق شکسته شده در یکی از خیابان های اصلی مزینان زادگاه دکتر علی شریعتی مزینانی است که هر لحظه احتمال سقوط آن و به وجود آمدن فاجعه ای انسانی احساس می شود.

پروژه تکمیل طرح راه آهن سبزوار در اولویت های وزارت راه

معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی گفت: براساس طرح جامع حمل و نقل کشور بایستی حدود 27 هزار کیلومتر بزرگراه در سطح کشور ایجاد شود.

کاهش 500 درصدی تولید هندوانه در جوین

مدیر جهاد کشاورزی جوین گفت: امسال سه هزار و 600 تن هندوانه از کشتزارهای این شهرستان برداشت شد که نسبت به پارسال 500 درصد کاهش یافته است.