توسط کانون شهید محمدیانی سبزوار؛

همایش دوچرخه سواری ویژه هفته مبارزه با مواد مخدر برگزار شد

به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر و در جهت اشاعه فرهنگ دوچرخه سواری کانون فرهنگی هنری شهید محمدیانی سبزوار اقدام به برگزاری همایش دوچرخه سواری کرد.

فرماندار سبزوار:

توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل سبزوار را با جدیت دنبال می‌کنیم

فرماندار سبزوار گفت: به منظور توسعه گردشگری و باتوجه به تردد 25 میلیون گردشگر در مسیر تهران- مشهد توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل را با جدیت دنبال می‌کنیم.

همایش پیاده‌روی نه گفتن به دخانیات در سبزوار

همزمان با هفته مبارزه با مواد مخدر 700 بانوی سبزواری روز شنبه با شعار 'نه گفتن به دخانیات در جامعه' درهمایش پیاده‌روی خانوادگی در این شهر شرکت کردند.

امام جمعه سبزوار:

دست منافقین به خون 17 هزار ایرانی آلوده است

امام جمعه سبزوار گفت: منافقین در ابتدا با شعار مبارزه با امپریالیسم اظهار وجود کردند اما خیلی زود ملعبه و بازیچه استکبار شده و دستشان به خون 17 هزار ایرانی آغشته شد.

تحویل یک بهله عقاب به اداره حفاظت محیط زیست سبزوار

رئیس اداره حفاظت محیط زیست سبزوار گفت: یک بهله بچه عقاب توسط ماموران آتش نشانی در پارک ارم شهر سبزوار زنده گیری و به اداره حفاظت محیط زیست تحویل داده شد.

واژگونی خودرو در جاده سبزوار پنج مصدوم برجای گذاشت

معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی سبزوار گفت: بامداد امروز واژگونی یک دستگاه سواری سمند در کمربندی جنوب این شهر پنج مصدوم برجای گذاشت.

هکر حرفه ای در دام پلیس سبزوار

فرمانده انتظامی سبزوار گفت: هکر حرفه ای که با استفاده از شبکه های اجتماعی اقدام به ایجاد مزاحمت برای بانوان می کرد، به دام ماموران پلیس فتای این شهرستان افتاد.

کاهش تولید کلزا در سبزوار

مدیر جهاد کشاورزی سبزوار گفت: میزان تولید امسال محصول کلزا در کشتزارهای این شهرستان به دلیل سرمازدگی در مقایسه با مدت مشابه پارسال 10 درصد کاهش یافت.

فرماندار خوشاب: اورژانس اجتماعی ضروری است

سبزوار- ایرنا- فرماندار خوشاب گفت: با توجه به افزایش آسیبهای اجتماعی بین جوانان و زنان ایجاد پایگاه اورژانس اجتماعی در این شهرستان ضروری است.

پایان مستند‌نگاری تپه تاریخی فرزی سبزوار

رئیس اداره میراث فرهنگی سبزوارگفت:سایت پیش از تاریخ موسوم به تپه محوطه فرزی وسیع‌ترین سایت پیش از تاریخ خراسان است که مراحل مستند نگاری آن جهت ثبت در فهرست آثار ملی پایان یافت.

گزارش‌تصویری آرامگاه ملاهادی سبزواری

مقبره ملاهادی سبزواری فیلسوف، فقیه و شاعر قرن سیزدهم، معروف به آرامگاه اسرار در ضلع جنوبی میدان کارگر سبزوار قرار دارد، وی اشعار خود را با تخلص اسرار می‌گفت. بنای اولیه آرامگاه یک سال پس از فوت او توسط میرزا یوسف مستوفی الممالک ساخته شد.

افزایش چشمگیر برداشت گیلاس در جغتای

معاون جهاد کشاورزی جغتای گفت: سال زراعی جاری 140 تن گیلاس از باغها این شهرستان برداشت شد که نسبت به پارسال 205 درصد افزایش نشان می دهد. .

حریق یک‌منزل مسکونی در سبزوار

معاون‌ عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار از حریق یک‌منزل مسکونی در این شهر خبرداد.

سبحانی فر:

شبکه بانکی کارت واحد تعریف کند، اینکه هر شهروند مجبور باشد برای انجام امورش چند کارت با خود حمل کند، قابل قبول نیست

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از تنوع و تعدد کارت های بانکی و شهروندی انتقاد کرد و گفت : سیستم بانکی زمینه ایجاد تجمیع کارت های متنوع بانکی را یک کارت فراهم کند.

پویش نه به اعتیاد در نقاب

رئیس جمعیت هلال احمر جوین گفت: به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر امروز پویش و زنجیره انسانی 'نه به اعتیاد' توسط جوانان، داوطلبان جمعیت هلال احمر و همکاری نیروی انتظامی در شهر نقاب مرکز این شهرستان تشکیل شد.

معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت عنوان کرد

تأمین 45 درصد قطعات ایران‌خودرو از طریق واحد سبزوار

معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت گفت: در حال حاضر ۴۵درصد قطعات ایران خودرو از طریق واحد سبزوار تامین می شود.

آبرسانی شهر ششتمد نیازمند اعتبارات استانی و ملی

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سبزار گفت: تکمیل طرح آبرسانی به شهر ششتمد در ان شهرستان نیازمند تامین اعتبارات از منابع ملی و استانی است.

برگزاری مراسم بزرگداشت شهید بهشتی در سبزوار

مراسم بزرگداشت شهید بهشتی، اولین رئیس قوه قضائیه جمهوری اسلامی همزمان با هفته قوه قضائیه در سبزوار برگزار می‌شود. .

اردوی جهادی دندانپزشکی در روستای نامن

گروه جهادی شهید بهرام هداوند میرزایی با حضور 3 دندانپزشک از بهداری نیروی زمینی سپاه تهران با همکاری شبکه بهداشت و درمان داورزن از 5 تیر ماه مصادف با عید سعید فطر در روستای نامن به خدمت رسانی مشغول هستند.

سبحانی‌فر سخنگوی حزب اعتدال و توسعه شد

با حکم دبیرکل حزب اعتدال و توسعه نماینده مردم سبزوار،جوین،جغتای،خوشاب،داورزن،ششتمد و روداب در مجلس شورای اسلامی سخنگوی حزب اعتدال و توسعه شد.