فرماندار ویژه سبزوار:

حضور حداکثری مردم در انتخابات آینده مطالبه نظام جمهوری اسلامی

فرماندار ویژه سبزوار با بیان اینکه انتخابات، نماد مردم سالاری دینی است، گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات آینده ، مطالبه نظام جمهوری اسلامی است.

شورای قرآن در شهرستان سبزوار تشکیل شد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سبزوار گفت: با توجه به نیاز سنجی انجام شده و فعالیت 11 موسسه قرآنی زیر نظر این اداره، شورای قرآن و کمیته نخبگان قرآنی برای حمایت از فعالان این عرصه در شهرستان تشکیل شد.

سبزوار رتبه نخست جشنواره نوجوان سالم خراسان رضوی

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: دانش آموزان سبزواری با کسب 63 رتبه برتر رتبه نخست ششمین جشنواره استانی نوجوان سالم را کسب کردند.

سبحانی فر مطرح کرد:

لزوم شناسنامه دار کردن تایرها برای کاهش قاچاق

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با اشاره به واردات برخی تایرهای بی کیفیت به کشور، گفت: با شناسنامه دار کردن لاستیک ها می توان تا میزان زیادی از واردات و قاچاق لاستیک به کشور جلوگیری کرد.

روایت داود باشتنی سرباز مجروح میرجاوه: تروریست‌ها به بقیه تیر خلاصی زدند

ساعات اولیه چهارشنبه‌شب هفته گذشته، باز هم خبری از استان سیستان‌وبلوچستان منتشر شد که خیلی از ایرانی‌ها را درغم و بهت فرو برد؛ شهادت ٩نفر از سربازان و نیروهای کادری مرزبانی در درگیری با اشرار مسلح و درمرز میرجاوه.

شهید مرزبان جوینی به همرزمان شهیدش پیوست

مراسم تشیع شهید مرزبان نیروی انتظامی در شهر نقاب مرکز شهرستان جوین با حضور احاد مردم به ویژه خانواده های شهدا و ایثارگران برگزار شد.

تقدیر استاندار استان از مدیر منطقه سبزوار

استاندار خراسان رضوی با اهداء لوح سپاس از مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار تقدیر و تشکر کرد.

گزارش تصویری برداشت گل محمدی در سبزوار

فصل برداشت گل محمدی در سبزوار آغاز شد.

کشف افزون بر یک میلیارد ریال کالای قاچاق در سبزوار

فرمانده انتظامی سبزوار از کشف کالای قاچاق به ارزش تقریبی یک میلیارد و 180 میلیون ریال در بازرسی از هفت دستگاه خودرو در این شهرستان خبر داد.

در دیدار سبحانی فر با رییس بانک مرکزی مطرح شد:

حل مشکل سپرده‌گذاران کاسپین به زودی

نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن، ششتمد و روداب در دیدار با رییس کل بانک مرکزی بر پرداخت مطالبات سپرده گذاران موسسات مالی دارای مشکل تاکید کرد .

آموزش رایگان تراش سنگ‌های قیمتی و نیمه‌قیمتی در سبزوار

دوره آموزش رایگان تراش سنگ‌های قیمتی و نیمه‌قیمتی مانند عقیق و فیروزه به‌همراه معرفی انواع سنگ‌های تزیینی قابل‌تراش متعلق به کوه‌های سبزوار برگزار می‌شود.

بیمارستان واسعی سبزوار؛ پیشرو در درمان سکته حاد مغزی

سکته مغزی سومین علت مرگ و یکی از شایع‌ترین دلایل بستری در بیمارستان‌ها در دنیا محسوب می‌شود .

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار :

60 پروژه بهداشتی و درمانی در سبزوار در حال احداث است‌

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با بیان اینکه بیش از 20 درصد دانش آموزان سبزواری دارای اضافه وزن و چاقی شکمی هستند ، گفت: در حال حاضر، بیش از 60 پروژه بهداشتی و درمانی این شهرستان در حال احداث است.

فرماندار سبزوار:

برخی جریانها قائل به رای مردم و انتخابات نیستند

فرماندار ویژه سبزوار گفت: برخی جریانهای سیاسی قائل به برگزاری انتخابات، رای و مشارکت عمومی مردم در عرصه های سیاسی و اجتماعی نیستند.

آغازکشت نشایی خربزه در سطح مزارع داورزن

مدیر جهاد کشاورزی داورزن از کشت 36هزار نهال (نشای)خربزه برای اولین بار در داورزن خبر داد.

جوان سبزواری در استخر کشاورزی غرق شد

معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار گفت: یک جوان 21 ساله هنگام شنا در یکی از استخرهای کشاورزی این شهرستان غرق شد.

نشست هدايت تحصيلي ،شغلي وتوسعه متوازن براي اولياءپايه نهم برگزار شد

معاونت متوسطه آموزش وپرورش سبزوار گفت :هدايت تحصيلي يك فرصت طلايي وبي نظير است كه دانش آموزان در مسير درست قرارگيرند ويك انتخاب پويا واثر بخش داشته باشند .

طرح حذف بي سوادي در بين اولياء دانش آموزان در خراسان رضوي اجرا مي شود

معاون سوادآموزي اداره كل آموزش وپرورش خراسان رضوي گفت :طرح يك قدم مانده به صبح با هدف به صفر رساندن بي سوادي اولياي دانش آموزان امسال در اين استان اجرا مي شود.

جشنواره غذا در مرکز بهداشتی درمانی شهدای مزینان برگزار شد

همزمان با دومین روز از هفته ی سلامت،اولین جشنواره غذا با شعار غذای سالم ، جامعه ی سالم به همت مرکز بهداشتی درمانی شهدای مزینان و همراهی شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن برگزار شد

یک نماینده مجلس:

مجلس و دولت تعامل مناسب برای رونق اقتصادی کشور دارند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس و دولت در کنار یکدیگر تعامل مناسب و خوبی در زمینه بستر سازی برای رونق اقتصادی کشور دارند.