سبحانی‌فر:

توجه کمیته تعیین مصادیق مجرمانه به قابلیت تماس صوتی تلگرام

ناظر مجلس در کمیته تعیین مصادیق مجرمانه از توجه کمیته تعیین مصادیق مجرمانه به قابلیت تماس صوتی تلگرام خبرداد.

توزیع 602 میلیون لیتر فرآورده در سطح منطقه سبزوار

سال گذشته 602 میلیون لیتر فرآورده های نفتی شامل نفت سفید، نفتگاز و بنزین از انبار نفت سردار شهید محمدیانی منطقه سبزوار بارگیری وخارج شده است .

فرماندار ویژه سبزوار

280 شعبه اخذ رای برای برگزاری انتخابات در سبزوار پیش بینی شد

معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار گفت: 280 شعبه اخذ رای ثابت و سیار برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان پیش بینی شده است.

افزایش 23 درصدی تولید ماهی در سبزوار

مسئول شیلات جهاد کشاورزی سبزوار گفت: 2 هزار و 818 تن ماهی سردابی و گرمابی پارسال در این شهرستان تولید شد که نسبت به سال قبل 23 درصد افزایش نشان می دهد.

پرداخت 213 میلیارد ریال تسهیلات به خانواده شهدا و ایثارگران در سبزوار

رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران سبزوار گفت: 213 میلیارد ریال تسهیلات، سال گذشته برای خرید مسکن، اشتغال و کمک هزینه تحصیل به خانواده و فرزندان معظم شهدا و ایثارگران این شهرستان پرداخت شد.

جمکو پیشتاز در شکستن خطوط قرمز انحصارگرایی غرب در دانش طراحی و ساخت الکتروموتور

در حالی که کشورهای بزرگ غربی صاحب تکنولوژی طراحی و ساخت الکتروموتور، همواره در تلاشند تا این دانش به دیگر نقاط جهان، مخصوصا کشورهای آزاده و آزادی خواهی چون جمهوری اسلامی ایران وارد نشود،

قرارداد دانشگاه حکیم با دانشگاهها و شرکتهای اروپایی

رئیس دانشگاه حکیم سبزواری گفت: دیپلماسی فعال علمی این دانشگاه سبب عقد200 هزار دلار قرارداد پژوهشی با دانشگاههای اروپایی از جمله لیون، پاریس 13 فرانسه، تورین ایتالیا و شرکتهای اروپایی شد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس مطرح کرد

خودروسازان تا کی می‌خواهند با مونتاژکاری خود را خودروساز معرفی کنند؟

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: اگر ایران‌خودرو خود را خودروساز می‌داند، خودروی H30 Cross چینی به معنای واقعی کلمه مونتاژکاری است نه تولید یک خودروی ایمن و استاندارد.

رشد حدود سه برابری سرمایه گذاری در بخش صنعت سبزوار

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سبزوار گفت: با وجود مشکلات موجود حجم سرمایه گذاری بخش صنعت در این شهرستان پارسال 2.7 برابر رشد کرد.

سبحانی فر:

دستورالعمل استفاده از «تلگرام» در انتخابات تدوین شد

عضو کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه گفت: دستورالعمل استفاده از تلگرام در انتخابات اردیبهشت‌ماه در این کمیته تدوین شد.

پرداخت تسهیلات اشتغال به بانوان روستایی کارآفرین در سبزوار

فرماندار ویژه سبزوار گفت: در راستای تحقق اهداف شعار سال 'اقتصاد مقاومتی، تلید و اشتغال' بانوان روستایی کارآفرین این شهرستان می توانند تسهیلات اشتغال تا سقف 500 میلیون ریال با کارمزد چهار درصد دریافت کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار

63 درصد جمعیت غرب استان از پرونده سلامت بهره مند شده اند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: 63 درصد جمعیت شهرستانهای سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن در غرب خراسان رضوی از پرونده الکترونیک سلامت بهره مند شده اند.

نصب و راه اندازی دستگاه های MRI و سی تی اسکن در بیمارستان حشمتیه در آینده نزدیک

رئیس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی حشمتیه دردیدار نوروزی با ریاست دانشگاه ضمن تبریک سال جدید اظهار داشت : در طرح نوروزی بالغ بر 8 هزار نفر به بیمارستان جهت دریافت خدمات تشخیصی درمانی مراجعه نمودند .

تقدير شهردار سبزوار از شهروندان

شهردار سبزوار از مشاركت و همراهي شهروندان اين شهر كه با پرداخت به موقع عوارض چهارگانه نوسازي، صنفي، پسماند و خودرو شهرداري را در توسعه شهري كمك مي كنند، تقدير كرد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی:

ورشکسته خواندن صنعت و اقتصاد کشور اجحاف در حق فعالان این عرصه است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: افرادی که صنعت و اقتصاد کشور را ورشکسته می خوانند در حق فعالان این عرصه احجاف می کنند.

سبحانی فر:حمایت اصولگرایان از کاندیدای واحد موجب برگزاری پرشور انتخابات می‌شود

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم بخش های مختلف اصولگرایان برای حمایت از فرد خاصی به تفاهم برسند تا انتخاباتی پرشور همانند دوره‌های گذشته برگزار شود. حمایت اصولگرایان از کاندیدای واحد موجب برگزاری پرشور انتخابات می‌شود.

امام‌جمعه‌ سبزوار: علم، پایه‌ اقتصاد است

امام‌جمعه‌ سبزوار با توجه به اهمیت کسب علم و دانش در رشد و شکوفایی جامعه‌ اسلامی، گفت: «علم، پایه‌ اقتصاد است و رشد در زمینه‌های علمی و فرهنگی منجر به رشد اقتصادی و پویایی جامعه خواهد شد.»

ساخت دانشکده علوم قرآنی سبزوار با بزرگ‌ترین موقوفه قرآنی کشور

در سال ۱۳۹۴ در حالی که آخرین تلاش‌ها برای ادغام شدن دانشکده علوم قرآنی سبزوار با دانشکده‌های دیگر در حال رقم خوردن بود، برخی مسئولان تصمیم بر حذف این دانشکده گرفتند اما با ورود مجمع خیرین دانشگاه‌ساز، ساخت این دانشکده در دستور کار قرار گرفت.

سال گذشته در سبزوار قتلی انجام نشد

فرمانده انتظامی سبزوار گفت: سال گذشته حتی یک مورد قتل در سبزوار رخ نداد که این موضوع در 14 سال گذشته یک رکورد محسوب می شود.

زلزله 6 ریشتری در خراسان رضوی

معاون عملیات امداد و نجات هلال احمر با اشاره به وقوع زمین لرزه ٦ ریشتری در ساعت 10:39 امروز در خراسان رضوی از اعزام تیم‌های ارزیاب به منطقه زلزله‌زده خبر داد.