لزوم ساماندهی 13 قنات سبزوار

شهرستان سبزوار با پیشینه بیش از هفت هزارسال از جمله شهر های کویری در کشور محسوب می شود.مردم این منطقه درقرن های گذشته برای استفاده بهینه از آب آشامیدنی به سمت ایجاد قنات هایی در دل زمین رفتند که آب موردنیاز شهر را از بالادست تامین می کرد.

سبحانی فر:

سیاه نمایی دولت بی انصافی در حق نظام است

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: در این روزها که از آغاز تبلیغات انتخابات است عده ای با سیاه نمایی سعی در تشویش اذهان عمومی نسبت به خدمات دولت دارند که این امر بی انصافی در حق خدمات ارزنده نظام جمهوری اسلامی ایران است.

فرماندار سبزوار:

۴۵ درصد خانوارهای روستایی سبزوار تحت پوشش بیمه کشاورزی قرار دارند

معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار گفت: 45 درصد خانوارهای روستایی شهرستان سبزوار تحت پوشش صندوق بیمه روستاییان و عشایر قرار دارند که از ضریب پوشش استان بالاتر است.

با حضور سبحانی فر

ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در شهرستان های جوین،جغتای،داورزن و خوشاب افتتاح شد

با حضور علی سبحانی فر نماینده مردم سبزوار ،جوین،جغتای،خوشاب،داورزن ،ششتمد و روداب در مجلس شورای اسلامی ،اصناف، خانواده معظم شهدا و ایثارگران،اساتید دانشگاه، هنرمندان و جمعی از مردم ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در شهرستان های جوین،جغتای،داورزن و خوشاب افتتاح شد.

ایجاد شعبه ویژه رسیدگی به جرایم فضای مجازی در سبزوار

دادستان عمومی و انقلاب سبزوار گفت: یک شعبه ویژه در دادگاه برای رسیدگی به جرایم فضای مجازی این شهرستان ایجاد شده است.

برداشت خاکشیر از مزارع شهرستان داورزن

کارشناس تولیدات گیاهی جهاد کشاوری داورزن به خبرنگار خراسان رضوی گفت: برداشت محصول خاکشیر از اوایل اردیبهشت در سطح مزارع زیر کشت شهرستان آغاز می شود.

بانک صادرات مزینان پنجاه ساله شد

اوایل سال 1346 و در حقیقت اولین روز از بهار این سال شعبه بانک صادرات در مزینان تأسیس شد بانکی که در حال حاضر بزرگترین بانک خصوصی کشور وطبق نشریه بین المللی بنکربرترین بانک ایرانی نام گرفته و در مدت نیم قرنی که از تأسیس آن در زادگاه مان می گذرد با مدیریت چند مسئول و کارشناس کار آزموده همراه با کارمندان بومی و غیر بومی خدمات فراوانی را به مزینان و روستاهای همجوار ارائه کرده است.

دیدارمدیرعامل شرکت آبفاسبزواربا سبحانی فر

مدیرعامل و پرسنل شرکت آب و فاضلاب سبزوار با رمضانعلی سبحانی فر نماینده مجلس در شورای اسلامی دیدار کردند.

مدير آموزش وپرورش سبزوار:معلم با نفوذترين الگوی دانش آموز است

معاون مدير كل ومدير آموزش وپرورش سبزوار گفت:معلم با نفوذترين الگوی دانش آموز است .

سبحانی فر مطرح کرد:

تکلیف مجلس به خودروسازان برای تولید خودروهای کم مصرف

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت:خودروسازان چشم انداز تولید ۳ میلیون خودرو طی سال های آینده را برای خود ترسیم کرده اند، که از این میزان حداقل ۸۰۰ هزار خودرو می تواند هیبریدی و برقی باشد.

فرماندار ویژه سبزوار:

در دولت یازدهم پرداخت هزینه های درمان از ۲۳درصد به ۶ درصد کاهش یافت

معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار گفت: در دولت یازدهم پرداخت هزینه های درمان از 23 درصد به بیش از 6 درصد کاهش یافت.

به مناسبت روز جانباز صورت گرفت؛

تجلیل از جانبازان و همسران معلم آنان در شهرستان سبزوار

به مناسبت روز جانباز و معلم از جانبازان و همسران معلم آنان تجلیل و با شهدای معلم و دانشجو شهرستان سبزوار تجدید پیمان شد.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی:

دولت تدبیر و امید اجماع جهانی علیه ایران را شکست

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش های دولت تدبیر و امید سبب شد اجماع جهانی علیه جمهوری اسلامی ایران تغییر کند و ایران شناسی جایگزین ایران هراسی شود.

فرماندار ویژه سبزوار:

حضور حداکثری مردم در انتخابات آینده مطالبه نظام جمهوری اسلامی

فرماندار ویژه سبزوار با بیان اینکه انتخابات، نماد مردم سالاری دینی است، گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات آینده ، مطالبه نظام جمهوری اسلامی است.

شورای قرآن در شهرستان سبزوار تشکیل شد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سبزوار گفت: با توجه به نیاز سنجی انجام شده و فعالیت 11 موسسه قرآنی زیر نظر این اداره، شورای قرآن و کمیته نخبگان قرآنی برای حمایت از فعالان این عرصه در شهرستان تشکیل شد.

سبزوار رتبه نخست جشنواره نوجوان سالم خراسان رضوی

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: دانش آموزان سبزواری با کسب 63 رتبه برتر رتبه نخست ششمین جشنواره استانی نوجوان سالم را کسب کردند.

سبحانی فر مطرح کرد:

لزوم شناسنامه دار کردن تایرها برای کاهش قاچاق

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با اشاره به واردات برخی تایرهای بی کیفیت به کشور، گفت: با شناسنامه دار کردن لاستیک ها می توان تا میزان زیادی از واردات و قاچاق لاستیک به کشور جلوگیری کرد.

روایت داود باشتنی سرباز مجروح میرجاوه: تروریست‌ها به بقیه تیر خلاصی زدند

ساعات اولیه چهارشنبه‌شب هفته گذشته، باز هم خبری از استان سیستان‌وبلوچستان منتشر شد که خیلی از ایرانی‌ها را درغم و بهت فرو برد؛ شهادت ٩نفر از سربازان و نیروهای کادری مرزبانی در درگیری با اشرار مسلح و درمرز میرجاوه.

شهید مرزبان جوینی به همرزمان شهیدش پیوست

مراسم تشیع شهید مرزبان نیروی انتظامی در شهر نقاب مرکز شهرستان جوین با حضور احاد مردم به ویژه خانواده های شهدا و ایثارگران برگزار شد.

تقدیر استاندار استان از مدیر منطقه سبزوار

استاندار خراسان رضوی با اهداء لوح سپاس از مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار تقدیر و تشکر کرد.