عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس مطرح کرد

خودروسازان تا کی می‌خواهند با مونتاژکاری خود را خودروساز معرفی کنند؟

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: اگر ایران‌خودرو خود را خودروساز می‌داند، خودروی H30 Cross چینی به معنای واقعی کلمه مونتاژکاری است نه تولید یک خودروی ایمن و استاندارد.

رشد حدود سه برابری سرمایه گذاری در بخش صنعت سبزوار

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سبزوار گفت: با وجود مشکلات موجود حجم سرمایه گذاری بخش صنعت در این شهرستان پارسال 2.7 برابر رشد کرد.

سبحانی فر:

دستورالعمل استفاده از «تلگرام» در انتخابات تدوین شد

عضو کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه گفت: دستورالعمل استفاده از تلگرام در انتخابات اردیبهشت‌ماه در این کمیته تدوین شد.

پرداخت تسهیلات اشتغال به بانوان روستایی کارآفرین در سبزوار

فرماندار ویژه سبزوار گفت: در راستای تحقق اهداف شعار سال 'اقتصاد مقاومتی، تلید و اشتغال' بانوان روستایی کارآفرین این شهرستان می توانند تسهیلات اشتغال تا سقف 500 میلیون ریال با کارمزد چهار درصد دریافت کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار

63 درصد جمعیت غرب استان از پرونده سلامت بهره مند شده اند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: 63 درصد جمعیت شهرستانهای سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن در غرب خراسان رضوی از پرونده الکترونیک سلامت بهره مند شده اند.

نصب و راه اندازی دستگاه های MRI و سی تی اسکن در بیمارستان حشمتیه در آینده نزدیک

رئیس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی حشمتیه دردیدار نوروزی با ریاست دانشگاه ضمن تبریک سال جدید اظهار داشت : در طرح نوروزی بالغ بر 8 هزار نفر به بیمارستان جهت دریافت خدمات تشخیصی درمانی مراجعه نمودند .

تقدير شهردار سبزوار از شهروندان

شهردار سبزوار از مشاركت و همراهي شهروندان اين شهر كه با پرداخت به موقع عوارض چهارگانه نوسازي، صنفي، پسماند و خودرو شهرداري را در توسعه شهري كمك مي كنند، تقدير كرد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی:

ورشکسته خواندن صنعت و اقتصاد کشور اجحاف در حق فعالان این عرصه است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: افرادی که صنعت و اقتصاد کشور را ورشکسته می خوانند در حق فعالان این عرصه احجاف می کنند.

سبحانی فر:حمایت اصولگرایان از کاندیدای واحد موجب برگزاری پرشور انتخابات می‌شود

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم بخش های مختلف اصولگرایان برای حمایت از فرد خاصی به تفاهم برسند تا انتخاباتی پرشور همانند دوره‌های گذشته برگزار شود. حمایت اصولگرایان از کاندیدای واحد موجب برگزاری پرشور انتخابات می‌شود.

امام‌جمعه‌ سبزوار: علم، پایه‌ اقتصاد است

امام‌جمعه‌ سبزوار با توجه به اهمیت کسب علم و دانش در رشد و شکوفایی جامعه‌ اسلامی، گفت: «علم، پایه‌ اقتصاد است و رشد در زمینه‌های علمی و فرهنگی منجر به رشد اقتصادی و پویایی جامعه خواهد شد.»

ساخت دانشکده علوم قرآنی سبزوار با بزرگ‌ترین موقوفه قرآنی کشور

در سال ۱۳۹۴ در حالی که آخرین تلاش‌ها برای ادغام شدن دانشکده علوم قرآنی سبزوار با دانشکده‌های دیگر در حال رقم خوردن بود، برخی مسئولان تصمیم بر حذف این دانشکده گرفتند اما با ورود مجمع خیرین دانشگاه‌ساز، ساخت این دانشکده در دستور کار قرار گرفت.

سال گذشته در سبزوار قتلی انجام نشد

فرمانده انتظامی سبزوار گفت: سال گذشته حتی یک مورد قتل در سبزوار رخ نداد که این موضوع در 14 سال گذشته یک رکورد محسوب می شود.

زلزله 6 ریشتری در خراسان رضوی

معاون عملیات امداد و نجات هلال احمر با اشاره به وقوع زمین لرزه ٦ ریشتری در ساعت 10:39 امروز در خراسان رضوی از اعزام تیم‌های ارزیاب به منطقه زلزله‌زده خبر داد.

سبحانی فر : افزایش مناسبات ایران و روسیه در ارتقا امنیت خاورمیانه موثر است

رئیس گروه دوستی پارلمان ایران و روسیه گفت: افزایش مناسبات دو کشور در ارتقاء امنیت منطقه خاورمیانه، ریشه کنی تروریسم و افزایش سطح مناسبات تجاری موثر است.

افزایش 60 درصدی بارندگی در سبزوار

رئیس اداره هواشناسی سبزوار گفت: از ابتدای فروردین ماه تاکنون 36،8 میلیمتر بارندگی در این شهرستان ثبت شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 60 درصد افزایش داشته است.

رمضانعلی سبحانی فر:

جشنواره رسانه‌ای شهدای مدافع حرم گرامیداشت ایثار و شهادت است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، اولین جشنواره رسانه‌ای شهدای مدافع حرم را گامی در مسیر گرامیداشت فرهنگ ایثار و شهادت توصیف کرد.

درنگی بر اقبال گسترده سیاسیون جوان برای رقابت در انتخابات شورای شهر سبزوار

شور جوانان یا تجربه کهنه‌کاران؟

تاریخچه شورای شهر موضوعی نیست که در مجالی اندک بشود به آن پرداخت بلکه موضوعی است که در عرصه‌های مختلف فرهنگی و به خصوص اجتماعی، نیاز به بحث و بررسی دارد. مقوله ای که امروزه با ورود مباحث سیاسی در آن باعث شده حواشی بر متن غلبه کند.

بازدید 333 هزار و 538 مسافر و زائر از آثار تاریخی و فرهنگی سبزوار

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سبزوار گفت: 333 هزار و 538 مسافر و زائر در ایام نوروز امسال از آثار تاریخی و فرهنگی، جاذبه های طبیعی، المان های شهری و صنایع دستی این شهرستان دیدن کردند.

اسکان 174 هزار زائر و مسافر در طول ایام نوروز در سبزوار

دبیر ستاد اسکان سبزوار گفت: 174 هزار و 600 زائر و مسافر از ابتدای سفرهای نوروزی تاکنون در مدارس، هتل ها و مهمانپذیر های این شهرستان اسکان داده شده اند.

پرداخت 25 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان کمیته امداد جوین

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) جوین گفت: 25 میلیارد ریال تسهیلات خوداشتغالی سال گذشته به 167مددجو در این شهرستان پرداخت شد.