درنگی بر اقبال گسترده سیاسیون جوان برای رقابت در انتخابات شورای شهر سبزوار

شور جوانان یا تجربه کهنه‌کاران؟

تاریخچه شورای شهر موضوعی نیست که در مجالی اندک بشود به آن پرداخت بلکه موضوعی است که در عرصه‌های مختلف فرهنگی و به خصوص اجتماعی، نیاز به بحث و بررسی دارد. مقوله ای که امروزه با ورود مباحث سیاسی در آن باعث شده حواشی بر متن غلبه کند.

بازدید 333 هزار و 538 مسافر و زائر از آثار تاریخی و فرهنگی سبزوار

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سبزوار گفت: 333 هزار و 538 مسافر و زائر در ایام نوروز امسال از آثار تاریخی و فرهنگی، جاذبه های طبیعی، المان های شهری و صنایع دستی این شهرستان دیدن کردند.

اسکان 174 هزار زائر و مسافر در طول ایام نوروز در سبزوار

دبیر ستاد اسکان سبزوار گفت: 174 هزار و 600 زائر و مسافر از ابتدای سفرهای نوروزی تاکنون در مدارس، هتل ها و مهمانپذیر های این شهرستان اسکان داده شده اند.

پرداخت 25 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان کمیته امداد جوین

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) جوین گفت: 25 میلیارد ریال تسهیلات خوداشتغالی سال گذشته به 167مددجو در این شهرستان پرداخت شد.

برگزاری اردوی جهادی حلقه‌ صالحین دانشجویی سبزوار

اردوی جهادی با حضور ۵۵ بسیجی جهادگر از متربیان و سرگروه‌های حلقه‌های صالحین دانشجویی در مناطق محروم روستایی شهرستان سبزوار برگزار شد.

انفجار ناشی از نشت گاز در سبزوار یک مصدوم برجای گذاشت

معاون فنی و عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار گفت: انفجارناشی از نشت گاز و آتش سوزی حاصل از آن در آشپزخانه یک منزل مسکونی در سبزوار یک مصدوم بر جای گذاشت.

سبحانی‌فر:

برای تحقق شعار سال باید از ظرفیت‌های داخلی حمایت کنیم

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: در راستای اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال باید از خام فروشی جلوگیری کرده و با فرآوری محصولات ضمن کسب درآمد و ارزش افزوده بیشتر برای اقتصاد، به اشتغال کشور هم کمک کنیم.

آغاز ثبت نام معتکفان سبزوار از ۱۷ فروردین

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌ سبزوار اظهار کرد: ثبت نام مراسم اعتکاف از ۱۷ فروردین در مساجدی که در این شهرستان در نظر گرفته شده است آغاز خواهد شد.

نامه سرگشاده ۱۲نماینده اصلاح‌طلب به کاندیداهای اصلاح‌طلب انتخابات- شوراها:

سبحانی فر به کمپن انصراف پیوست

نامه سرگشاده ۱۲نماینده اصلاح‌طلب به کاندیداهای اصلاح‌طلب انتخابات- شوراها

افزایش ۲۸ درصدی بارندگی در جوین

رئیس اداره هواشناسی جوین گفت :میزان بارش در این شهرستان از ابتدای سال زراعی جاری( از ابتدای مهر 95) تا کنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته 28.6 درصد افزایش داشته است.

افزایش 50 درصدی گردشگران خوشاب

مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوشاب گفت: 20 هزار مسافر نوروزی از جاذبه های گردشگری این شهرستان دیدن کردند که نسبت به سال گذشته 50 درصد افزایش داشت.

رئیس جمعیت هلال احمر سبزوار:

۲ فرد مفقود شده در ارتفاعات کیخسرو سبزوار پیدا شدند

رئیس جمعیت هلال احمر سبزوار گفت: ۲ فرد مفقود شده در ارتفاعات کیخسرو سبزوار با تلاش نیروهای امدادی پیدا شدند.

فرمانده ناحیه مقاومت سبزوار

بیش از ۸۰ طرح اشتغال‌زایی با رویکرد اقتصاد مقاومتی در سبزوار اجرایی شد‌

فرمانده ناحیه مقاومت سبزوار گفت: سال گذشته بیش از ۸۰ طرح اشتغال زایی با رویکرد اقتصاد مقاومتی در سبزوار اجرایی شد.

سبحانی فر: افزایش 30 درصدی بودجه وزارت ورزش

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به خاطر حساسیت، مراحل واگذاری این دو باشگاه متوقف شده است،گفت: پس از فراهم سازی بسترهای لازم باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی واگذار می‌شوند.

یادی از پدر شعر انقلاب

نگذاریم حمید سبزواری‌ها در مرزهای ادبی و جغرافیایی دفن شوند

حسین ممتحنی مشهور به «حمید سبزواری» متولد ۱۳۰۴ در سبزوار است که به دلیل سروده‌های شاخص در زمینه انقلاب، لقب «پدر شعر انقلاب» را در کارنامه هنری خود یدک می‌کشد؛ این شاعر انقلابی در خردادماه سال ۹۵ درگذشت که به همین مناسبت نگاهی کوتاه به شخصیت این شاعر برجسته از نگاه شاعران داریم.

رییس جمعیت هلال احمر سبزوار:

سبزوار با ۳۵ تصادف جاده‌ای حادثه خیزترین محور استان در نوروز ۹۶

رییس جمعیت هلال احمر سبزوار گفت: امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر سبزوار با امدادرسانی به 35 حادثه جاده‌ای بالاترین پوشش امداد جاده‌ای استان را در ایام نوروز 96 داشته‌اند.

برادران:12 فروردین یادآور خلق حماسه سیاسی در تثبیت مردمی ترین نظام حکومتی جهان است

معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار گفت: 12 فروردین یادآور خلق بزرگترین حماسه سیاسی کشور در تثبیت مردمی ترین نظام حکومتی در جهان به رهبری امام راحل است.

مقصودی:رای بالای مردم به جمهوری اسلامی

رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی برخی گروه ها در پی ایجاد نظامی غیر از جمهوری اسلامی بودند اما مردم 12 فروردین با اتحاد حول محور ولایت فقیه، نظام جمهوری اسلامی را با آرای بالا انتخاب کردند.

سبحانی فر:

12 فروردین سمبل ایستادگی یک ملت در برابر سلطه گری

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: 12 فروردین سمبل ایستادگی یک ملت در برابر سلطه گری، دیکتاتوری و تحقق مردم سالاری دینی در جمهوری اسلامی است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سبزوار

12 فروردین تجربه موفق الگوی ولایت فقیه و مرد سالاری دینی

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سبزوار گفت: 12 فروردین تجربه موفقی از الگوی ولایت فقیه است که نظام جمهوری اسلامی را شکل داد.