جمع آوری 12،8میلیارد ریال زکات در جوین

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) جوین گفت: از ابتدای امسال 12 میلیارد و 877 میلیون ریال زکات به صورت نقدی و غیرنقدی در این شهرستان جمع آوری شد.

بدهکاری 50 میلیارد ریالی ادارات سبزوار به موقوفات

۲۷ اداره و نهاد دولتی سبزوار بیش از 50 میلیارد ریال پذیره اولیه یا تغییر کاربری به موقوفات شهرستان بدهکار هستند.

سبحانی‌فر

کاهش میزان آب‌های زیرزمینی و روند رو به افزایش خسارات کشاورزان

با توجه به میزان کاهش بارندگی طی سال‌های اخیر این بخش با مشکلات عدیده‌ای روبه‌رو بوده است و کم‌آبی موجب افت و کاهش میزان آب‌های زیرزمینی و همچنین موجب خسارت به کشاورزان شده است.

727 میلیارد ریال سرمایه گذاری در بخش صنعت سبزوار

معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار گفت:727 میلیارد ریال سرمایه گذاری در 2 سال گذشته در بخش صنعت این شهرستان انجام شد.

حریق فروشگاه کفش در سبزوار

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار از حریق فروشگاه کفش‌فروشی در این شهرستان خبر داد و میزان خسارت وارده به این فروشگاه را 100 درصد اعلام کرد.

انجام مطالعات مرحله اول و دوم تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی سبزوار

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی از برگزاری مناقصه و تعیین مشاور مطالعات مرحله اول و دوم طراحی تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی سبزوار خبرداد.

دیدار فعالان فرهنگی جبهه انقلاب اسلامی و امام جمعه سبزوار

مسئولین جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی سبزوار با امام جمعه دیدار کردند.

پایگاه انتقال خون سبزوار فرسوده ترین پایگاه استان

رئیس پایگاه انتقال خون سبزوار گفت: براساس بازدیدهای بازرسان سازمان انتقال خون، ای پایگاه به لحاظ فضای فیزیکی و عمرانی فرسوده ترین پایگاه استان خراسان رضوی است.

پرداخت 60 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در سبزوار

معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار گفت: 60 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال از ابتدای امسال تا کنون به 230 واحد صنعتی، خدماتی و کشاورزی طرح پرداخت شد.

راهیابی نمایش افراسیاب ازسبزواربه سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاترفجر

با راهیابی نمایش افراسیاب به جشنواره بین المللی تئاترفجر برگ زرین دیگری برافتخارات هنرنمایش شهرستان افزوده شد .

بازهم مجتمع دکتر علی شریعتی مزینانی در دستور کار دولت قرار گرفت

تصمیم نماینده ویژه رییس جمهور در مورد ارجاع اختلافهای ناشی از اجرا یا تفسیر قراردادهای مربوط به طرحهای عمرانی که به استناد اصل یکصد و بیست و هفتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و با رعایت تصویبنامه شماره 179611/ت50151هـ مورخ 3/12/1392 اتخاذ شده است، برای اجرا ابلاغ می‌شود.

برگزاری بیست و هشتمین نشست پژوهشی موسیقی در سبزوار

بیست و هشتمین نشست تخصصی پژوهش موسیقی سبزواردرمجتمع فرهنگی وهنری بیهقی سبزواربرگزارشد

ارائه خدمات به ۵۳ هزار نفر حاشیه‌نشین در سبزوار

۵۳ هزار نفر در سبزوار زیرپوشش طرح کاهش آسیب‌های اجتماعی قرار دارند. فرماندار سبزوار با اعلام این مطلب افزود: ۵۳ هزار نفر از ساکنان سکونتگاه‌های غیررسمی سبزوار زیرپوشش طرح کاهش آسیب‌های اجتماعی قرار گرفته‌اند.

حفاران غیرمجاز و سارقان آثار تاریخی در جوین ناکام ماندند

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری جوین گفت: پنج نفر از حفاران غیرمجاز و سارقان آثار تاریخی در منطقه پیرانکوه این شهرستان با مشاهده ماموران میراث فرهنگی و نیروی انتظامی بلافاصله از محل متواری شدند.

موفقیت کارمند واحد سبزوار در جشنواره کشوری

کارمند دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار موفق به کسب مقام نخست جشنوارهٔ سراسری عکس «سفیران شهر» شد.

مقصودی: منشور حقوق شهروندی راه حل مشکلات اجتماعی است

رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی در مجلس شورای اسلامی گفت: منشور حقوق شهروندی برای رفع مشکلات اجتماعی جامعه است که باید ضمانت اجرایی داشته باشد.

پاسخ وزار ت آموزش و پرورش به نامه سبحانی فر

وزار ت آموزش و پرورش به نامه سبحانی فر نماینده مردم سبزوار،جوین،جغتای،خوشاب،داورزن ، ششتمد و روداب در مجلس شورای اسلامی در خصوص در خواست جمعی از بازنشستگان آموزش و پرورش شهرستان سبزوار پاسخ داد.

محمد برآبادي:

گام بلندي براي ترويج کتابخواني برداشته شد

ايجاد باشگاه‌هاي کتابخواني کودک و نوجوان در سراسر شهرهاي ايران، از جمله اقدامات جديد دفتر برنامه‌ريزي پژوهش‌هاي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي در راستاي ترويج کتابخواني در بين قشر آينده‌ساز کشور است؛ طرحي که با هدف ترويج کتابخواني و افزايش سرانه مطالعه، ارتقاي فرهنگ گفت‌و‌گو، تقويت استدلال و مهارت در بحث، قدرت تحليل و تفکر انتقادي در بين دانش‌آموزان شهرهاي مختلف کشور به اجرا درآمده است.

سبحانی فر در جمع انجمن اسلامی فرهنگیان مشهد تاکید کرد:

تلاش مجلس و دولت بر ارتقای سطح معیشت فرهنگیان

نماینده مردم شهرستان های سبزوار،جوین،جغتای،خوشاب،داورزن ، ششتمد و روداب در مجلس شورای اسلامی ر در جمع انجمن اسلامی فرهنگیان مشهد گفت: مجلس و دولت تلاش بر ارتقای سطح معیشت فرهنگیان و کم کردن فاصله دریافتی فرهنگیان با سایر بخش ها دارند

سبحانی فر مطرح کرد:

مجلس در برنامه ششم فرمولی کارشناسی برای خوراک پتروشیمی ها تعیین می کند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت:توسعه صنایع بزرگ و مولد مانند پتروشیمی و پالایشگاه‌ها در کاستن از چالش هایی مانند کمبود فرصت های شغلی و افزایش بهره‌مندی از نیروی های دانش‌آموخته مؤثر است.