سبحانی فر :

لغو سخنرانی علی مطهری قابل پیگیری است

علی سبحانی‌فر اظهار کرد: لغو سخنرانی علی مطهری نائب رئیس مجلس شورای اسلامی قابل پیگیری است و نباید اقدامی که به صورتی قانونی صورت گرفته است، مورد قانون‌شکنی قرار بگیرد و از آنجایی که این سخنرانی تمام مسیرهای قانونی را طی کرده بود با این حال با عدم برگزاری مواجه شد که دلایل آن در حال بررسی است

گزارش تصویری مراسم عزاداری اربعین حسینی در روستای بروغن

گزارش تصویری مراسم عزاداری اربعین حسینی در روستای بروغن

سبحانی‌فر:

در واردات فناوری از آمریکا منعی نداریم

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: از سخنان مقام معظم رهبری چیزی دال بر عدم رابطه علمی و فناوری با کشورهای مختلف از جمله آمریکا استنباط نمی‌شود.

راه اندازی پنج ایستگاه فرهنگی و هنری استقبال از زایرین در داورزن

نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی داورزن با ایجاد و راه اندازی پنج ایستگاه فرهنگی و هنری به استقبال زائرین امام هشتم می رود.

عزاداری اربعین حسینی در سبزوار

عزاداری اربعین حسینی در سبزوار

مقصودی/پیاده روی اربعین حرکت بزرگ فرهنگی علیه جبهه استکبار است

رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت: پیاده روی اربعین حرکت بزرگ فرهنگی اسلام علیه جبهه استکبار و سدی در مقابل هجمه های فرهنگی دشمنان است.

سبحانی فر/همایش بزرگ اربعین مصداق بارز تحقق وحدت در جهان اسلام است

رمضانعلی سبحانی فر در جمع مردم تعدادی از اهالی روستاهای جوین، جغتای و داورزن در سبزوار افزود: برپایی همایش بزرگ اربعین در کشور عراق تبدیل به نماد قدرت فرهنگی، فکری و معنوی جهان اسلام در برابر تفکر وهابی گری و سلفی گری شده است.

آئین نمادین حرکت کاروان اسرای کربلا در سبزوار برگزار شد

آئین نمادین حرکت کاروان اسرای کربلا روز یکشنبه همزمان با اربعین حسینی از شهرک اندیشه سبزوار تا سمت چهارراه شهدای این شهر برگزار شد.

سبحانی فر تاکید کرد:

لزوم جلوگیری از تبلیغات دوپهلو برای بسته های اینترنتی اپراتورها/ تبلیغات شفاف حق مردم است

رییس کمیته ارتباطات کمیسیون صنایع مجلس،گفت:باید دستور العمل مشخص و یکپارچه‌ای برای اطلاع‌رسانی دقیق درباره نحوه محاسبه و پایان بسته‌های اینترنتی تدوین شود.

پایگاه هلال احمر در جاده سبزوار - نیشابور فعال شد

رئیس جمعیت هلال احمر سبزوار گفت: همزمان با فرارسیدن دهه پایانی ماه صفر و اجرای طرح ترافیک زمستانه پایگاه امداد و نجات جاده ای موقت هلال احمر در جاده نیشابور - سبزوار راه اندازی شد.

حال کتاب کودک خوب نیست

عضو هیات مدیره انجمن کودک و نویسنده پیشکسوت ادبیات کودک و نوجوان گفت: وضعیت کتاب کودک در برابر گسترش شبکه های مجازی خوب نیست.

سبحانی فر

دیپلماسی دولت یازدهم شرایط صادرات محصولات ایرانی را فراهم کرد

رئیس گروه پارلمانی دوستی ایران و روسیه گفت: دیپلماسی خرمندانه دولت یازدهم شرایط لازم را برای صادرات محصولات ایرانی به سایر کشورها به خصوص روسیه فراهم کرد بنابراین بازرگانان و صادرکنندگان ایرانی باید از این فرصت به خوبی بهره برداری کنند.

راه اندازی 20 باشگاه کتابخوانی در سبزوار

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سبزوار گفت: به مناسبت هفته کتاب 20 باشگاه کتابخوانی در این شهرستان راه اندازی شد و 25 باشگاه کتاب خوانی نیز در انتظار ثبت است.

فرماندار سبزوار:

برخی درصدد کم رونق نشان دادن وضعیت صنعت این شهرستان هستند

فرماندار ویژه سبزوار گفت: برخی با سیاهنمایی، طرح مسائلی مانند تعطیلی کارخانه ها و انتشار اخبار نادرست درصدد کم رونق نشان دادن وضعیت صنعت این شهرستان هستند.

آبشار برغمد

آبشار برغمد در استان خراسان رضوی واقع است

سبحانی فر مطرح کرد:

برپایی نمایشگاه قطعات خودرو فرصتی برای سازگاری با معادلات جهانی خودرویی

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی قطعات خودرویی فرصت مناسبی برای انتقال دانش فنی و تکنولوژی به کشور است،گفت: برگزاری این نمایشگاه‌ها مجال خوبی برای سازگاری کشور با معادلات جهانی خودرویی است.

بازدید وزیر جهاد کشاورزی ازاسید سیتریک جوین

محمود حجتی پنجشنبه شب در جریان بازدید از این کارخانه گفت: این کارخانه ظرفیت تولید سالانه 40 هزار تن محصول اسید سیتریک را دارد.

سبحانی فر:

کارخانه اسید سیتریک جوین انحصار تولید این محصول را از دست بیگانگان خارج می کند

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: کارخانه اسید سیتریک جوین انحصار تولید این محصول استراتژیک را از دست کشورهای بیگانه خارج می کند.

آیین 700 ساله سوگواره عباسیه در سبزوار آغاز شد

آیین 700 ساله سوگواره عباسیه شامگاه جمعه با حضور 20 گروه تعزیه خوانی در این شهرستان آغاز شد وبه مدت 10 شب ادامه می یابد.

برداشت زعفران از مزارع ابوچناری

با فرارسیدن فصل برداشت زعفران ، برداشت این محصول در روستای ابوچناری آغاز شده است.