فرمانده انتظامی سبزوار:

جرائم خشن در این شهرستان مهار شده است

فرمانده انتظامی سبزوار گفت: با تلاش ماموران این فرماندهی جرائم خشن و مزاحمتهای اراذل و اوباش در این منطقه به خوبی مهار شده است.

همایش شیرخوارگان حسینی/ سبزوار

همایش شیرخوارگان حسینی/ سبزوار

افزايش ۱۰درصدي نرخ كرايه سرويس مدارس در سبزوار

معاون سازمان تاكسيراني شهرداري سبزوار گفت: نرخ كرايه سرويس هاي مدارس سبزوار در سال تحصيلي۹۶-۹۵ ،۱۰ درصد افزايش يافت.

بازدید نماینده تام الاختیار وزیرنیرو در مسکن مهر از پروژه های آبفای سبزوار

نماینده تام الاختیار وزیر نیرو در مسکن مهر از پروژه های شرکت آب و فاضلاب سبزوار بازدید کرد .

شهردار سبزوار تاكيد كرد: بهره‌گیری از فرصت فصل کاری در اجرای طرح هاي شهري

شهردار سبزوار در بازدید از منطقه توحيد شهر و پارك مركزي آن بر لزوم بهره‌گیری حداکثری از موقعیت‌ فصل‌ کاری، مدیریت زمان و هزینه تاکید کرد.

بررسی مشکلات بخش آب و فاضلاب سبزوار با حضور معاون فرماندار

جلسه بررسی مشکلات بخش های آب و فاضلاب شهر سبزوار با حضورمعاون فنی عمرانی فرمانداری در سالن اجتماعات شرکت آب و فاضلاب شهری این شهرستان برگزار شد .

همایش شیرخوارگان حسینی درجوین برگزارمی شود

فرمانده سپاه جوین گفت: همایش شیرخوارگان حسینی همزمان با سراسر کشور در اولین جمعه ماه محرم در این شهرستان برگزار می شود.

کاشت گل هاي فصلی پاییزي در سبزوار

مديرعامل سازمان پارک ھا و فضای سبز شھرداری سبزوار از کاشت ۲۵ هزار گونه گل ھای فصلی پاییزه در میادین و بلوارھای سطح شھر خبر داد.

کاهش 12 درصدی طلاق در سبزوار

رئیس اداره ثبت‌ احوال سبزوار از کاهش 12 درصدی طلاق در این شهرستان خبر داد و میزان ثبت ولادت از ابتدای امسال تاکنون را بالغ بر 3 هزار و 932 مورد اعلام کرد.

سبحانی فر:

بازار رقابتی لازمه تولید خودروهای ارزان قیمت

نماینده مردم سبزوار،جوین،جغتای،خوشاب،داورزن و ششتمد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فناوری خودروهایی همانند پراید و پژو از رده خارج است،گفت: کیفیت و فناوری پراید و پژو مربوط به ده ها گذشته است که درهمین راستا قطعا باید خودروهای به‌روز و در توان مالی طبقات متوسط در دسترس مردم قرار گیرد.

راه اندازی آزمايشي سامانه فاتحه مجازی در سبزوار

مدير عامل سازمان آرامستان هاي شهرداري سبزوار از راه اندازيآزمايشي سامانه فاتحه مجازي زيارت مزار شهدا و متوفيان در اين شهر خبر داد.

نشست مشترک سبحانی فر وبرادران با معاون وزیر راه و شهرسازی

نشست مشترک علی سبحانی فر نماینده سبزوار بزرگ در مجلس شورای اسلامی و برادران، فرماندار شهرستان با مدیر عامل ساخت و توسعه راهها و راه آهن وزارت راه ؛مسکن و شهرسازی دیروز برگزارشد.

سبحانی فر خبر داد:

تاکید بر اجرایی شدن مصوبات شورا درباره پدیده و موسسه میزان

عضو فراکسیون توسعه شرق کشور از نشست این فراکسیون با دبیر شورای عالی امنیت ملی خبرداد و گفت:نمایندگان دراین نشست تاکید کردند که مصوبات شورای عالی امنیت ملی درخصوص موسسات مالی و اعتباری میزان،آرمان و پردیس بانک و همچنین مجموعه پدیده شاندیز اجرایی شود.

رئیس شبکه دامپزشکی سبزوار:

میدان دام سبزوارفاقدپروانه بهداشتی است

رئیس شبکه دامپزشکی سبزوار گفت: میدان دام به لحاظ قرار گرفتن در مجاورت برخی صنایع موجود و عدم رعایت برخی حریم‌ها فاقد پروانه بهداشتی است و تغییر کاربری آن اضطراری است.

برگزاری آیین سیاهپوشان در کاشمر و سبزوار

آیین معنوی سیاهپوشان شنبه شب باحضور ذاکرین، پیرغلامان حسینی و دوستداران اهل بیت (ع)در شهرستانهای کاشمر و سبزوار برگزار شد.

کشف محموله 10 میلیارد ریالی کالای قاچاق در سبزوار

فرمانده انتظامی سبزوار گفت: یک محموله کالای قاچاق به ارزش 10 میلیارد ریال از یک دستگاه خودرو تریلی در سبزوار کشف شد.

انهدام باند سارقان خودرو در سبزوار

فرمانده انتظامی سبزوار گفت: باند چهار نفره سارقان خودرو در این شهرستان شناسایی و متهمان با تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی شدند.

سبحانی فر: برداشت امسال چغندرقند پس از پیروزی انقلاب اسلامی بی سابقه است

عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه برداشت چغندرقند امسال پس از پیروزی انقلاب اسلامی بی سابقه بوده است،گفت:افزایش تولید چغندر قند با برنامه ریزی بهینه هدایت شود.

با حضور سبحانی فر

همایش گرامیداشت روز بهورز در سبزواربرگزار شد

رئیس گروه نیروی انسانی مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: این وزارتخانه نیازمند پنج هزار بهورز است و جذب این تعداد نیرو در دستور کار قرار دارد.

شناسایی ٣٠٠ گروه تعزیه در شهرستان سبزوار، جوین و جغتای

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سبزوار گفت: ٣٠٠ گروه تعزیه خوان در سه شهرستان سبزوار ، جوین و جغتای شناسایی و تاکنون ٦٣ گروه از این تعداد سازماندهی شده اند