جایگاه نخست کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی سبزوار

دبیر خانه کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی سبزوار موفق به کسب رتبه اول در خراسان رضوی شد.

سفر وزیر راه و شهر ازی به سبزوار

وزیر راه و شهر سازی فردا به پنج شهرستان سبزوارسفر می کند

تهدید دستگاه‌های خدمات دهنده به مردم توسط سبحانی‌فر

رییس کمیته مخابرات مجلس دستگاه‌های دولتی و غیردولتی خدمات دهنده به جامعه که حاضر به پیوستن به دولت الکترونیک نیستند را به انتشار عمومی اسامی‌شان تهدید کرد.

محصولات جدید سایپا تحریم‌ها را بی‌اثر می‌کنند

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: سایپا با معرفی محصولات جدید در رده‌‌های مختلف، کمبودهای موجود در بازار را برطرف خواهد کرد.

استیضاح وزرا مشکل را حل نمی کند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه با استیضاح کرباسیان و دیگر وزرا مشکل اقتصادی کشور حل نمی شود، گفت: با استیضاح در این شرایط موافق نیستم.

بناهای تاریخی خوشاب به مرمت اضطراری نیاز دارند

مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوشاب گفت: تمام بناهای تاریخی شاخص این شهرستان برای جلوگیری از آسیب بیشتر و خرابی، نیاز به عملیات مرمت اضطراری دارند.

سبحانی‌فر:

ترامپ به برجام برگردد بعد پیشنهاد مذاکره دهد

نماینده مردم سبزوار در مجلس گفت: اگر قصد دارید با ما مذاکره کنید با زبان گانگستری و چاله میدانی نمی‌شود،به آقای ترامپ توصیه می‌شود به برجام برگردد سپس درخواست مذاکره با ایران را داشته باشد.

اوقاف سبزوار 5،3 میلیارد ریال طلب دارد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: این نهاد بابت اجاره بهای مکانهای وقفی پنج میلیارد و 316 میلیون ریال از ادارات در سطح شهرستان طلب دارد.

پلمپ دو عطاری مداخله گر در امور دارویی در سبزوار

دو عطاری مداخله گر در امور پزشکی و دارویی در سبزوار پلمب شد.

قطار 62 راس گوسفند را در جغتای تلف کرد

رئیس جمعیت هلال احمر جغتای گفت: برخورد قطار مسافربری تهران - مشهد با گله گوسفند در محدوده راه آهن این شهرستان، 62 راس گوسفند را تلف کرد.

سبحانی‌فر:

دولت الکترونیک شبکه های فساد را از بین می برد

رییس کمیته ارتباطات مجلس، از بازدید کمیسیون صنایع از نمایشگاه الکامپ خبر داد.

کاهش تولید انگور در خوشاب

مدیر جهاد کشاورزی خوشاب گفت: تولید انگور یاقوتی در تاکستانهای این شهرستان امسال در مقایسه با سال زراعی گذشته 35 درصد کمتر شد.

عرصه منابع طبیعی سبزوار با سه جنگلبان حراست می شود

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سبزوار گفت: 800 هزار هکتار عرصه منابع طبیعی این شهرستان در بخش های روداب، ششتمد و مرکزی با سه جنگلبان حراست می شود.

رونمایی از سند توسعه بخش روداب

در مراسمی با حضور جمعی از مسئولان، سند توسعه بخش روداب، شهرستان سبزوار، رونمایی شد.

کسری ۱۰۰ هزار تنی گندم تنها در یک استان

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: تنها در یک استان‌ طی یک سال ۱۰۰ هزار تن نسبت به میزان گندم خریداری شده کسری وجود داشت، این درحالی است که هنگام خرید افت رطوبت، افت مفید و غیر مفید محاسبه می‌شود.

10 واحد صنعتی راکد سبزوار به تولید بازگشت

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سبزوار گفت: از ابتدای امسال 10 واحد صنعتی و معدنی نیمه فعال و راکد این شهرستان به چرخه تولید بازگشته اند.

اعتصاب کامیونداران سبزوار صحت ندارد

رئیس هیات مدیره انجمن صنفی رانندگان سبزوار گفت: خبر اعتصاب کامیونداران این شهرستان که عصر امروز در برخی شبکه های فضای مجازی معاند منتشر شده شایعه و کذب محض است.

احتکار در بازار گوشی تلفن همراه

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: گوشی‌های وارداتی در محل‌هایی نگهداری می‌شوند تا در زمانی خاص با قیمتی متفاوت به بازار عرضه شوند این عدم عرضه به بازار یک نوع احتکار محسوب می‌شود.

مدیرعامل ثامن‌الحجج بازداشت شد

ابوالفضل م کیست؟

مدیرعامل مؤسسه مالی اعتباری ثامن‌الحجج که متهم ردیف اول این پرونده هم محسوب می‌شود، با تشدید قرار وثیقه و عجز از ناتوانی قرار صادره، بازداشت و راهی زندان شد.

استقبال کودکان روستا‌های بخش روداب از جشنواره کتابخوانی رضوی

همزمان با آغاز دهه کرامت، هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی با استقبال کم نظیر کودکان و نوجوانان در روستا‌های بخش روداب سبزوار برگزار شد.