واژگونی یک دستگاه سواری سمند در محور قوچان به سبزوار

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان قوچان از مصدومیت 4 نفر در حادثه واژگونی یک دستگاه خودروی سواری سمند در محور قوچان سبزوار خبر داد.

برگزاری نخستین همایش ملی عطاملك جوینی در سبزوار

نخستین همایش ملی نكوداشت عطاملك جوینی در دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار برگزار می‌شود.

معاون بهداشتی وزارت در سبزوار:

700 سکونتگاه غیررسمی زیر تحت پوشش طرح تحول نظام سلامت قرار گرفت

معاون بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در چارچوب فعالیت دولت تدبیر و امید 700 سکونتگاه غیررسمی یا مناطق حاشیه نشین در سطح کشور زیر پوشش خدمات طرح تحول نظام سلامت قرار گرفت که پیش از این از خدمات بهداشتی و درمانی برخوردار نبودند.

رشد فعالیتهای علمی دانشجویی دانشگاه حکیم سبزواری در چارچوب سیاستهای دولت تدبیر و امید

رئیس دانشگاه حکیم سبزواری گفت: در چارچوب سیاست دولت تدبیر و امید مبنی بر فضای باز فرهنگی، سیاسی و اجتماعی ظرف سه سال گذشته تعداد نشریات دانشجویی این دانشگاه از هشت به 60 نشریه دارای مجوز رسیده است.

80 درصد طرح سامانه یکسانسازی آدرس در سبزوار اجرا شد

رئیس اداره پست سبزوار گفت: 80 درصد طرح بزرگ سامانه یکسانسازی آدرس(GNAF) در چارچوب سیاست دولت یازدهم برای توسعه خدمات الکترونیکی و زیرساخت فناوری اطلاعات تاکنون با هزینه یک میلیارد و 850 میلیون ریال در این شهرستان اجرا شده است.

سبحانی فر عضو کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه شد

رمضانعلی سبحانی‌فر و احمد کاظمی، به عنوان عضو در کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه برگزیده شدند.

تسریع در تکمیل ورزشگاه پانزده هزار نفری سبزوار

پیگیری تسریع در راه اندازی ایستگاه راه آهن حکم آباد

در نشست دیروز علی سبحانی فر با مدیرعامل و مدیران راه آهن کشور، تسریع در اجرایی شدن راه آهن سبزوار و راه اندازی ایستگاه راه آهن حکم آباد مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

سبزوار تنها نماینده ایران در نمایشگاه بین‌المللی شیان چین

رئیس اداره میراث فرهنگی سبزوار از انتخاب این شهرستان به عنوان نماینده ایران برای شرکت در نمایشگاه بین المللی شیان چین خبر داد.

عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی:

سهم اعتبارات خراسان رضوی از بودجه کشور باید ۸ درصد باشد

عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت: سهم اعتبارات خراسان رضوی از مجموع بودجه کشور باید ۸ درصد باشد اما متاسفانه هم‌اکنون سهم استان از این اعتبار ۶.۸ درصد است.

رئیس هیئت فوتبال شهرستان سبزوار خبر داد:

جعل امضا در هیئت فوتبال سبزوار

رئیس هیئت فوتبال شهرستان سبزوار گفت: شهریور ماه سال گذشته نامه‌ای از هیئت فوتبال شهرستان سبزوار به اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی تنظیم شد که در آن، امضای من جعل شده بود.

تشکیل فراکسیون رسانه و مطبوعات در مجلس

فراکسیون رسانه و مطبوعات در مجلس تشکیل شد.

جشن بزرگ دهه کرامت در شبکه بهداشت و درمان خوشاب

به مناسبت دهه کرامت « میلاد کریمه اهل بیت حضرت معصومه ( س) و علی ابن موسی الرضا ( ع) »در شبکه بهداشت و درمان خوشاب باشکوهی برگزارگردید.

محیط زیست سبزوار به 40 محیطبان نیاز دارد

رئیس اداره حفاظت محیط زیست سبزوار گفت: در حالی که این اداره طبق معیارهای جهانی به 40 محیطبان نیاز دارد فقط 14 محیطبان در این شهرستان وجود دارد.

غرق شدن نوجوان 14 ساله سبزواری در استخرآب کشاورزی

معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار گفت: یک نوجوان 14 ساله هنگام شنا در یکی از استخرهای کشاورزی این شهرستان غرق شد

احداث دهکده سالمندان سبزوار در آینده نزدیک

مدیرعامل بنیاد خیریه سالمندان مادر سبزوار با بیان اینکه مرکز نگهداری سالمندان مادر در این شهرستان از کمبود فضای فیزیکی رنج می‌برد، از احداث دهکده سالمندان سبزوار با ظرفیتی بالغ‌بر 700 نفر خبر داد.

کشف 98 قطعه مرغ مینای قاچاق در سبزوار

فرمانده انتظامی سبزوار از کشف 98 قطعه مرغ مینای قاچاق به ارزش هفت میلیارد و 700 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

سبحانی‌فر ناظر مجلس در هیأت واگذاری و فعالیت‌ها و بنگاه‌های دولتی به بخش غیردولتی شد

نمایندگان مردم در خانه ملت رمضانعلی سبحانی‌فر و علی اسماعیلی را به عنوان ناظران مجلس در هیأت واگذاری و فعالیت‌ها و بنگاه‌های دولتی به بخش غیردولتی از طریق مذاکره معرفی کردند.

طرح توسعه روستاها در سبزوار آغاز شد

معاون مالی و برنامه ریزی فرمانداری سبزوار گفت: اجرای طرح توسعه روستایی به عنوان رویکردی نو در سه روستای این شهرستان آغاز شد.

فرمانده انتظامی سبزوار:

موافق انتقال چادرنشینان حاشیه سبزوار نیستیم

سید محمد هاشمی با بیان اینکه موافق انتقال چادرنشینان حاشیه سبزوار نیستیم، گفت: اگر شعار حمایت از محروم را فریاد می زنیم نباید در عمل دچار خطا شویم.

سبحانی فر

جامعه تخریب را نمی پسندد

:نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تخریبهایی که این روزها علیه دولت و رئیس جمهور انجام می شود گفت: جامعه این نوع ادبیات را نمی پسندد.