گفتگو با همسر شهيد مهدی بيدی:

تولد «غزل» و عروج پدر درهم آميخت

همسر مهدی بيدی شهيد مدافع حرم گفت: امروز، روز تولد دخترم است و «غزل» با تشییع پیکر مهدی، تولدش را با عروج پدر به‌ عرش رفته‌اش جشن خواهد گرفت.

سبحانی فر: افزایش پنجاه درصدی تعرفه تلفن ثابت هیچ توجیهی ندارد

افزایش ها باید متناسب با نرخ تورم باشد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه افزایش پنجاه درصدی تعرفه تلفن ثابت هیچ توجیهی ندارد، گفت:افزایش ها باید متناسب با نرخ تورم باشد، لذا این افزایش تعرفه در کمیسیون صنایع و معادن بررسی می شود.

نامه فرزند حمید سبزواری به رهبر انقلاب

حضرت آقا یادی از گذشته و حضور در منزل ما کردند

فرزند حمید سبزواری از دیدار با رهبر انقلاب و اعطای یک نامه خدمت معظم‌له خبرداد و گفت: رهبر انقلاب به یادآوری ایام گذشته که در منزل ما حضور می‌یافتند اشاره کردند.

چهارشنبه صبح پیکر مطهر شهید بیدی در سبزوار تشییع می شود

شهید مهدی بیدی سومین شهید مدافع حرم دیار سربداران روز چهار شنبه دوم تیر ماه در سبزوار تشییع خواهد شد.

رئیس اداره صنعت و معدن سبزوار عنوان كرد:

سختگیری بانک‌ها در واگذاری منابع مالی به صنعتگران سبزوار

رئیس اداره صنعت و معدن سبزوار گفت: بانک‌ها در واگذاری تسهیلات به صنعتگران سبزوار سختگیری می‌کنند و همین امر سبب شده تا مهم‌ترین پروژه‌های صنعتی از پیشرفت مناسبی برخوردار نباشند.

حضور ظریف در مراسم ترحیم سبزواری

مراسم ترحیم حمید سبزواری شاعر فقید انقلاب با حضور جمعی از مسئولان و شاعران در تهران برگزار شد.

استقبال بی نظیر از مراسم بزرگداشت علی شریعتی در زادگاهش

مراسم بزرگداشت سی و نهمین سالگرد فرزند شایسته کویر دکتر علی شریعتی مزینانی در هیئت ابوالفضلی مزینان با حضور پرشور و کم سابقه مردم قدرشناس مزینان و علاقمندان به این متفکر اندیشمند جهان اسلام برگزار شد.

تعطيلی خط توليد كود آلی كارخانه بازيافت سبزوار

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند سبزوار گفت: متاسفانه به دلیل عدم فرهنگ‌سازی در استفاده از کودهای آلی و عدم توجیه اقتصادی، خط توليد كود آلی کارخانه بازيافت سبزوار غيرفعال شده است.

مراسم بزرگداشت مرحوم شریعتی در مزینان برگزار شد

مراسم سی و نهمین سالگرد درگذشت زنده یاد دکتر علی شریعتی روز شنبه در زادگاهش روستای مزینان شهرستان داورزن واقع در غرب خراسان رضوی برگزار شد.

«مهدی بیدی» به شهدای مدافع حرم پیوست

مهدی بیدی از بسیجیان لشکر عملیاتی 27 حضرت محمد رسول الله(ص) به دست نیروهای تکفیری صهیونیستی در حومه حلب به شهادت رسید.

سبحانی‌فر:

پایبندی به قانون اساسی یکی از اصول اساسی برای رسیدن به انقلابی‌گری است

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: با رعایت تمام اصولی که در قانون اساسی وجود دارد می‌توانیم به شاخصه انقلابی‌گری در جامعه برسیم.

خلاصه کتاب «از سبزوار تا سرزمین رویا»

بعضی کتاب‌ها خیلی زود بر سر زبان ها می‌افتد. کتاب هایی که بسیار خواندنی‌اند ولی شاید فرصت خواندن این کتاب ها را نداریم. می‌توانید بخش هایی از یک کتاب خواندنی را در مجله مهر بخوانید.

سبحانی فر تشریح کرد:

غوغای خودروهای بدون خدمات پس از فروش در بازار کشور؛ از جای خالی گارانتی تا اما واگرهای وارانتی

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس یکی از مشکلات خودروهای خارجی را نبود خدمات پس از فروش خواندو گفت:شبکه خدمات پس از فروش خودروهای تولیدی و وارداتی باید از لحاظ کمی و کیفی مناسب باشد .

دولت به وعده تخصیص اعتبارات برای تبدیل شیر به شیرخشک عمل کند

نماینده مردم سبزوار در مجلس با بیان اینکه 200میلیارد اعتبار برای تبدیل شیر دامداران به شیر خشک هر چه سریع تر تخصیص داده شود، گفت: پوشش هزینه های دامداری با ایجاد درآمد برای دامدار عملیاتی می شود.

اشعار«حمید سبزواری» بیانگر ارزش های انقلاب بود

نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن در مجلس شورای اسلامی گفت: استاد «حمید سبزواری» ارزش های انقلابی و روح حماسی این ملت را با اشعار بی بدیل خود به درستی معرفی کرد.

تولد یک نوزاد در داخل بالگرد اورژانس هوایی سبزوار

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: یک نوزاد در داخل بالگرد اورژانس هوایی این شهرستان متولد شد.

آزادی ۸۹ زندانی جرائم غیرعمد در جشن گلریزان سبزوار

رئیس زندان سبزوار گفت: امسال ۸۹ زندانی جرائم غیرعمد سبزوار در جشن گلریزان با کمک‌های مالی خیران و مساعدت‌های شاكيان پرونده‌ها از بند آزاد شده و به آغوش خانواده بازگشتند.

علی شریعتی؛ متفکر برجسته و معلم انقلابی

علی شریعتی اسلام شناسی برجسته و متفکری انقلابی محسوب می شود؛ شاید بهترین تعریفی که از او بتوان ارایه داد، جامعه شناس دینی است. «معلم انقلاب» که مقام و شخصیتی او را به این لقب نخواند بلکه به صورت خودجوش این عنوان را از طرف افراد جامعه به دست آورد و مورد پذیرش قرار گرفت.

تصاویری از تشییع پیکر حمید سبزواری در سبزوار

تصاویری از تشییع پیکر حمید سبزواری در سبزوار

با حضور مسئولان استانی و شهری و مردم ولایتمدارسبزوار

حمید سبزواری به خاک سپرده شد

مراسم تشییع پیکر استاد حمید سبزواری، پدر شعر انقلاب از مقابل مسجد جامع سبزوار با حضور مسئولان استانی و شهری و مردم ولایتمدار شهرستان سبزوار برگزار شد.