نصب الکتروپمپ در چاه شماره 4کسکن سبزوار

مسئول تولید و آبرسانی شرکت آب و فاضلاب سبزوار ، از نصب الکتروپمپ در چاه شماره4کسکن سبزوار خبر داد .

اختصاص بیش از 2 هزار تن قیر برای روستاهای سبزوار

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سبزوار گفت: در سال گذشته، 2 هزار و 403 تُن قیر رایگان برای آسفالت معابر روستاهای شهرستان‌های سبزوار، داورزن و خوشاب اختصاص یافت.

فاز اول پروژه باغ موزه دفاع مقدس سبزوار افتتاح می‌شود

رئیس کمیسیون ایثار و شهادت شهرستان سبزوار گفت: فاز اول پروژه باغ موزه دفاع مقدس شهرستان سبزوار در هفته دفاع مقدس امسال افتتاح می‌شود.

بیش از 190 هزار نفر سبزوار تحت پوشش پزشک خانواده هستند

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: بیش از 190 هزار نفر در مناطق روستایی شهرستان های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن در غرب خراسان رضوی زیرپوشش طرح پزشک خانواده هستند.

دولت يازدهم گام هاي موثري براي ريشه كني بيسوادي برداشته است

مشاور امور بانوان مدير كل آموزش و پرورش خراسان رضوي گفت: دولت يازدهم در اجراي تاكيدات رهبر معظم انقلاب، گام هاي موثري براي ريشه كني بيسوادي برداشته است.

در محور سبزوار- بردسکن؛ واژگونی موتورسیکلت راکب آن را روانه بیمارستان کرد

مسئول جمعیت هلال احمر شهرستان سبزوار گفت:‌ واژگونی یک دستگاه موتورسیکلت در محور سبزوار- بردسکن در جاده روستای بجدن باعث مصدومیت راکب آن شد.

به قلم مزینانی زندگینامه شهید معقولی در «پسر سیده حبیبه» منتشر شد

کتاب زندگینامه شهید علی مهدی معقولی در کتاب «پسر سیده حبیبه» از مجموعه هندسه عاشقی منتشر شد.

سبزوار ظرفیت های بالایی در زمینه صنعت دارد

معاون استاندار فرماندار ویژه سبزوار گفت: شهرستان سبزوار ظرفیت های خوبی در زمینه صنعتی دارد و دانش آموزان می توانند از ظرفیت های خاص این حوزه بهره برداری کنند.

محصول کمبود آب در سبزوار«بیکاری» و «مهاجرت» است

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی محصول کم آبی و افت آب های زیر زمین یرا برای مردم این منطقه بیکاری و مهاجرت عنوان کرد.

با افزایش جمعیت متوفیان و نبود زیرساخت؛

«آرامستان» سبزوار آرامش مردم و مسئولان را بر هم زده است

تبعات افزایش جمعیت این روزها گریبان آرامستان سبزوار را گرفته و به دلیل تراکم اموات در قبرستان فعلی و نبود استقبال از آرامستان جدید، آرام و قراری برای مردم و مسئولان نمانده است.

خروج توده 4 کیلویی از بدن یک بیمار 44 ساله در بیمارستان مبینی

روابط عمومی بیمارستان مبینی از عمل جراحی یک بانوی سبزواری و خارج شدن توده 4 کیلوگرمی از شکم این بیماردر بیمارستان شهیدان مبینی خبر داد.

سبحانی فر مطرح کرد:

آشفته بازار معاملات خودرو/ مردم باید خود مطالبه کننده کدهای رهگیری باشند

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، با اشاره به ضرورت ساماندهی نمایشگاه های خودرو گفت: معاملات خودرو در نمایشگاه ها باید با کد رهگیری انجام شود.

سود بانکی گزاف چرخ صنعت سبزوار را از حرکت باز داشته است

کاهش تولید،تعطیلی صنایع کوچک و به مصادره درآمدن اموال واحد های تولیدی از طرف بانک ها تنها بخشی از دلایل از حرکت ایستادن چرخ صنعت بر اثر سود های گزاف بانکی است.

بیماری قلبی، علت مرگ 50 درصد سبزواری ها

رئیس دانشگاه علوم پزشكی سبزوار گفت: 50 درصد از مرگ و میرهای جمعیت شهری شهرستان های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن در غرب خراسان رضوی ناشی از بیماری های قلبی و عروقی است.

با حضور کارشناسان و مدیران شهری؛

مشکلات کوی گلستان سبزوار در همایش «کیچه» واکاوی شد

مشکلات کوی گلستان سبزوار در همایش «کیچه» با حضور مدیران و کارشناسان شهری در دانشگاه حکیم سبزواری مورد بررسی و واکاوی قرار گرفت.

«کوی گلستان» به یک جزیره در شهر سبزوار تبدیل شده است

یک عضو هیئت علمی دانشکده معماری دانشگاه شهید بهشتی تهران در حاشیه بازدید از کوی گلستان سبزوار به مهر گفت: کوی گلستان متاسفانه به جزیره ای جدا از شهر سبزوار تبدیل شده است.

سه طرح آموزشی و درمانی با حضور وزیر بهداشت در سبزوار بهره برداری شد

سه طرح درمانی و آموزشی عصر سه شنبه با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی در سبزوار بهره برداری شد.

تعداد تخت های بیمارستانی سبزوار از بیماران سبقت گرفته است

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با ابراز خوشحالی از توسعه امکانات درمانی در سبزوار گفت:خوشبختانه تعداد تخت های بیمارستانی فراتر از نیاز بوده و ازتعداد بیماران سبقت گرفته است.

پس از ۴ سال انتظار؛

بازی در «شهربازی» سبزوار ممنوع است

شهربازی سبزوار که در زمره معدود مکان های تفریحی ومحل تفرج کودکان این شهر محسوب می شود متاسفانه بیش از چهار سال است که بازی در آن برای کودکان ممنوع شده است.

ورود علی سبحانی فر به همراه علی لاریجانی به مسکو+تصویر

ورود علی سبحانی فر به همراه علی لاریجانی به مسکو